Skocz do zawartości

Rajd Polski


wrx33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gładko coś poszedł przód w tym Evo :roll:

Ostatnio patrzyłam na wyniki gdzieś ok. 16 ,a ptem z jakieś 5 godzin później a tu zupełnie co innego :shock: :) Jean z 1 na 9 (no i bardzo dobrze! obciachem byłoby żeby wygrał przyjezdny który przejedzie pare razy trase , specjalnie sie nie wysili i miałby wygrać?:P ) Frycz znowu kiepsko..a mówił że zapoznał sie już z nowym autkiem (czyżby nie do końca?) Sołowow jednak okazał sie nie jednorazowym talentem. Natomiast Bebenkom należy sie 3 miejsce po Elmocie chociaż licze że będzie z oczko wyżej :) Mówili że są optymistycznie nastweini i pwalczą o podium,a nawet o zwycięstwo.

Dzwony,awarie...jak co każdy rajd. Czopik znowu ma pecha... :( A Dobrowolscy :shock: Ma ktoś może fote tego wraku ich rajdówki ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Pedersoli dał czadu,ciekawe jak on zdołał odrobić taką strate :shock: :) Beben miał walczyć o zwycięstwo,a niestety nie ma ich nawet nie podium :( Dużo załog wypadło.Kuzaj odpuścił w ostatnich OeSach ,ale pozostał na 2 miejscu do końca :)

Krótko mówiąc bardzo emocjonujący rajd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dużo się działo!

Panowie w ośkach (i niestety nie mam tu na myśli naszych "gwiazd") pokazali jak takimi samochodami trzeba jeździć! Simon Jean-Joseph wygrał 8 OS'ów! Kto wie, czy gdyby nie piątkowa przygoda, nie wygrałby całego rajdu. Czyli jednak polskie asfalty nie spisują na porażkę aut super 1600, tylko po prostu trzeba potrafić nimi jeździć...

A Kuzaj moim zdaniem był na suchym bez szans, przecież samochody podobne do 306 MAXi, czyli Xsary Kit Car, potrafiły wygrać eliminację WRC! Oczywiscie, wszystko zależy kto powozi, ale jak kierowca potrafi wkorzystać możliwości takiego samochodu, to N'ka na suchym musi być bez szans.

A tak swoją drogą, co jest warta nasza ekipa poza Kuzajem w N'ce, skoro drugi rajd pod rząd, Leszek kładzie drugiemu na mecie przeszło minutę...

Gratulacje dla Kuzaja! - szkoda jedynie tego małego dzwonu na dziewiątym...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda jedynie tego małego dzwonu na dziewiątym...:)

 

Ten mały dzwon to musiał pięknie wyglądać, skoro wg. słów Kuzaja wykonał 'altonena' przy ok. 170 km/h :shock: Szczęśliwie mógł pojechać dalej.

Dla mnie wielką gwiazdą rajdu jest Jean-Joseph który zdołał sporo dziś odrobić i ostatecznie wskoczyć na 3 miejsce. Oby więcej tak pasjonujących rajdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwony były niesłe, 2 os piękna prosta i Peugot jeb w drzewo a potem tyłem, karetka odwiozła pilota i kierowce. Po pierwszej pętli było już w stawce o 20% mniej załóg. Druga pętla dodała jeszcze pikanterii bo zaczeło gradem walić :D Ogólnie fajnie ale cholernie ślisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, jestem nowy na forum... Mieszkam w Kłodzku ( tam gdzie był rajd), do tych których nie było mówię, że mają czego żałować, było super. Byłem tylko na starcie, odcniku kłodzko - kłodzko i mecie ale i tak wspaniale sie bawilem. Niestety nie miałem dostępu do aparatu, ale koleś robił zdjecia, wiec niedługo wrzuce na forum, ja nagrywałem tylko dźwięki przejeżdzających aut telefonem, to narazie tyle.

 

Pozdrawiam

Kociek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam świeżo krew do wychłeptania. Za fotki i relacje bedziemy wdzięczne. A bezpośrednio nad tobą wypowiedział sie uczestnik rajdu ( przedskoczek "00" noooo ....ewentualnie "69" ...... ale z temi "numerkami", to so już tajemnice wewnętrzne ). Zycze miłego pobytu na łachmanach forum.

 

Matka forumowa - dochodząca pomału do siebie po Zlocie Plejad........ a szczerze mówiąc wolał bym dochodzić do byle kogo...... byle nie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Bart był "00"? Nie wiedziałem!:shock:

W takim razie małe pytanko do "dwa zera", czemu na niektórych odcinkach Cię nie było? Parę razy po Komornickim jechało już "0", a niebieskiej subaryny nie było. Problemy z pojazdem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... a czemu oleksowicz i beltowski nie ukonczyli rajdu :?:

 

....... i co to za moda na oklejanie aut a'la citroen xara WRC :lol: :

:arrow: http://www.rallyonline.pl/2004/pokazfoto.php?idg=20040528230116908&id=DSCF8690.JPG

:arrow: http://www.rallyonline.pl/2004/pokazfoto.php?idg=20040528230116908&id=DSCF8360.JPG

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Bart był "00"? Nie wiedziałem!:shock:

W takim razie małe pytanko do "dwa zera", czemu na niektórych odcinkach Cię nie było? Parę razy po Komornickim jechało już "0", a niebieskiej subaryny nie było. Problemy z pojazdem?

 

Złapałem kapcia i musiałem na feldze wracać do serwisu bo śruby się zapiekły i nie mogłem koła zmienić na dojazdówce do odcinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zdjec "rajdowki" albo "gacka" Barta, a narazie znalazlem cosik takiego:

 

112_1204_resize.JPG

 

 

 

Powiem Wam, ze wiekszego wlotu na masce GT jeszcze nie widzialem :shock: :

 

DSCF8392.JPG

 

EDIT

 

Jest jest MAM :D

 

PICT0153.JPG

 

PICT0114.JPG

 

A to, co Bart zostawil na poboczu :twisted:

 

PICT0112.JPG

 

 

wszystkie zdjecia pochodza z rallyonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałem kapcia i musiałem na feldze wracać do serwisu bo śruby się zapiekły i nie mogłem koła zmienić na dojazdówce do odcinka

No chyba że tak, bo już myślałem, że subaryna miała czelność się zapsuć! :)

Chociaż jak "00" w pewnym momencie się niepojawiło, obawiałem się, że podzieliło los miśka zerówki z zeszłorocznego Elmotu (czyli ekipy kręcącej "Adrenalinę", niewtajemniczonym przypomnę, taaaakiego dacha wywinęli!), ale na szczęście potem niebieska impreza znowu pomykała po trasie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...