Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj w Łódzkim zawsze takie klimaty, czy akurat załapałem się na zadymkę  :mellow:

Ja mogę zwolnić miejsce w team-ie bez żadnego focha :P , KFIT przygarnie, albo jakiś inny zespół  ;)

Dla mnie no problem  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krążą plotki iż się na kogoś obraziłem, nie mam 15-stu lat by się obrażać.

Pytałem dwa razy jakie są ustalenia Łódzkiego Teamu, nie uzyskałem żadnych informacji co jak i w ogóle.

Skoro zostaliśmy pominięci na PW które sobie stworzyliście ,odnośnie Plejad,uznałem że nie koniecznie musimy reprezentować w tym roku Łodź. 

 

Napisałem krótko i na temat " Nie jedziemy w Ł(K)RT" , obraził sie ktoś z tego powodu? bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Ty byłeś?

Bardzo możliwe... przelatywałem tamtędy około 19  :superhero:

 

nie koniecznie musimy reprezentować w tym roku Łodź.

To się dobrze składa ;) bo ŁUPRT reprezentuje Łódzkie Ustawki Piwne, a to jest projekt ogólnopolski, co tam ogólnopolski... ogólnoświatowy wszak odwiedzili nas także goście z Ameryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urabus jest też w Hameryce:

vpuate.jpg

 

 

BTW - jedzie ktoś od Was 18-go na Plejady i będzie w okolicach 20-21 w rejonie Piotrkowa? Może byśmy się podłączyli na wspólny konwój? :)

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostaliśmy taką wiadomość z SIP :

 

"Szanowni Państwo!

Informujemy, iż zalecane jest aby pojazdy startujące na Trasie Terenowej, posiadały osłony podsilnikowe.

Serwis podczas Zlotu Plejad nie będzie świadczył usługi instalacji osłon ochronnych. W związku z tym, jeśli Państwa samochód nie jest wyposażony w osłonę silnika, rekomendujemy przed przyjazdem na Zlot jej zakup i montaż w ASO Subaru "

 

 

Z poważaniem, 
Biuro Zlotu Plejad

Subaru Import Polska sp. z o.o.

 

:huh:  :huh:  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego miejsca pozdrawiam właściciela granatowego oświniaczonego legacy, obok którego parkowałem dzisiaj na terenie Manufaktury. No i pozdrawiam cybla, którego widziałem przejeżdżdając Drewnowską pod Motodromem - zawody jakieś były dzisiaj, trening przed Plejadami czy 2 w 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...