Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

A zapomniało się. ;)

Witam wszystkich forumowiczów
 Mam na imię Justyna  i mam taki o to problem  sama nie jestem posiadaczem subaru ale ma je moj narzeczony  w lipcu bierzamy ślub i marzeniem mojego ukochanego jest pojechac do kosciola w eskorcie 4 "imprez" oboje jestesmy fanami motoryzacji co nas z reszta polaczylo  z powodu braku czasu poniewaz duzo pracuje a ja zajmuje sie naszym Malym synkiem nie mielismy okazji wybrac sie na zaden spot subaru w lodzi  bylismy pod galeria Port Łódź gdzie rzekomo mialy sie odbywac takie spotkania ale niestety bez efektu... bardzl chcialam zrobic mu prezent slubny i taka o to niespodzianke bo wiem ze bylby w mega szokuuu (tak jak kiedyz wreczylam mu w prezencie na 30 urodziny bilet na jazde Nissanem Gtr ) zatem moje pytanie jest takie czy ktos wie jak mozna sie skontaktować zchlopakami z lodzi ktorzy moze mieliby wolne popołudnie 26 lipca i wyraziliby chec eskortowania nas do slubu  gwarantuje dobry weselny trunek i ciachooooo ;-);-);-) Blagam pomozcie :-D:-D:-D mina mojego przyszlego meza bylaby bezcenne i jestem pewna ze do konca zycia nie zapomnialby dnia slubu ;-);-);-)Pozdrawiam wszystkich ;-);-) i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A zapomniało się. ;)

Witam wszystkich forumowiczów

 Mam na imię Justyna  i mam taki o to problem  sama nie jestem posiadaczem subaru ale ma je moj narzeczony  w lipcu bierzamy ślub i marzeniem mojego ukochanego jest pojechac do kosciola w eskorcie 4 "imprez" oboje jestesmy fanami motoryzacji co nas z reszta polaczylo  z powodu braku czasu poniewaz duzo pracuje a ja zajmuje sie naszym Malym synkiem nie mielismy okazji wybrac sie na zaden spot subaru w lodzi  bylismy pod galeria Port Łódź gdzie rzekomo mialy sie odbywac takie spotkania ale niestety bez efektu... bardzl chcialam zrobic mu prezent slubny i taka o to niespodzianke bo wiem ze bylby w mega szokuuu (tak jak kiedyz wreczylam mu w prezencie na 30 urodziny bilet na jazde Nissanem Gtr ) zatem moje pytanie jest takie czy ktos wie jak mozna sie skontaktować zchlopakami z lodzi ktorzy moze mieliby wolne popołudnie 26 lipca i wyraziliby chec eskortowania nas do slubu  gwarantuje dobry weselny trunek i ciachooooo ;-);-);-) Blagam pomozcie :-D:-D:-D mina mojego przyszlego meza bylaby bezcenne i jestem pewna ze do konca zycia nie zapomnialby dnia slubu ;-);-);-)Pozdrawiam wszystkich ;-);-) i z gory dziekuje za pomoc

 

no właśnie ;) zapomniało się ;)

To może czas zacząć planować nasz SPOCIK 26 lipca w Ujeździe ??? Ja jadę i wszyscy, którzy się dołączają to może by tak zrobić zbiórkę o 14 pod M1???

no właśnie, bo muszę wiedzieć ile osób będzie żeby Wam paczuszki naszykować ;)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

seba601 TANIE  :P

No może nie jest to 300zł ale komplet bez kombinowania :)

 

Bez przesady za taki komplecik dobra cena co najmniej adekwatna. Szczególnie, że bardzo nowoczesny bieżnik z 2108r. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Miałem wczoraj nieszczęście złapać gumę w związku z tym poszukuje pilnie opony 225/40 R18 (W92). Pewnie i tak kupię komplet, ale na teraz nie mam co założyć.

Czy w związku z tym Szanowni Koledzy nie maja jakiejś gumy o zadanym rozmiarze w pasztetowej cenie?

Będę też wdzięczny za radę co założyć w przyszłości, w cenie która mnie nie zabije...

Z góry dziękuje za pomoc i porady.

 

Sprawczyni zamieszania wygląda tak:

2014-07-08%2021.54.27.jpg

2014-07-08%2021.54.20.jpg

2014-07-08%2021.54.14.jpg

2014-07-08%2021.54.01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będę też wdzięczny za radę co założyć w przyszłości, w cenie która mnie nie zabije...

 

Micha... cena pewnie nie zabije bo to dość popularny rozmiar i bez trudu znajdziesz sztukę za 100pln...

 

...ale to kiepski pomysł, centralny dyferencjal bardzo nie lubi takich sztukowanych akcji i dobrze to nie wpływa na jego żywotność... Ja bym szukał gumy tego samoego producenta, w tym samym rozmiarze i podobnym stanie zużycia... po co prokurować sobie kolejny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carlos,

szukam zatem zjechanej w 70 % Pirelli P Zero 225/40 R18 (W92) :)

 

A jak się sprawa ma z nowymi? do 1000 zł za komplet to tylko chińszczyzna...

W następnym przedziale  interesująco wygląda: Falken http://www.oponeo.pl/dane-opony/falken-ze-914-225-40-r18-92-w-xl/64622956 ... ?

Falken ZE 914 225/40 R18 92 W XL
Edytowane przez micha_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...