Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla mojej ukochanej ekipy łódzkiej !!!!!! :) trzymajcie kciuki żebym dotrzymał do 0.00 bo jest okrotnie grubo :)

Pozdrowionka z new sacza 4 All :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówta co chceta,róbta co chceta,ale dla mnie Stary i Nowy Rok,skończył i zaczął się rewelacyjnie.Mietek Fog dalej nóżką zamiata. :biglol::yahoo:

Pozdrówka i szacun. :bowdown: :bowdown:

 

Z Nowym Rokiem nowym krokiem.Mam nadzieję że trafi w gusta paru osób propozycja jazdy na gokartach.Na powtórzenie edycji Ligi chyba już ciut za późno,ale spotkać się i pojeździć parę kółek zawsze można.Czyli:

 

GOKARTY

Propozycja spotkanie się w Porcie i pośmigania kartami,wstępny termin:.

10.01.2013 godz.18.30

Tor Le Mans w Porcie zmienił lokalizację,jest teraz w drugim końcu podziemnego parkingu.Jeśli macie jakieś propozycje co do terminu,pory to pisać.Można takie spoty urządzać powiedzmy co 2-3 tygodnie.Co Wy na to?

 

Lista:

1.cybel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOKARTY

Propozycja spotkanie się w Porcie i pośmigania kartami,wstępny termin:.

10.01.2013 godz.18.30

Tor Le Mans w Porcie zmienił lokalizację,jest teraz w drugim końcu podziemnego parkingu.Jeśli macie jakieś propozycje co do terminu,pory to pisać.Można takie spoty urządzać powiedzmy co 2-3 tygodnie.Co Wy na to?

 

Lista:

1.cybel

2.Dziedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że z racji pracy zostałem w Łodzi już prawie stałym rezydentem, chyba nadszedł czas się zintegrować. ;)

W razie jakiś spotkań poza weekendami (trzeba i do domu czasem wpaść:P) jestem chętny.

 

Frakcja turbodziadkowa tu istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jak jest stary i z turbo, to łapie się pod definicję niezależnie od tego czy auto, czy kierowca chyba :D Aaaa... i jeszcze pić dużo musi :D

 

Pytam, bo niedawno zakupiłem dziada i pytań trochę mam do ludzi z dłuższym doświadczeniem z taką bestią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...