Skocz do zawartości

Lampy przod


Dracula

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze watek pojawial sie juz odnosnie lamp. Ze slabo swieca, jakie zarowki itp. dzisiaj przeprowadzilem renowacje. Ok 2h na lampe.

 

Zaczynamy od:

Papier

scierny 800woda

Scierny 1000woda

Scierny 1500woda

Scierny 2000woda

Scierny 2500woda

Pasta do polerowania

Lakier bezbarwny.

Checi i minimalne umiejetnosci.

 

Efekt przed i po.03dcaf9881c5a7993419099f1a007038.jpg82649a8be469bb347b5874aa3db03d6c.jpg

 

Wysłane z mojego Nokia 7.1 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie polerowanie będzie bezpieczne, gdy klosz ma pęknięcia wewnątrz od temperatury? 
Nie odpowiem na to pytanie. Jesli sa wewnatrz to raczej nic sie nie stanie. Na zewnatrz jesli sa glebokie to nic z tym nie zrobisz

Wysłane z mojego Nokia 7.1 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiery bezbarwne często pod wpływem długotrwałego promieniowania UV mętnieją dostają zielonej poświaty. Jeśli jest to lepszy lakier będzie ok :D

pajęczynki nie usuniesz, teoretycznie podgrzewając to tworzywo sztuczne jesteś wstanie odwrócić ten proces mam jednak obawy o deformację materiału.

Regeneracje plastików w kabinie czasem wykonuje się opalarką bądź hotairem z tym kloszem miałbym jednak spore obawy.

Nic się nie stanie, tworzywo z którego wykonana jest transparentna osłona klosza nie traci wiele na swojej plastyczności wraz z upływem wieku...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirek 67 napisał:

Nie wiem czy wiesz że zmorą  legasiów  są odbłyśniki, wystarczy niewielkie zmatowienie/rdza i nawet najlepiej  wypolerowane lampy nie pomogą

 

Coś Ty? O tym akurat nie wiedziałem :o W ogóle mam wrażenie, że lampy w Legwanach są dosyć specifycznie skonstruowane. Sam ksztalt i wgl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam ksenony (biksenony) i z jednym odbłyśnikiem mam problem - muszę dać do regeneracji. Przynajmniej żeby wymontować odbłyśnik nie trzeba demontować całej lampy bo da się wyciągnąć (wykręcić) tak jak palnik ksenona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udało ci się polakierować z "puszki" bezbarwnym. Ja próbowałem kilka razy i za kazdym razem albo mleko albo skórka pomaranczy.
Dwa razy lakierowane z odleglosci +- 25cm. Po wyschnieciu w 1 miejsci zrobila sie pomarancza ale przepolerowalem delikatnie pasta i jest miodek

Wysłane z mojego Nokia 7.1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...