Jump to content

Sprawdzenie stanu technicznego w Krakowie


chudy_b
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich

Czy moglibyście polecić jakieś miejsce w Krakowie gdzie możnaby sprawdzić stan techniczny samochodu przed jego zakupem. Auto jest z 2005 roku, więc jeszcze na gwarancji. Chodzi mi o przeszłość wypadkową, oraz ewentulane sprawy z którymi nie bardzo radzi sobie gwarancja (sam nie wiem jakie). Nie chciałbym, by był to salon SIPu, bo oni właściciela prawdopodobnie dość dobrze znają. Nic oczywiście nie sugeruję, ale wolałbym bezstronną ocenę.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, już nie techniczne, ale szkoda nowego wątku. Czy kupując samochód od firmy (nie salon, nie komis, po prostu jakaś firma), warto spisywać i czy wogóle ma jakąś wartość prawną umowa sprzedaży? Na pewno będzie faktura, ale na umowie można sobie zapisać parę ważnych rzeczy. Ja kupuję jako osoba fizyczna.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Może macie rację. Samochód był u nich kupiony i serwisowany. Pewnie to nieusprawiedliwione obawy, ale zastanawiam się, czy przyznaliby się do jakiejś np. słabo wykonananej naprawy lakierniczej, obecny właściciel pewnie by się ciut zdenerwował.

 

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Nie gra roli gdzie samochód był kupiony, ocena zawsze jednakowo surowa :)

Mogę potwierdzić, przyjechałem kiedyś tylko by mi szybę kierowcy wyregulowali, a po chwili mierzyli mi już grubość lakieru na wszystkich elementach :)

Link to comment
Share on other sites

Mogę potwierdzić, przyjechałem kiedyś tylko by mi szybę kierowcy wyregulowali, a po chwili mierzyli mi już grubość lakieru na wszystkich elementach

 

a mnie powiedzieli ze moj sprzetas jezdzi jak STi :mrgreen: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kto Cię tak strasznie okłamał..?

 

hehe - Jacek Gdowski

 

Czy po prostu mówili, że przyspiesza jak STi..? ;D

 

 

 

a co najlepsze ze to bylo przed remapem :mrgreen: :wink: wiec teraz chyba jezdzi jeszcze lepiej :wink:

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...