Skocz do zawartości

Formularz zgłoszeniowy na stronie www.zlot.subaru.pl ?


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

pytanie do Dyrekcji - czy planowane są jakieś atrakcje dla osób towarzyszących w wieku powyżej 18-tu lat ??

 

Bo w formularzu jest rubryka "Liczba osób towarzyszących:" a następna "W tym osób od 18 lat:" i tak się zastanawiam jakie atrakcje będą szykowane dla tych zaraz po 18-tce - a jakie dla tych pod 30-kę (no i co z 40-kami i starszymi :-)) )

 

formularz_SIP.jpg

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej 18 to mają tam piaskownice i stadnine koni i jeszcze jakieś atraction :twisted: Mam nadzieje ze mnie też tam wpuszczą :oops:

 

Powyżej mamy mało atrakcji ale konkretne jak np. picie ( w tym wypadku nie mam na myśli oranżady :roll: ) Myśle że szanowny WB się zgadza na takie atrakcje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej mamy mało atrakcji ale konkretne jak np. picie ( w tym wypadku nie mam na myśli oranżady :roll: ) Myśle że szanowny WB się zgadza na takie atrakcje. :wink:

 

no właśnie - ale chyba Dyrekcja coś specjalnego szykuje skoro chce się dowiedzieć ile osób będzie powyżej 18-tu lat i do tego w jakim konkretnie wieku :lol:

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Powyżej 18 : osoby dorosłe = atrakcje dla dorosłych (bez dalszych podziałów na kategorie wiekowe)

Poniżej 18 : informacja o wieku w celu orientacji o ew. atrakcjach dla najmłodszych - no bo cóż będzie, jeżeli przygotujemy wspaniałą piaskownicę a tylko Bart do niej wejdzie :?:

A jak takiemu 17-latkowi babkę zaproponować, toż nie z piasku, bo nas zbeszta :wink:

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 18 : osoby dorosłe = atrakcje dla dorosłych (bez dalszych podziałów na kategorie wiekowe)

Poniżej 18 : informacja o wieku w celu orientacji o ew. atrakcjach dla najmłodszych - no bo cóż będzie, jeżeli przygotujemy wspaniałą piaskownicę a tylko Bart do niej wejdzie :?:

A jak takiemu 17-latkowi babkę zaproponować, toż nie z piasku, bo nas zbeszta :wink:

 

Łączę pozdrowienia

 

Co do babki to się zgadzam co do piaskownicy, to cała by była moja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 18 : informacja o wieku w celu orientacji o ew. atrakcjach dla najmłodszych - no bo cóż będzie, jeżeli przygotujemy wspaniałą piaskownicę a tylko Bart do niej wejdzie :?:

A jak takiemu 17-latkowi babkę zaproponować, toż nie z piasku, bo nas zbeszta :wink:

 

ale właśnie o to mi chodzi - na formularzu jest chyba błąd bo jest "W tym osób OD lat 18-tu:" i dalej jest prośba o wiek tych osób (domyślnie patrząc na poprzednie pole - powyżej 18-tu lat) :-)

 

pozdrawiam,

Roland

 

PS: aaaaa - dziękuję Dyrekcji - już jednego browara wygrałem za ten formularz :-) i to właśnie za to sformułowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)
Myśle że szanowny WB się zgadza na takie atrakcje. :wink
:

 

U mię picie występuje jako potrzeba fizjologiczna ( sie gładziej sika ), filozoficza ( sie gładziej myśli ), filatelistyczna ( se zbieram do klasera akcyzy ). Dla mię niepicie jest stanem anormalnym i nieobywatelskim.

Ludzie które nie pijo so upierdliwe, nerwowe, a na imprezach sie zachowujo jak oficer polityczny na okrencie podwodnym.

Picie nie jes żadno atrakcjo. Pije bo gorzała posiadywuje kalorie i różne witaminy, które robio, że lepi sie czuje na ciele i na tem no ....... drugim.

 

Matka chrzesna letko zwiotczała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze pan W.B. zdaje sobie sprawe z kary która obowiązuje kierowców letko zwiotczałych za kierownicą. A teraz nie łatwo zdać na Prawo jazdy panie Waldemarze. Ale poza kółkiem oczywiście też preferuje taki sposób rozrywki jak pan WB tyle ze ja wole tak zwany Browar.18 lat juz mam wiec nie ma problemu :D

 

Bardzo chetnie wypije z panem WB jakiego browka czy tez moze seteczke Absoluta z Colą i lodem oczywiście.Chyba ze woli pan czystą Wyborową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ a jak komus w dniu rozpoczecia zlotu bedzie brakowalo rownych 3 miesiecy do 18 (czyli rownoczesnie nabedzie uprawnien do rozpoczecia kursu na prawko), to bedzie musial z tym Bartem w tej piaskownicy bic sie o lopatki i grabki :?: :?: :? :shock: ........

 

pozdr. mk.si 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest juz jakas forma na ta "babke" :?: :twisted:

 

Ano jezd, musisz se kochanieńka wypełnić taką formę -> http://www.zlot.subaru.pl/formularz.html

:arrow: no i cza se tam wpisać numer nadwozia znaczy sie cy kombi (w którym miesiondzu), cy samotna (ale wtedy mogom postawić przy garach) a jak sie jezd z pilotem to radzi sie łostawić pilota w domostwie - niech pilnuje coby psa z budom nie ukradli. (nie wpisywać tu wymiarów bo i tak zostanom sprawdzone organoleptycznie przy obróbce wstępnej, znaczy sie rejestracji)

:arrow: no i cza się zdeklarować cy sie jezd małolatom cy siwiuśkom, ździebko szarpniętom wielotrybem czasu.

 

Śmiech'u ... na "babke"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie wypije z panem WB jakiego browka czy tez moze seteczke Absoluta z Colą i lodem oczywiście.Chyba ze woli pan czystą Wyborową
.

 

Zadna gorzała mię nie brzydzi. Piwo tyż stosuje ...... nazajutrz.

 

 

Matka chrzesna małoobrzydliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...