Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzięki za przyjęcie Wszystkim , płyny wymienione ( głównie ustrojowe :) ). Autko na 5+ . Zamierzam je delikatnie sprawdzić na żwirowni Wyskoki niedaleko Bratoszewic pewnie w środę tam się wybiorę 28.09 biorę na wszelki Pajero gdybym nie dał rady, jak ktoś nie zna tego miejsca a chce zobaczyć to zapraszam, Apacz jedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś, z okolic Łodzi miał (nie)przyjemność korzystać z lakiernika z Subaru Point w Łodzi ?

Zderzenie z dzikiem zmusza mnie do skorzystania z takiej właśnie usługi. Mam swojego lakiernika, ale chciałby załatwić wszystko z AC bezgotówkowo. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś, z okolic Łodzi miał (nie)przyjemność korzystać z lakiernika z Subaru Point w Łodzi ?

Zderzenie z dzikiem zmusza mnie do skorzystania z takiej właśnie usługi. Mam swojego lakiernika, ale chciałby załatwić wszystko z AC bezgotówkowo. :(

 

Ładnie to tak na dziki foresterem polować, taniej byłoby sobie strzelbę kupic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś, z okolic Łodzi miał (nie)przyjemność korzystać z lakiernika z Subaru Point w Łodzi ?

Zderzenie z dzikiem zmusza mnie do skorzystania z takiej właśnie usługi. Mam swojego lakiernika, ale chciałby załatwić wszystko z AC bezgotówkowo. :(

 

Jeśli myślisz o serwisie Marka Troszyńskiego (2 płoty dalej od Pointa) to korzystałem w czerwcu i mogę serdecznie polecić.

Lakierowali mi 3 elementy, nie moge przyczepić się do niczego. Auto zastępcze w cenie - tzn. lejesz tylko paliwo. Nawalili tylko z terminem - miało być 4 dni a było 5. Jednak wybaczyłem, bo ja to spokojny człowiek.

 

-- Pn wrz 26, 2011 1:56 pm --

 

Witam,

dzięki za przyjęcie Wszystkim , płyny wymienione ( głównie ustrojowe :) ). Autko na 5+ . Zamierzam je delikatnie sprawdzić na żwirowni Wyskoki niedaleko Bratoszewic pewnie w środę tam się wybiorę 28.09 biorę na wszelki Pajero gdybym nie dał rady, jak ktoś nie zna tego miejsca a chce zobaczyć to zapraszam, Apacz jedziesz ?

 

I ja bym się podczepił jeśli dam radę organizacyjnie. Środa od 17tej dam radę. A może weekend? Bo dzień już teraz krótki. A jak tam z zagospodarowaniem/ochroną tego miejsca? Bo np. kopalnie piasku/żwirownie w okolicach Brzezińskiej w Łodzi to są dobrze pilnowane, jak dowiedziałem się od jednego z forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz powiedzieć parę zdań o jakości ?
chusteczkowo pomalowanego elementu czy krzywego spasowania nie zniesę

nie wiem jak w samym Point'ie jest, ale czytałem, że naprawy lakiernicze dla Point'a robią dwa płoty dalej (jako podwykonawca). tam też malowałem swoje elementy.

co do jakości i dogadania się złego słowa nie powiem. jeśli chcesz, to podjadę i z Panem Markiem Cię zapoznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie, w takim razie nie będę kombinował

 

subru dzięki już koledzy z Pointa mi pomogą :)

 

-- 26 wrz 2011, o 14:37 --

 

Ładnie to tak na dziki foresterem polować, taniej byłoby sobie strzelbę kupic :twisted:

 

w końcu "leśnik" :) no i forkiem łatwiej trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś, z okolic Łodzi miał (nie)przyjemność korzystać z lakiernika z Subaru Point w Łodzi ?

ja niestety nie mam najlepszego zdania. Błotniki i lampy źle spasowane, lakier na masce już pęka... po zimie odstawiam do malowania całe auto (w inne miejsce), mam nadzieję że tym razem będę zadowolony

To jak tam z tym wypadem na żwirownię :?:

oj chyba się dołączę, jakie godziny, gdzie zbiórka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...