Skocz do zawartości

Włącznik awaryjnych - podświetlenie SG


żółty kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, żółty kaczor napisał:

Dziękuję za odpowiedź, ale włącznik chyba całkiem padł. Dziś przestał załączać światła. Poradźcie gdzie zamówić najlepiej nowy. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe w sieci. Może ktoś ma sprawdzone źródło?

Kup używkę, wymień od razu żaróweczkę i będzie pięknie, muszę zobaczyć bo ja zmieniałem sobie kolor kokpitu i na testy kupiłem drugi, może mam jeszcze gdzieś a powinien być to możemy pohandlować:thumbup: A kierunki działają u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, żółty kaczor napisał:

Dziękuję za odpowiedź, ale włącznik chyba całkiem padł. Dziś przestał załączać światła. Poradźcie gdzie zamówić najlepiej nowy. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe w sieci. Może ktoś ma sprawdzone źródło?

Nowy w ASO bez większych problemów, chociaż chwilę trzeba poczekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, żółty kaczor napisał:

No właśnie kierunki działają. Jak nacisnę mocniej przycisk awaryjnych, to po chwili raz mignie prawa strzałka tylko.

Sprawdź wtyczkę, ale możliwe że styki już dają w kość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@żółty kaczor wyciągnij przycisk zgodnie z opisem, wyjmij go z wtyczki, wyczyść go, wyczyść wtyczkę, wsadź zobacz czy działa, zmień żarówkę.

W przycisku nie ma nic tak skomplikowanego żeby nie dało się tego naprawić. Mogła się jakaś blaszka odgiąć, albo styk wymaga wyczyszczenia. Ale nic więcej tam nie może się stać.

Chyba że się spalił żywym ogniem i stopił :D

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udało mi się rozebrać włącznik i dostać do żaróweczki. Mam radę. Nie próbujcie ściągać srebrnego klawisza! Jest bardzo delikatny i prawie na pewno ulegnie uszkodzeniu. Należy rozłożyć czarny korpus na dwie połówki i mamy dostęp do żaróweczki. Klawisz pozostaje na swoim miejscu. Swoją drogą dlaczego tak proste urządzenie jest tak skomplikowane? Potrzebna cierpliwość i precyzja zegarmistrza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...