Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

odrobina, zdolniacha z Ciebie :!:

Świetne zdjęcia, jak i cały spot.

Dzięki wszystkim i do następnego.

 

Carlos, tak na marginesie można by już ustalić termin na Brazila.

Jak na razie mi pasuje 12-wrzesień. Oczywiście wszystko może się jeszcze piętnaście razy pozmieniać,

ale lepiej wcześniej zacząć się dogadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4 godziny i 4 minuty zaczynam urlop :D więc nie używajcie jeszcze tego okropnego słowa "wrzesień" choć na pewno będę.

 

-- Pt sie 05, 2011 12:00 pm --

 

Za 4 godziny i 4 minuty zaczynam urlop :D więc nie używajcie jeszcze tego okropnego słowa "wrzesień" choć na pewno będę.

 

I jeszcze będę dziś montował nakładki estijajowskie na zderzak więc radocha jest wielka. Zaprawdę piękny dziś dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze będę dziś montował nakładki estijajowskie na zderzak więc radocha jest wielka.

 

Tylko 2 a nawet 3 razy przymierz, potem jeszcze raz przymierz i dopiero wytnij dziurki bo nie będzie odwrotu :mrgreen:

aha i dla pewności walnij wcześniej jakiś browar aby ręka była pewniejsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w trochę innej sprawie. :)

 

Chcieliśmy Was zaprosić na nasz ślub.

20.08.2011, Parzno, parafia pw. NSPJ, godzina 17:00

 

 

 

zaproszenie.png

 

 

Lokalizacja: Parzno - taka mała wioska pod Bełchatowem.

 

Trochę późno i nie osobiście (naprawdę nie mogłem wczoraj), ale zbierałem się wstawić posta i zbierałem, i zawsze coś przeszkadzało... nie mam już tyle czasu na forum, co kiedyś, a co będzie po? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ze foty sie podobaja, wiecej nie ma - jak ktos chce to indywidualne akty na prv :) Co do debrasil to strulem tam sie okrutnie grillowana mozzarella, caly nastepny dzien mialem rozmowy z porcelanowym uchem i % bym o to nie podejzewal bo co ja wypilem - gora 3 ichniejsze piwka. Pozniej natrafilem na rozmowe na fejsbuku ze takich przypadkow bylo wiecej i ogolnie knajpa stracila na wizerunku. Nie to zebym sabotowal spotkanie, tak tylko informuje. Moze piwoteka? Mozna trafic na czeskie beczkowe, ktore robia niezle spustoszenie, tylko tych kelnerek z debrasil nie ma ;) A moze wielmozny gosc z odleglej malopolski powinien skosztowac lodzkiego kolorytu i powinnismy pokazac mu bar anna? :mrgreen: W dawnej/nowej esplanadzie tez dobre ceny na litrowe piwko (jak dobrze pamietam heniek z kija 13pln)

 

citan, ja niestety na urlopie :( wszystkiego dobrego i udanej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powinnismy pokazac mu bar anna? :mrgreen:

 

klasyka 8) tyle że teraz przemalowali go całego na brązowo :roll: a zawsze się w zielonym z kumplami umawiałem :P ewentualnie kresowa :idea::twisted:

 

Ale pamiętaj :arrow: "kto nie ma brzucha, ten kiepsko r...a" :idea::mrgreen:

 

wiem wiem.. ale w mojej sytuacji :roll: :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny udany Spocik za nami :D "Rodzina" nam się rozrasta :mrgreen: i nikt już tak szybko do domku nie ucieka co kiedyś. Odrobina piękne są te foteczki, aż miło popatrzeć, myślę, że powinieneś dostaś tytuł Nadwornego Fotografa Łódzkich Spotów Subaru :lol:

Docencik12 jak zwykle przygotowany i jak zawsze miło nas zaskakuje P.S. Udanego Urlopu (musiałeś go długo wyczekiwać bo tak skrupulatnie odliczałeś godziny i minuty do jego rozpoczęcia)

Piter dziękuję za honorową rundkę, teraz wiem czego powinienem oczekiwać od swojego autka i Jako :twisted:

Citan- wszystkiego najlepszego, postaramy się przybyć

 

To co, chwila przerwy i następny spocik trzeba będzie organizować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...