Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!UWAGA!UWAGA!

 

Ważne ogłoszenie o kolejnej Łódzkiej Ustawce Piwnej,odbędzie się

19.04.2013

 

w restauracji Marionetka ul.Źródłowa 47

 

Zabawa zorganizowana zostanie na podobnych zasadach co ostatnia,szczegóły wkrótce.

Zapraszamy na świetną zabawę,tańce i swawole.Forumowicze z innych miast,bardzo mile widziani.

 

Lista ŁUP-owiczów:

1.cybel+ Marian

2.marcin+aś

3.Dziedzic+Roz

4.misza + może ktoś się nawinie ;)

5.joanna7f+?

6.Albi+Dark Knight

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za spotkanie w całkiem szerokim gronie. Było fajnie tylko trochę zimno :) .

Gdyby kogoś interesowały wyniki to już są:

http://automobilklublodzki.pl/dok/wyniki_kzk_240313.pdf

 

Moje nazwisko tradycyjnie z błędem. Szkoda przepałowanej mety bo wygrana zostałaby na forum, ale trzeba przyznać, że gość w oklatkowanym audi szedł jak wściekły bez oglądania się na straty w sprzęcie i zrobił świetne czasy. Gratulacje dla wszystkich.

Sławek no, no... :)

Grigorij o włos ze Sławkiem :)

Pablo jak zwykle widowiskowo ;)

Romek, chyba z tym spokojem i dwójkową jazdą przegiąłeś. Fajkę mogłeś zapalić po przejeździe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek, chyba z tym spokojem i dwójkową jazdą przegiąłeś. Fajkę mogłeś zapalić po przejeździe

Ostatniego zawsze miałem,to żal wyrzucać było. :P

Mnie załatwiła meta przekroczona w I próbie,później było dokładnie ale za wolno. :biglol:

 

Rafał i Sławek gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za spotkanie na Motodromie i sorry, że uciekłem bez pożegnania ale mój limit czasu wolnego skończył ;)

pozdrawiam i do następnego, może pojawię się na ustawce piwnej, więc do zobaczenia.

 

nie zapomnij zarezerwować sobie więcej czasu wolnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekłem bez pożegnania ale mój limit czasu wolnego skończył ;)

 

Ulotniłeś się po angielsku ;)

 

Gratulacje dla wszystkich uczestników KZKi z The Forum - i tych na pudle (szacun Apacz i Sebekian, do zwcycięstwa zabrakło niewiele, jesteście "murowanymi faworytami" na Plejadach :puchar: ) i tych poza pudłem. Gdyby nie Wasze auta i Wasza jazda, nie byłoby co oglądać! No może poza "szalonym audi" i - na drugim biegunie - kierownikiem gieteka rejsingskul :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D uaktualniona lista ;)

 

UWAGA!UWAGA!UWAGA!

 

Ważne ogłoszenie o kolejnej Łódzkiej Ustawce Piwnej,odbędzie się

19.04.2013

 

w restauracji Marionetka ul.Źródłowa 47

 

Zabawa zorganizowana zostanie na podobnych zasadach co ostatnia,szczegóły wkrótce.

Zapraszamy na świetną zabawę,tańce i swawole.Forumowicze z innych miast,bardzo mile widziani.

 

Lista ŁUP-owiczów:

1.cybel+ Marian

2.marcin+aś

3.Dziedzic+Roz

4.misza + może ktoś się nawinie ;)

5.

6.Albi+Dark Knight

7.joanna7f+Q-junior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, przypadkiem spotkanym w niedzielny poranek na motodromie, za sympatyczną atmosferę i rywalizację.

Z tego miejsca chciałbym szczególnie podziękować pilotowi, bez którego nie byłoby tak dobrego mojego wyniku - @@sebekian, DZIĘKI ;):P:rolleyes:

Muszę również podziękować najlepszemu kierowcy na motodromie za wypożyczenie pilota @@Apacz, SZACUN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaliśmy specjalne podziękowania od automobilklubu łódzkiego za przybycie :) następnym razem trzeba namówić jeszcze paru z nas (kolega z imprezy racingschool opowiadał koledze o huraganie ;) ponoć w ogóle nie idzie :o:P ale żałował że jeszcze nie miał okazji z nim się sprawdzić B) )

carlos, będziesz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...