Jump to content

Stacja multimedialna Forester 18MY

Jarek Kalisz
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem ponieważ mam telefon Huawei p20 pro i nie za bardzo mogę się połączyć z. Mirrorlink . Mirrorlink wykrywa tylko aplikacje audioteki, ale na ekranie w aucie jest tylko napis "trwa odtwarzanie w mirrorlink" , a przeglądając internet innym użytkownikom nie pokazywał się sam napis a obraz z aplikacji w telefonie. 

Czy wiecie jak to obejść ?

Druga sprawa , jeśli nic nie można zrobić to czy istnieje możliwość wymiany stacji multimedialnej na tą z Android Auto

https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-android-8-1-subaru-xv-forester-wrx-8186022466?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

I ile kosztuje ta zabawa w wymianę w ASO?

47 minut temu, Jarek Kalisz napisał:

Nie ma potrzeby zlecać tej wymiany w ASO. Gwarancję stracisz tylko na centralę multimedialną, która wyląduje w piwnicy albo OLX. Nowa ma swoją gwarancję.

Nie stracisz gwarancji na silnik,czy całą resztę.

Witam, mam problem ponieważ mam telefon Huawei p20 pro i nie za bardzo mogę się połączyć z. Mirrorlink . Mirrorlink wykrywa tylko aplikacje audioteki, ale na ekranie w aucie jest tylko napis "trwa odtwarzanie w mirrorlink" , a przeglądając internet innym użytkownikom nie pokazywał się sam napis a obraz z aplikacji w telefonie. 
Czy wiecie jak to obejść ?
Druga sprawa , jeśli nic nie można zrobić to czy istnieje możliwość wymiany stacji multimedialnej na tą z Android Auto
https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-android-8-1-subaru-xv-forester-wrx-8186022466?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Mało ramu, poszukaj u majfredow opcji z 4gb. Google maps, Yanosik, jakieś obd i będzie ciasno z pamięcią

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

22 minuty temu, coocer napisał:

poszukaj u majfredow opcji z 4gb

mtknavi ma stacje do forka 4/64gb z dostawa z niemiec, teoretycznie jakas tam gwarancja jest

chyba jako jedyni uwzgledniaja przejsciowke do fabrycznej kamery cofania

tapatalked

3 godziny temu, xemir napisał:

Kenwood - goście z AU przygotowali gotowy swap, ale nie wysyłają do PL.
Możne jednak poszukać na Amazon.

Mi się nie podoba konieczność instalacji zewnętrznej anteny po szybie.

Przecież jest możliwość instalacji np Pioneera i jakiś innych stacji i zachowuje funkcję kamery cofania oraz dodaje Android Auto i Apple CarPlay. Trzeba tylko dokupić specjalną ramkę z Alliexpres. było o tym na:

Sam się chcę pozbyć tego modułu fabrycznego i zamontować stacje multimedialną głównie po to aby mieć  Google Maps i natężenie ruchu. Może ktoś ma namiary na kogoś kto to robi od A do Z (zostawiam auto, robią, i obieram i płacę za robotę), nie interesuję mnie Janusze w garażu i sam tego też nie ogarnę. Pozdr

Ja mam taką samą stacje z 2gb ram i powoli robi się tłoczno , fakt że mam ją już 3 lata więc niedługo trzeba się rozejrzeć za czymś nowym.

Tylko dolicz że trzeba do tego dołożyć stały dostęp do internetu a dobry modem to ok 400 zł.

Edited by Karenz

W dniu 20.09.2019 o 12:49, rafforester napisał:

Przecież jest możliwość instalacji np Pioneera i jakiś innych stacji i zachowuje funkcję kamery cofania oraz dodaje Android Auto i Apple CarPlay. Trzeba tylko dokupić specjalną ramkę z Alliexpres. było o tym na:

Sam się chcę pozbyć tego modułu fabrycznego i zamontować stacje multimedialną głównie po to aby mieć  Google Maps i natężenie ruchu. Może ktoś ma namiary na kogoś kto to robi od A do Z (zostawiam auto, robią, i obieram i płacę za robotę), nie interesuję mnie Janusze w garażu i sam tego też nie ogarnę. Pozdr

Podbijam temat. Ma ktos moze zaufana firme ktora wlozy stacje multimedialna z androidem do forestera MY 15 ? 
Ktos sie orientuje ile takie cos w ASO kosztuje ?

Edited by Uniek SI
  • Upvote 1