Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w niedziele jestem w PT. Wczesnym popołudniem można by sie spotkac i jakąś fotke zrobic.

Ktos jeszcze chetny?

A w niedziele nie ma aparatu w PT bo pracuje w łodzi:(

Ale za to dziś wybrałem się na te "szutry" i oto co tam zastałem:

12bfa407eb2bd41am.jpg 5504ab47a9d78b45m.jpg c8d9a0fa39033ac3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, u mnie :D No prawie u mnie.

 

Zadzowon, znajdziemy termin i smigniemy razem. Dostaniesz dobra cene. Tylko jesli trzeba je wczesniej poprostowac czy wyszlifowac zadziory to musisz sam to ogarnac. Tu tylko piaskowanie, podklad, lakier (proszek). Kolorystyka wszystko co w RAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostowalem raz na Oblegorskiej... przy wywazaniu wyszlo ze jednak slabo wyprostowali, a bylo drogo.

Cybel polecal mi serwis na Wlokniarzy przed Makro... straszna obsluga, kolesie jak od pluga oderwani. O jakosci pracy sie nie wypowiem bo udalo im sie przekonac mnie zebym sam sobie ranty w stalowkach poprostowal. Powaznie :roll:

 

Sprobuj tych:

http://www.prostowaniefelg.pl/ Marcin ma chyba z nimi znajomosc.

lub tych

http://www.naprawafelg.pl/firma.htm Od tych odbieralismy kola dla Fitnesa. Koles najpierw dzwonil zebysmy je wreszcie zabrali... a pozniej godzine zajely poszukiwania i ustalenia co to za felgi i gdzie moga lezec :lol: Ale byl tak przesympatyczny i pozytywnie nastawiony do zycia, ze zlego slowa nie uslyszal. Warsztacik wbrew nazwie to tylko jedno stanowisko, ale ladnie urzadzony i wyglada na to ze sie znaja na robocie.

 

Kolega prostowal tez kiedys (i byl zadowolony) na Tatrzanskiej/Waclawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, grzywaczewski, polecam się do mnie do Żyrardowa wybrać.

 

Wczoraj odebrałem felgi kolegi od nowego Clio 16" - były prostowane i malowane wyszły mega. Koszt to ok. 300 zł za 4 szt.

 

Tu macie namiary na tego Pana :wink: Przyjeżdżają do Niego z całej Polski, jeden z lepszych w Polsce, a ceny ma naprawdę przystępne.

 

Felgi Serwis Janusz Seliga

Żyrardów, ul. Wawelska 10 a

Tel.: 502279277

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się chętnie podłączył w temacie felg (prostowanie + malowanie). Hurtem będzie taniej może, a nawet ten Żyrardów też wtedy wart przemyślenia jeśli tak korzystnie wyjdzie (cena + jakość). Dostawczaka mam więc można by wrzucić wszystkie i być może nawet z paliwem taniej wyniesie. Wychodzi na to, że już 4 komplety by się uzbierały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizujmy sie sprawnie, zapowiadają ocieplenie i niedługo trzeba będzie na letniaki wskakiwać, do tego momentu przydałoby sie juz miec ten temat ogarniety...

 

byłem kiedys na Balonowej http://www.naprawafelg.pl , powiedzieli że kute tez prostują, tylko zniecheciła mnie wąska paleta kolorów, przy lakierowaniu proszkowym - zloty z tego co pamiętam bardziej przypominał jajeczny....

 

....a może polakierować normalnie, nie proszkowo - w sumie kolor, rzecz nabyta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier piecowy to lakier piecowy. Wytrzyma duzo wiecej niz jakis wodny czy nawet chemoutwardzalny w szpreju.

 

Info mam takie, ze jak ktos chce dziwne kolory (w tym zloty) to musi pojechac na Lodowa (gdzies 120 - 130 numer) i zakupic taki lakier jak mu sie spodoba, a zaznajomiona lakiernia proszkowa http://www.plemat.dico.pl/go zaaplikuje (a wczesniej wypiaskuja felgi). Minimalna ilosc proszku do kupienia to 5kg. Nie wiem na ile to starcza. Ceny zas roznie, az do 500 PLN za taka porcje lakieru.

 

Przypuszczam, ze zlote nie wyjda po tanioszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...