Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle racjonalnie, ot co. subaru.pl jest strona komercyjna SIPu. A co SIP ma wspolnego z Colinem? Nic, oprocz tego ze jezdzil tym samym produktem, ktorego sprzedaza zajmuje sie SIP.

 

Ladnie sie zapedziles, chcac wytlumaczyc dlaczego SIP nie potrafi sobie zorganizowac jakiejs strony internetowej*, ba nawet nie strony tylko ludzia, ktory wrzuci tlumaczenia do gotowcow strony**, ktora dostaliscie z Japonii.

 

* od tego sie zaczelo

** wystarczy popatrzec na strony Subaru w innych krajach i juz wiadomo nad czym te pare lat pracujecie ;-) no ok, strony ujednolicaja sie od nastu tygodni, tyle, ze wiekszosc juz dziala. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dyskusja w sprawie zakupu WRX , według mnie , bedzie aktualna moze do konca miesiąca poniewaz zostało jeszcze 12 sztuk ( w tym 1 niebieski) potem będziecie zmuszeni "psioczyć" na 2.0 WRX ma już nie być

 

Bylo 30. 18 kupili dealerzy na demo, wiec zostalo 12 :twisted::mrgreen: Wrednosc 10 :twisted:

 

Ja nie kupilem..niestety.Przy okazji o te Brembo za 6500 chciałem spytac bo są chętni... :roll:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, kurka wodna sie nie unos mi tu, tylko postaraj sie zrozumiec, co napisalem! Pisze tylko i wylacznie o tym (to do Ciebie rowniez, remek!) ze bez sensu jest wymagac od komercyjnej strony importera, zeby umieszczal takie newsy! Owszem, moglbaby sie tam taka wiadomosc pojawic (gdyby to ode mnie zalezalo, to bym tak pewnie tez zrobil), ale sie nie pojawila i nie ma w tym nic zlego. Nie bronie ogolnego wygladu strony (a propos, widze ze juz jest nowa) ani nic, chodzi mi tylko o ta jedna kwestie.

 

skonczmy juz z offtopiczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem czas ochłonąć po przejażdżce WRX-em i wiem jedno: jeśli STI nie będzie od niego DUŻO lepszy, to nie kupuję. Koniec, kropka.

 

Jak podejmę decyzje, dam znać. Jeśli to będzie decyzja o kupnie evo, w dniu jej podjęcia oddam się do dyspozycji Administratora Forum :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem czas ochłonąć po przejażdżce WRX-em i wiem jedno: jeśli STI nie będzie od niego DUŻO lepszy, to nie kupuję. Koniec, kropka.

 

Jak podejmę decyzje, dam znać. Jeśli to będzie decyzja o kupnie evo, w dniu jej podjęcia oddam się do dyspozycji Administratora Forum :twisted:.

 

jeszcze nie jeździłem WRX ...ale jak jest jak piszesz...będę Cię małpował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, jechałem. Po prostu rewolucja ! Przepiękny szybki samochód na co dzień ! Witajcie w XXI wieku Subarocholicy ! Wiem że niektórzy nie rozumieją moich zachwytów, ale to co dziś widziałem w salonie Kocar w Poznaniu zrobiło na mnie wrażenie !

wrx2007cudowo9.jpg

 

Jako pierwszy pokazuje foty Nowej Imprezy WRX 2007 z pięknym grilem, a nie z tym snem rosyjskiej srebrno zębnej ulicznicy :P Do tego na obłędnych felgach 18” i oponie profilu 40 ! Mimo takiego profilu prowadzi się po Polskich dziurach rewelacyjnie i bardzo przewidywalne. Nie będę pisał o pierdołach typu plastiki, choć spasowane są idealnie i takie same jakościowo ja np. w Toyocie Avensis. Napiszę tylko jedno jak wsiadłem to poczułem się jak w domu :) To jest piękne auto najlepsze jakie może być do walki na naszych dziurawych i niebezpiecznych drogach !

 

Kto nie widział na żywo perłowego lakieru w słońcu i nie jechał nowym WRXsem na kołach 18” niech nawet nie podejmuję zemną dyskusji o tym czy moja ocena jest słuszna !

 

Tu foty w konkretnej jakości, a nie jakieś tam pierdy z telefonu :P

 

wrx200701ax6.th.jpg wrx200702zj6.th.jpg wrx200703lb2.th.jpg wrx200704fn5.th.jpg wrx200705wa4.th.jpg wrx200706tz5.th.jpg wrx200707kn0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekny jest ten bialy kolor !! :oops:

 

Po prostu git - tylko te tarcze za male. W opc maja 345 mm i nawet przy felgach 18 jakos to kolo wypelniaja. Tu przy duzych felgach wygladaja skromnie - jak w normalnym samochodzie.... :???:

 

Ciekawe jak ze sprawnoscia po kilku probach hamowania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekny jest ten bialy kolor !! :oops:

 

Po prostu git - tylko te tarcze za male. W opc maja 345 mm i nawet przy felgach 18 jakos to kolo wypelniaja. Tu przy duzych felgach wygladaja skromnie - jak w normalnym samochodzie.... :???:

 

Ciekawe jak ze sprawnoscia po kilku probach hamowania.....

 

Co to OPC ?

W starym ze sprawnością ja nie miałem problemu, a w nowym jak testowałem odczułem że jest lepsza i szybsza reakcja. To ile zniosą zależy od użytych klocków i tarcz, a nie od wielości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - myslalem, ze srednica tarcz tez ma cos do sprawnosci ukladu hamulcowego.....

 

Oczywiście że ma.

A hamulce już do tej pory w WRX-sie były koszmarne (Intak jest jedyną osobą w galaktyce która uważa inaczej :razz: ), więc jeżeli obecnie są jeszcze gorsze, to musi to już być kompletna klęska... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...