Skocz do zawartości

Życie po WSMce...


Blixten

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Blixten napisał(a):

Szkolenie w murach starej uczelni …  :)

56A6417D-AF8C-42FA-9661-DF804FF8C84A.jpeg
 

E214C6AD-4919-4F31-887E-A0E72007D802.jpeg

 

154452F5-08DB-42D0-B596-028C97D85387.jpeg

Mnie się o wiele bardziej podobała ta czerwona wykładzina dywanowa. Tak szczerze. Może sentyment. Wymieniano ją dość często. 

Natomiast szkoda mi bardzo parkietu. Nie rozumiem czemu wymienili na ten kamień 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mechanik napisał(a):

Mnie się o wiele bardziej podobała ta czerwona wykładzina dywanowa. Tak szczerze. Może sentyment. Wymieniano ją dość często. 

Natomiast szkoda mi bardzo parkietu. Nie rozumiem czemu wymienili na ten kamień 


Łatwiej utrzymać, lepiej wygląda no i pewnie ciszej jest … 

 

Ciekaw jestem ile kilometrów przez te parę lat zrobiło się na odcinku Mechaniczny <=> Bukszpryt, gdzie można było (jeszcze za moich czasów) zapalić, zagrać w bilard, piłkarzyki , posłuchać muzyki, pogadać z kumplami… zamiast iść na wykłady  … :yahoo:


Dzisiaj klub Bukszpryt przeniesiony, zamiast basenu jest sala wykładowa, zamiast parkingu przed głównym wejściem fontanna, Studium Wojskowego nie ma, na placu gdzie były apele i musztra stoją auta, a wśród nich taki jeden biały Forester na złotych felgach … ;) 

 

Wszędzie gdzie nie spojrzeć same sentymenty, zasmuciło mnie tylko, że nie spotkałem ani jednego studenta w mundurze - czy to oznacza, że kierunki morskie wymierają ? :unsure:
 

 

Edytowane przez Blixten
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blixten napisał(a):

Wszędzie gdzie nie spojrzeć same sentymenty, zasmuciło mnie tylko, że nie spotkałem ani jednego studenta w mundurze - czy to oznacza, że kierunki morskie wymierają ? :unsure:

Przyjedź też w piątek, ja będę w mundurze :mrgreen:

 

Mnie się te marmury też nie podobają i tęsknię za starym basenem i Bukiem, ale co zrobić  ;)

Można se natomiast fajną bluzę kupić za niecałe czysta pln :rolleyes:

 

  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał(a):

zasmuciło mnie tylko, że nie spotkałem ani jednego studenta w mundurze - czy to oznacza, że kierunki morskie wymierają ? :unsure:

 

 

W Szczecińskiej też niewiele z pływających zostało a i rygor chyba mniejszy to studenty ubierają się jak łajzy:(

  • Smutny 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tremba napisał(a):

Jest gdzieś jakiś link do "będzie się działo"? W sensie na uczelni. Wracam właśnie do domu i jak się wyśpię to może tez bym nawiedził mury alma mater?

Jutro obchody święta szkoły, które przypada 17 czerwca  ;)

 

www.umg.edu.pl

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, adamW202 napisał(a):

Kobiety w oficerskim mundurze zawsze dobrze wyglądają, wiem co mówię, poza tym moja żona też taki mundur nosiła więc :wub: tak więc tego, mam taką slabość:ph34r:.

Szczerze...  jak widzę niektóre baby w przykrótkich spódnicach, rozpuszczonych włosach (czasem do pasa), butach z kosmosu albo w czapce w budynku :facepalm: to mi się odechciewa noszenia tego munduru.

 

Niestety, instrukcja mundurowa jest u nas do dupy, a niektórym brak poczucia estetyki ;)

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał(a):

Szczerze...  jak widzę niektóre baby w przykrótkich spódnicach, rozpuszczonych włosach (czasem do pasa), butach z kosmosu albo w czapce w budynku :facepalm: to mi się odechciewa noszenia tego munduru.

 

Niestety, instrukcja mundurowa jest u nas do dupy, a niektórym brak poczucia estetyki ;)

 

Rozumiem Cię doskonale. Nie pisałem o wdziankach z filmów dla dorosłych;) Ja miałem na myśli przepisowy mundur w którym kobiety wyglądają zazwyczaj doskonale, szczególnie że za moich czasów szyto mundury na miarę (nie wiem jak jest teraz). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adamW202 napisał(a):

Rozumiem Cię doskonale. Nie pisałem o wdziankach z filmów dla dorosłych;) Ja miałem na myśli przepisowy mundur w którym kobiety wyglądają zazwyczaj doskonale, szczególnie że za moich czasów szyto mundury na miarę (nie wiem jak jest teraz). 

Ja piszę o mundurach służbowych, szytych na miarę, o babach u mnie w fabryce ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Aga napisał(a):

Ja piszę o mundurach służbowych, szytych na miarę, o babach u mnie w fabryce ;)

 

 

 

Ja też o takich pisałem, tylko że inne czasy ale pod koniec moich studiów niektóre też już chodziły w marynarce od munduru a na dole czarna mini (bo kiecka szyta do munduru miała odpowiednią długość) i szpile brokatowe...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Aga napisał(a):

Ja piszę o mundurach służbowych, szytych na miarę, o babach u mnie w fabryce ;)

 

 

 

Ja też o takich pisałem, tylko że inne czasy ale pod koniec moich studiów niektóre też już chodziły w marynarce od munduru a na dole czarna mini (bo kiecka szyta do munduru miała odpowiednią długość) i szpile brokatowe...:facepalm:

No i ja ciągle piszę o Szczecińskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...