Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od kiedy będzie mozna kupić Evo X :?: Moze ktos wie :?:

AK

ps znajomy kupił Evo IX miesiąc temu za 162 tyś . Mniej więcej za tyle samo była wyprzedaz Sti ( prod. 06 ) na poczatku tego roku ( pare sztuk ).

 

Wyprzedaż może tak ale cennik to 48.400 x 3,85 = ok. 186.000 a to już znaczna różnica.

Jeśli pogłoski o wycofaniu WRX'a się sprawdzą to STi będzie już tylko dla "naprawdę" pasjonatów. A szkoda.

 

Mitsubishi Lancer Evolution IX - Cennik

Silnik Moc Opcja Cena brutton PLN

2.0 MIVEC TURBO 280 KM P01 151 480

2.0 MIVEC TURBO 280 KM P03 164 490

Dopłata za lakier metalizowany lub perłowy 2 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj , że w Polsce dojdzie jeszcze ok. 14% cła i wyższy VAT. Całość da w podstawie ponad 140.000 co przy 150k za Evo wychodzi raczej blado.

Ciekawa perspektywa.

 

O zesz, ...faktycznie cena obecnego WRXa jest wyzsza w PL niz w NL :shock: :shock: :shock:

 

A ja caly czas bylem swiecie przekonany, ze przez te kosmicznie wysokie podatki w NL sa jedne z najdrozszych samochodow...i wydawalo mi sie bezcelowe porownywanie ofert :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, są niewielkie róznice MY06/MY07. Przynajmenij w STI.

 

Aaaa, to nie wiedzialem. Zawsze myslalem, ze MY = Model Year, ktory oznacza ewolucje/zmiany danego modelu a nie koniecznie rok produkcji :neutral:

 

Ehhh, cale zycie sie czlowiek uczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12, wierzysz ze EVO X bedzie kosztowalo 150k? bo ja nie ;)

 

Raczej tak. Rzadko wprowadza się następcę i podnosi znacznie cenę. Po za tym IX też daje radę.

Nie żebym był zwolennikiem Evo ale potencjalny klient ma tylko dwie możliwości Evo vs. STI a 30.000 pln różnicy jest poważnym argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To będzie o 10k droższy . To i tak nie zmienia sytuacji. 14% cła zabija Subaru.

 

 

Ponoć cena ma oscylować w okolicach BMW M3. Ale nie wiem, ile w tym prawdy. W każdym razie ma być drogi.

Raczej nie mozliwe. Kto by kupil Evo, gdyby za te same pieniadze mogl miec M3 (szczegolnie to nowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze by Evo podrozalo prawie dwa razy, lub M3 potanialo.

 

Tez watpie. Ale watpie tez, aby EVO X bylo w cenie co aktualnie EVO IX. ZTCW taka cene uzyskali minimalizujac marze (wzglednie: ustawiajac ja na "normalnym" poziomie). Ale skoro glowny konkurent z zalozenia (akcyza) musi byc drozszy, to wystarczy aby EVO bylo ciutke tansze tylko. Tym bardziej, jesli faktycznie bedzie duzo oferowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...