Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

 Mam na imię Justyna  i mam taki o to problem  sama nie jestem posiadaczem subaru ale ma je moj narzeczony  w lipcu bierzamy ślub i marzeniem mojego ukochanego jest pojechac do kosciola w eskorcie 4 "imprez" oboje jestesmy fanami motoryzacji co nas z reszta polaczylo  z powodu braku czasu poniewaz duzo pracuje a ja zajmuje sie naszym Malym synkiem nie mielismy okazji wybrac sie na zaden spot subaru w lodzi  bylismy pod galeria Port Łódź gdzie rzekomo mialy sie odbywac takie spotkania ale niestety bez efektu... bardzl chcialam zrobic mu prezent slubny i taka o to niespodzianke bo wiem ze bylby w mega szokuuu (tak jak kiedyz wreczylam mu w prezencie na 30 urodziny bilet na jazde Nissanem Gtr ) zatem moje pytanie jest takie czy ktos wie jak mozna sie skontaktować zchlopakami z lodzi ktorzy moze mieliby wolne popołudnie 26 lipca i wyraziliby chec eskortowania nas do slubu  gwarantuje dobry weselny trunek i ciachooooo ;-);-);-) Blagam pomozcie :-D:-D:-D mina mojego przyszlego meza bylaby bezcenne i jestem pewna ze do konca zycia nie zapomnialby dnia slubu ;-);-);-)Pozdrawiam wszystkich ;-);-) i z gory dziekuje za pomoc

Chętnie bym się pokazał,ale będę się smażył nad morzem,z góry wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

 Mam na imię Justyna  i mam taki o to problem  sama nie jestem posiadaczem subaru ale ma je moj narzeczony  w lipcu bierzamy ślub i marzeniem mojego ukochanego jest pojechac do kosciola w eskorcie 4 "imprez" oboje jestesmy fanami motoryzacji co nas z reszta polaczylo  z powodu braku czasu poniewaz duzo pracuje a ja zajmuje sie naszym Malym synkiem nie mielismy okazji wybrac sie na zaden spot subaru w lodzi  bylismy pod galeria Port Łódź gdzie rzekomo mialy sie odbywac takie spotkania ale niestety bez efektu... bardzl chcialam zrobic mu prezent slubny i taka o to niespodzianke bo wiem ze bylby w mega szokuuu (tak jak kiedyz wreczylam mu w prezencie na 30 urodziny bilet na jazde Nissanem Gtr ) zatem moje pytanie jest takie czy ktos wie jak mozna sie skontaktować zchlopakami z lodzi ktorzy moze mieliby wolne popołudnie 26 lipca i wyraziliby chec eskortowania nas do slubu  gwarantuje dobry weselny trunek i ciachooooo ;-);-);-) Blagam pomozcie :-D:-D:-D mina mojego przyszlego meza bylaby bezcenne i jestem pewna ze do konca zycia nie zapomnialby dnia slubu ;-);-);-)Pozdrawiam wszystkich ;-);-) i z gory dziekuje za pomoc

A lanosem można przyjechać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich forumowiczów

 Mam na imię Justyna  i mam taki o to problem  sama nie jestem posiadaczem subaru ale ma je moj narzeczony  w lipcu bierzamy ślub i marzeniem mojego ukochanego jest pojechac do kosciola w eskorcie 4 "imprez" oboje jestesmy fanami motoryzacji co nas z reszta polaczylo  z powodu braku czasu poniewaz duzo pracuje a ja zajmuje sie naszym Malym synkiem nie mielismy okazji wybrac sie na zaden spot subaru w lodzi  bylismy pod galeria Port Łódź gdzie rzekomo mialy sie odbywac takie spotkania ale niestety bez efektu... bardzl chcialam zrobic mu prezent slubny i taka o to niespodzianke bo wiem ze bylby w mega szokuuu (tak jak kiedyz wreczylam mu w prezencie na 30 urodziny bilet na jazde Nissanem Gtr ) zatem moje pytanie jest takie czy ktos wie jak mozna sie skontaktować zchlopakami z lodzi ktorzy moze mieliby wolne popołudnie 26 lipca i wyraziliby chec eskortowania nas do slubu  gwarantuje dobry weselny trunek i ciachooooo ;-);-);-) Blagam pomozcie :-D:-D:-D mina mojego przyszlego meza bylaby bezcenne i jestem pewna ze do konca zycia nie zapomnialby dnia slubu ;-);-);-)Pozdrawiam wszystkich ;-);-) i z gory dziekuje za pomoc

Chętnie bym się pokazał,ale będę się smażył nad morzem,z góry wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

 

w takim razie udanego wypoczynku ;) a My dziękujemy za życzenia ;)

 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy,jakiej siary jesteśmy w stanie narobić

 

Nie strasz kobietki :biglol: :biglol: :biglol:

 

Hmmm siary ;) a ja myślałam że bardziej zapachu palonej gumy :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy,jakiej siary jesteśmy w stanie narobić

 

Nie strasz kobietki :biglol: :biglol: :biglol:

 

Pisałem o sobie i lojalnie uprzedziłem. :P Nie trza było wspominać o gorzałce i słodkościach.Łasy jestem. :biglol:

 

Słodkości i gorzałka jak najbardziej wskazana ;) tym bardziej przy takiej imprezie i z takimi autami na pierwszym planie :lol: bezcenne :wub:

 

@@justaaa witamy. ;)

Wrzuć bliższe namiary i okolice czasowe,żeby można było zaplanować spokojnie wypadzik na ślub. ;)

Nawet nie zdajesz sobie sprawy,jakiej siary jesteśmy w stanie narobić,podczas takiej imprezy. ;):biglol:

No toś nas Panie zarekomendował,że hoho ;)

 

Dla wszystkich zainteresowanych :lol:  ślub jest 26 lipca o godzinie 16 w Ujeździe (jakieś 40 km od Łodzi, po drodze do Tomaszowa Mazowieckiego :D ) to tak wstępnie ;) mam nadzieje że się Pan Młody nie rozmyśli do tego czasu :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy,jakiej siary jesteśmy w stanie narobić

 

Nie strasz kobietki :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

Po tych słowach to nawet ja zwątpiłem :P

 

hmmm, mam tylko nadzieję że żadne z Państwa Młodych nie zostanie uprowadzone :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godz. 14-15 w środę rusza z Łodzi na Plejady konwój wcześniaków, jakby ktoś chciał się dołączyć to dajcie znać :)

Kierownikiem konwoju jest: @@GÓRAL z Łodzi... to chyba dobry wybór, w końcu jedziemy w góry ;)

 

Ja bym się chętnie do Was dołączył, ale bardziej o 15 niż 14, daj znać skąd ruszacie i czy już wiadomo o której konkretnie start.

Mój nr 66689578dziewięć

Pozdr.

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to... @Pan Dziedzic and @Rozrabiara rulezzzzzzzsssszzzzzzzzz! Haha gratulacje! Legacy rzadzi ;)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

A gdzie kwiaty , uściski, gratulacje, uroczyste powitanie na lotnisku, chleb, sól, dziewczynki w ludowych strojach? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wyczytalem to... @Pan Dziedzic and @Rozrabiara rulezzzzzzzsssszzzzzzzzz! Haha gratulacje! Legacy rzadzi ;)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

A gdzie kwiaty , uściski, gratulacje, uroczyste powitanie na lotnisku, chleb, sól, dziewczynki w ludowych strojach? :biglol:
oj tam oj tam... prawdziwi zwyciezcy wygrywaja dla satysfakcji a nie dla nagrod ;)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...