Skocz do zawartości

Coś się kończy, coś zaczyna...


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Towarzystwo forumowe straszyło, że to nie jeździ, że muł, że tylko do miasta. Od wczoraj zrobione niecałe 200km, również po S-ce. Nie zauważyłem problemów z przyspieszaniem. Oczywiście, nie ma toto dynamiki mojej byłej Imprezy, zwłaszcza po redukcji biegu, ale naprawdę nie ma dramatu. Nie cisnę go przy tym za mocno, bo niby dotarty, ale jestem starej szkoły i przez pierwszy 1000km jednak jeżdżę spokojniej, niech się dobrze ułoży. Prowadzenie miodzio, wybieranie dziur (o małych nierównościach nie warto nawet pisać) bardzo przyjemne. I jednak sporo ciszej, niż w moim poprzednim aucie. Najwięcej stresu na razie przysparzają mi gabaryty auta, bo niby tylko 6cm dłuższe i 6cm szersze, niż Impreza 2006, ale jednak parkowanie w ciasnym garażu powoduje obawę o choćby małą obcierkę. No i zapach nowego auta nie da się z niczym porównać B)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2019 o 15:04, radix99 napisał:

Towarzystwo forumowe straszyło, że to nie jeździ, że muł, że tylko do miasta. Od wczoraj zrobione niecałe 200km, również po S-ce. Nie zauważyłem problemów z przyspieszaniem. Oczywiście, nie ma toto dynamiki mojej byłej Imprezy, zwłaszcza po redukcji biegu, ale naprawdę nie ma dramatu. Nie cisnę go przy tym za mocno, bo niby dotarty, ale jestem starej szkoły i przez pierwszy 1000km jednak jeżdżę spokojniej, niech się dobrze ułoży. Prowadzenie miodzio, wybieranie dziur (o małych nierównościach nie warto nawet pisać) bardzo przyjemne. I jednak sporo ciszej, niż w moim poprzednim aucie. Najwięcej stresu na razie przysparzają mi gabaryty auta, bo niby tylko 6cm dłuższe i 6cm szersze, niż Impreza 2006, ale jednak parkowanie w ciasnym garażu powoduje obawę o choćby małą obcierkę. No i zapach nowego auta nie da się z niczym porównać B)

 

Ładny kolor, bardzo ładny... ale nie ten xD wolę jednak swój ;) a stres zniknie po pierwszej obcierce (uważaj na drzwi - mówię poważnie, u mnie w garażu otwarłem, delikatnie dotknąłem ściany, naprawdę delikatnie... i lakier uległ dezintegracji). I widzimy się pewnie na tur-ter ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moominko już poinformowałem kolegę jak Twoje XV dobrze sobie radziło na tur-ter w 2019 r. Namawiam, ale zobaczymy czy @radix99 przekona Lucy żeby jechać z nami za rok na tej trasie :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moominko napisał:

A to już przegięcie.... a ja nadal nie mam wybranych felg 17" ;( pod ateki... coś czuję, że będzie ciekawa rywalizacja na trasie

Bierz 16" - jak chcesz, to Ci znajdę fajne i nie za milion szekli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, radix99 napisał:

Bierz 16" - jak chcesz, to Ci znajdę fajne i nie za milion szekli.

 

Obawiam się, że 16' nie pykną... generalnie ciężko trafić felgę w odpowiednim rozmiarze z takim subarowym et... nie wiem jak będzie pasować mniejsze et w sensie jak bardzo wystawać

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...