Skocz do zawartości

Sprawdzenie stanu technicznego w Krakowie


chudy_b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Czy moglibyście polecić jakieś miejsce w Krakowie gdzie możnaby sprawdzić stan techniczny samochodu przed jego zakupem. Auto jest z 2005 roku, więc jeszcze na gwarancji. Chodzi mi o przeszłość wypadkową, oraz ewentulane sprawy z którymi nie bardzo radzi sobie gwarancja (sam nie wiem jakie). Nie chciałbym, by był to salon SIPu, bo oni właściciela prawdopodobnie dość dobrze znają. Nic oczywiście nie sugeruję, ale wolałbym bezstronną ocenę.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, już nie techniczne, ale szkoda nowego wątku. Czy kupując samochód od firmy (nie salon, nie komis, po prostu jakaś firma), warto spisywać i czy wogóle ma jakąś wartość prawną umowa sprzedaży? Na pewno będzie faktura, ale na umowie można sobie zapisać parę ważnych rzeczy. Ja kupuję jako osoba fizyczna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację. Samochód był u nich kupiony i serwisowany. Pewnie to nieusprawiedliwione obawy, ale zastanawiam się, czy przyznaliby się do jakiejś np. słabo wykonananej naprawy lakierniczej, obecny właściciel pewnie by się ciut zdenerwował.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, przyjechałem kiedyś tylko by mi szybę kierowcy wyregulowali, a po chwili mierzyli mi już grubość lakieru na wszystkich elementach

 

a mnie powiedzieli ze moj sprzetas jezdzi jak STi :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Cię tak strasznie okłamał..?

 

hehe - Jacek Gdowski

 

Czy po prostu mówili, że przyspiesza jak STi..? ;D

 

 

 

a co najlepsze ze to bylo przed remapem :mrgreen: :wink: wiec teraz chyba jezdzi jeszcze lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...