Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ten piątek też odpada :?

BTW Apacz ładnie dzisiaj na Mickiewicza przed wiaduktem poszedłeś ogniem :twisted: Stałem na światłach na Wólczańskiej i mówię do małżonki - kolega z The Forum 8) Blitz nieodmiennie rządzi :!:

 

Wieczorem ? To chyba kojarzę, jakoś tak wolno wszyscy ruszali więc wbiłem prawy pas i delikatnie przycisnąłem, żeby zdążyć wrócić na drugi z lewej przed rozjazdem. Nieczęsto robię takie rzeczy, ale wczoraj miałem jakoś taką chwilę słabości :wink: . Parę minut wcześniej wjechałem na parking w Galerii Łódzkiej, przejechałem wszystkie piętra z otwartą szybą i wyjechałem, uruchamiając po drodze kilka alarmów. No cóż... jak każdy normalny 17-latek :oops: Czasem sam się sobie dziwię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam propozycję, żeby zrobić wspólnymi siłami listę Subarowych miejscówek w PL, zacznijmy od łódzkiego :)

 

https://docs.google.com/document/d/1U_2 ... y=CPvK1PMC

 

PS. Jeziora mile widziane :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny tym bardziej, że nie mam pojęcia gdzie polatać po piasku/szutrze, a wiosna zaraz.

Proponuję aby do opisu dodawać współrzędne.

W googlemaps jak się najedzie na konkretny punkt wystarczy kiknąć prawym i "Co tu jest?".

Znacznie to ułatwi lokalizację jakiś ukrytych terenów.

 

PS. Jeziora mile widzian

 

Najlepiej wyschnięte :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny tym bardziej, że nie mam pojęcia gdzie polatać po piasku/szutrze, a wiosna zaraz.

Proponuję aby do opisu dodawać współrzędne.

W googlemaps jak się najedzie na konkretny punkt wystarczy kiknąć prawym i "Co tu jest?".

Znacznie to ułatwi lokalizację jakiś ukrytych terenów.

Jakby ktoś był tęgi cwaniak, to by wykombinował, żeby zrobić mapkę spotów w Google Earth/Maps, łatwą do aktualizacji... (w sumie może pokombinuję potem) :P

PS. Jeziora mile widzian

 

Najlepiej wyschnięte :mrgreen:

Śmiejesz się, ale chodzi o jakieś płytkie, które zamarzają do dna... wiem, że na wiosnę to głupio wygląda, ale przyda się za rok 8)

 

EDIT: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... 2254b9e01e

Kto chce niech kombinuje, klikacie edit, potem prawym -> dodaj oznaczenie tego miejsca, nazwa + opisik i gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejesz się, ale chodzi o jakieś płytkie, które zamarzają do dna.

 

Absolutnie się nie śmieje :!: Po prostu od razu skojarzyło mi się ze stanami i wyschniętymi, słonymi jeziorami 8)

 

Kto chce niech kombinuje, klikacie edit, potem prawym -> dodaj oznaczenie tego miejsca, nazwa + opisik i gotowe ;)

 

Noooo :D Łatwo i przyjemnie, oby temat się rozwinął :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety :cry:

Chciałem się pochwalić nowym autkiem, ale niestety z wycieczki po 2.0GX do JG najładniejsze okazały się widoki. Gdyby ktoś chciał coś od pana z JG ("fotograf") to polecam tylko Forka 2,0 turbo 2003 i legacka 2005 wolnego ssaka 2,0. Reszta nie warta wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to jest dokładniej?

bywam często ale tych dróg nie miałem okazji zwiedzić?

 

ja właśnie staram się namierzyć trasy tego rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...