Skocz do zawartości

Stacja multimedialna Forester 18MY


Jarek Kalisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ponieważ mam telefon Huawei p20 pro i nie za bardzo mogę się połączyć z. Mirrorlink . Mirrorlink wykrywa tylko aplikacje audioteki, ale na ekranie w aucie jest tylko napis "trwa odtwarzanie w mirrorlink" , a przeglądając internet innym użytkownikom nie pokazywał się sam napis a obraz z aplikacji w telefonie. 

Czy wiecie jak to obejść ?

Druga sprawa , jeśli nic nie można zrobić to czy istnieje możliwość wymiany stacji multimedialnej na tą z Android Auto

https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-android-8-1-subaru-xv-forester-wrx-8186022466?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

I ile kosztuje ta zabawa w wymianę w ASO?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Jarek Kalisz napisał:

I ile kosztuje ta zabawa w wymianę w ASO?

Nie ma potrzeby zlecać tej wymiany w ASO. Gwarancję stracisz tylko na centralę multimedialną, która wyląduje w piwnicy albo OLX. Nowa ma swoją gwarancję.

Nie stracisz gwarancji na silnik,czy całą resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ponieważ mam telefon Huawei p20 pro i nie za bardzo mogę się połączyć z. Mirrorlink . Mirrorlink wykrywa tylko aplikacje audioteki, ale na ekranie w aucie jest tylko napis "trwa odtwarzanie w mirrorlink" , a przeglądając internet innym użytkownikom nie pokazywał się sam napis a obraz z aplikacji w telefonie. 
Czy wiecie jak to obejść ?
Druga sprawa , jeśli nic nie można zrobić to czy istnieje możliwość wymiany stacji multimedialnej na tą z Android Auto
https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-android-8-1-subaru-xv-forester-wrx-8186022466?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
I ile kosztuje ta zabawa w wymianę w ASO?
 
Mało ramu, poszukaj u majfredow opcji z 4gb. Google maps, Yanosik, jakieś obd i będzie ciasno z pamięcią

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xemir napisał:

Kenwood - goście z AU przygotowali gotowy swap, ale nie wysyłają do PL.
Możne jednak poszukać na Amazon.

Mi się nie podoba konieczność instalacji zewnętrznej anteny po szybie.

 

Przecież jest możliwość instalacji np Pioneera i jakiś innych stacji i zachowuje funkcję kamery cofania oraz dodaje Android Auto i Apple CarPlay. Trzeba tylko dokupić specjalną ramkę z Alliexpres. było o tym na:

 

 

Sam się chcę pozbyć tego modułu fabrycznego i zamontować stacje multimedialną głównie po to aby mieć  Google Maps i natężenie ruchu. Może ktoś ma namiary na kogoś kto to robi od A do Z (zostawiam auto, robią, i obieram i płacę za robotę), nie interesuję mnie Janusze w garażu i sam tego też nie ogarnę. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką samą stacje z 2gb ram i powoli robi się tłoczno , fakt że mam ją już 3 lata więc niedługo trzeba się rozejrzeć za czymś nowym.

Tylko dolicz że trzeba do tego dołożyć stały dostęp do internetu a dobry modem to ok 400 zł.

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2019 o 12:49, rafforester napisał:

Przecież jest możliwość instalacji np Pioneera i jakiś innych stacji i zachowuje funkcję kamery cofania oraz dodaje Android Auto i Apple CarPlay. Trzeba tylko dokupić specjalną ramkę z Alliexpres. było o tym na:

 

 

Sam się chcę pozbyć tego modułu fabrycznego i zamontować stacje multimedialną głównie po to aby mieć  Google Maps i natężenie ruchu. Może ktoś ma namiary na kogoś kto to robi od A do Z (zostawiam auto, robią, i obieram i płacę za robotę), nie interesuję mnie Janusze w garażu i sam tego też nie ogarnę. Pozdr


Podbijam temat. Ma ktos moze zaufana firme ktora wlozy stacje multimedialna z androidem do forestera MY 15 ? 
Ktos sie orientuje ile takie cos w ASO kosztuje ?

 

Edytowane przez Uniek SI
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...