Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, cieszymy się i gdyby nie to, że urwałem dzisiaj koło, to pewnie moja radość była by pełna, a teraz tylko mogę sobie popatrzeć jak inne subaraki bokami jadą :evil:

 

 

Skolik no co ty - :mrgreen: goniłeś swojego anioła stróża.

 

Naprawdę współczuję, taka pogoda a ty bez autka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolo, współczucia :evil:

Oby autko szybko powróciło do zdrowia.

 

Mnie dzisiaj też poniosło tam gdzie nie powinno, ale na szczęście obeszło się bez strat.

 

 

Jenak muszę przyznać, że morda mi się cieszyła jak odśnieżałem auto i zamiast jechać prosto do celu to zrobiłem kółko, aby zahaczyć parking pod tulipanem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie tak prosto. Szukam mechanika, który by się tym zajął, może ktoś ma namiary na jakiegoś co takie rzeczy robi i nie zedrze ze mnie za wiele??? Autem można podróżować tylko na lawecie, więc szukam na razie kogoś w okolicy Zgierza-Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolo, współczuje awarii ... i to jeszcze w taka pogodę :evil:

co do mechanika, oczywiście najlepsze jest aso ... ale mam też takiego nie-aso w Pabianicach, którego polecił mi inny forumowicz osobiście nie testowałem, ale słyszałem dużo dobrych opinii ... chcesz zaryzykować ?

 

-- 15 lut 2012, o 12:29 --

 

przy okazji śniegu ... może ... go wspólnie rozjeździmy :twisted: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili, piękna pogoda za oknem, a mnie trafia.

W zeszłym tygodniu w wyniku upadku na stoku złamałem nogę. Poskładali mnie i teraz jestem droższy o tytanową sztabkę i 10śrub.

Przez najbliższe 6 miesięcy jestem uziemiony.

Jak juz się pozbieram to się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l_ewy, zdrowia :(

Skolo, równałeś krawęzniki? :wink: współczuję :|

bmarcin, a to już zwykła złośliwość losu :twisted: :wink:

 

ja się dziś zastanawiałem, zastanawiałem i w końcu browara otworzyłem :P chyba jestem stary.. albo alkoholik :P

za to w dzień poćwiczyliśmy z jaśkiem wahadło :twisted: on był w euforii, ja troszkę wydygany bo nastawiali tych aut wzdłuż zagłoby jakby nie mogli wjechać na trawniki jak zawsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieramy się teraz w pt. do Sącza, razem z Romkiem Cyblem - myślę iż jest to dobry czas, aby porozmawiać z firmą www. c a r s p o r t . pl , aby "wspomogła" ŁGLP :twisted: ...już "Nasza" w tym głowa , tym bardziej iż negocjacje maja odbywac się w Krynicy podczas wieczoru "integracyjnego" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l_ewy zdrowia - niech się dobrze zrasta

Skolo szkoda autka, szczególnie w taka pogodę, ale zdarza się... pewnie ci się zabaw zachciało :wink:

bmarcin idź do najbliższego salonu subaru i weź testówkę, albo lepiej zadzwoń, na pewno ci przyprowadzą 8)

micha_pl potwierdzam, fajnie się jeździło, właśnie wróciłem z kolejnej sesji, a teraz wieczorem to już bajka, nawet można ładnie na ulicach pocisnąć bo ruch mniejszy.

 

Podsumowując, zwiedziłem dzisiaj parking Manu, Pasażu Łódzkiego (ale tu odpuściłem sobie kręciołki, bo parking był już używany przez micha_pl :wink: ) i Portu Łódź.

Muszę przyznać, że na parkingu IKEA spotkałem ochroniarza o wysokiej kulturze osobistej. Zapukał w szybę i grzecznie powiedział: "Muszę Pana poinformować, że jeśli nadal będzie Pan tak jeździł to mój dowódca wezwie policję, a oni nałożą mandat." Niestety nie potrafił odpowiedzieć na pytanie "Jaki ten mandat ?". Niniejszym pozdrawiam Pana ochroniarza oraz jego dowódcę.

 

Najlepsze jest to, że jedyne straty (urwana tablica rejestracyjna z przodu) powstały na prostej drodze (Al. Włókniarzy), gdzie panowie pługowcy zostawili między pasami półmetrowe zaspy i w jedną z nich zmieniając pas przyłożyłem, choć muszę przyznać, że z optymizmem lub nawet premedytacją... 8)

 

Po prostu bajka. Dzisiejsza pogoda zrekompensowała mi relatywnie kiepski dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za dobre słowo.

Carlos byłem ostatnio w Krynicy. Nie wiem gdzie będziecie urzędować, ale szpital jest OK :mrgreen:

 

Nie widziałeś , że upadać też trzeba umieć ? ;)

Założyli ci tylko to ustrojstwo ?

Dawno nie pisałam po gipsie .

:twisted:

Jest podejrzenie, że upadłem dobrze, a nogę przejechał mi ratrak :wink:

Mam tylko blachę. Gips to teraz rzadkość. Zawsze przecież można stworzyć "złamaniową" koszulkę, która posłuży jako tablica.

Muszę o tym pomyśleć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...