Skocz do zawartości

Retrofit lamp Forester SF


ewemarkam

Rekomendowane odpowiedzi

No tak to trochę wygląda, poważnie. Coś źle musiałem dopasować.
A może starczy trochę dociąć od tylu osłony i wyrównać je względem odbłyśnika, soczewka jak dobrze swieci to lepiej jej nie ruszać ale osłonę...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może starczy trochę dociąć od tylu osłony i wyrównać je względem odbłyśnika, soczewka jak dobrze swieci to lepiej jej nie ruszać ale osłonę...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Tylko znów to rozklejać, zwłaszcza że teraz już tam fabrycznego kleju jest jak na lekarstwo. Lampa jest uszczelniona klejem silikonowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko znów to rozklejać, zwłaszcza że teraz już tam fabrycznego kleju jest jak na lekarstwo. Lampa jest uszczelniona klejem silikonowym.
Jak Ci nie przeszkadza i dobrze swieci to szkoda roboty, ja pierwsze lampy traktuję szkoleniowo, jak będzie efekt to kupuje nowe zamienniki i ładuję soczewkę led

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :) Świetnie wyglada Forek z tymi lampami. Tez się zastanawiam nad zrobieniem tak lamp u siebie.
Znalazłem takie ogłoszenie z kloszami i są do przedlifta Ale cena zabija

https://www.ebay.com/itm/Subaru-Forester-SF5-97-99-Clear-Polycarbonate-Covers-Headlight-for-retrofit-Pair-/123374413104?nav=SEARCH#vi__app-cvip-panel

Muszę popytać w okolicy czy ktos mi ogarnie takie klosze. Bo sam nie mam czasu aby się z tym bawić :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to te klosze. Wyglądają na dużo lepiej zrobione niz moje. Trafiłem na nie tez.
Facet je pewnie samemu klepie.

Myślę ostatnio nad zaprojektowaniem modelu 3d i daniem znajomemu aby na frezarce kopyto zrobił i ramkę.
Wychodzi od gościa z ebay z wysyłka ok 100 dolarów. Myślę że nikt Ci tego taniej nie ogarnie, bo skąs musi wziąć model do zrobienia kopyta. I plexe, plexa na dwie lampy to ok 50 PLN. Ja zmarnowałem z 5-6 arkuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to te klosze. Wyglądają na dużo lepiej zrobione niz moje. Trafiłem na nie tez.
Facet je pewnie samemu klepie.

Myślę ostatnio nad zaprojektowaniem modelu 3d i daniem znajomemu aby na frezarce kopyto zrobił i ramkę.
Wychodzi od gościa z ebay z wysyłka ok 100 dolarów. Myślę że nikt Ci tego taniej nie ogarnie, bo skąs musi wziąć model do zrobienia kopyta. I plexe, plexa na dwie lampy to ok 50 PLN. Ja zmarnowałem z 5-6 arkuszy.

Dzięki za info


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...