Skocz do zawartości

Elmot 2007


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal twierdzę że to była czysta loteria kto dojedzie na 4 kołach a kto nie, ale może ja się nie znam i nic nie wiem.

 

Kuba nie możesz do końca mówić że loteria, bo w końcu czołowka RSMP Kuchar, Frycz, Kuzaj, ( Kajtek to miła niespodzianka , ale każdy wie że potrafi bardzo szybko jeździć ) to nie są goście z II ligi. Wielką niespodzianka i jak mówisz loterią byłoby gdyby np. Oleksowicz zwany Colinem :mrgreen: wygrał by rajd :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mówiąc że jest tam zniszczona nawierzchnia naprawdę wiem co mówię. Przejechałem już wielokrotnie po chyba wszystkich kawałkach dróg używanych jako oesy w rejonie gór Sowich, okolicach Kłodzka (co za szkoda że już nie używane, brak Rajdu Zimowego, a i Polski niestety stąd zniknął...), oraz Wisły (też już nie używane)i takiej rujny jeszcze nie widziałem.

Jechaliśmy tam przed zamknięciem drogi i średnia prędkość wynosiła jakieś 15 -20 km/h, a i tak było mi szkoda samochodu (a nie należę zdecydowanie do ludzi, którzy się z autem cackają). To coś po czym przyszło jechać wyglądało bardziej, jakby ktoś wysypał luźno na ziemię kawały gruzu z rozebranego budynku i nazwał to drogą.

 

Nikt nie twierdzi że ci co są na czołowych miejscach jechali wolno. Zresztą już wcześniej powiedziałem, że bardzo się cieszę z wyniku Kajtka (stwierdzenie Thana nie jest nawet warte, by komentarz klepać w klawisze), ale chodzi o to, że takie warunki dodają zbyt duży czynnik przypadkowości w wynikach. Równie dobrze Kajtek mógł tam urwać koło, a to że się tak nie stało to po prostu jego szczęście. I to samo dotyczy wszystkich innych. Rajdy nie powinny być rozgrywane w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie i Panowie dziękuje, za towarzystwo podczas pierwszego mojego Rajdu na żywo :) Niesamowite wrażenia, szok na jakim odcinku można się z hamować, i ból serca na jakim wyrypie Oni idą pełnym ogniem ! Na odcinku ostatnim staliśmy i mierzyliśmy czas, po prostu masakra wszyscy szli równo, oski traciły na 30s dwie sekundy, a czterołapy też o ile nie zwalniały przed mega dziurami. Chciałem po przyjeździe, koledze opisać po jakiej drodze tam się ścigają, ale w okolicy niema takiej masakry wiec musiałem to jakoś inaczej obrazowo opisać ...

 

Podziękowania: dla Chojnego za towarzystwo i pilotaż :)

Dla dembola za to że znosił słuchanie o Subaru przez tyle godzin.

Dla Lucka że był, i był taki jak go uwielbiamy, dla wrx33 że nareszcie był i pił :)

Dla duetu Pumex1,Krebelka za gościnę, Dla jarmja i jego kolegi za prowadzenie peletonu w tempie... konkretnym :) na konkretnie najlepsze miejsca na OS-sie.

 

P.S. Znalazłem miejsce spotkana z tym kamieniem na pastwisku, mam podłogę o 5 cm wyżej z tyłu za pasażerem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już od dłuższego czasu większość tych dróg kwalifikuje się raczej do rajdów terenowych.

 

Tak źle to znowu nie jest, pewnie nie reprezentują one poziomu włoskich asfaltowych odcinków, ale taka nędza jest tylko w rejonie Michałkowej. Reszta dróg w tym rejonie użytych (bądź kiedyś tam używanych) na odcinki specjalne, jest może nierówna, ale nie ma dziur na urwanie koła czy choćby przecięcie opony.

 

I można na nich spokojnie pocisnąć szybciej nie tylko profesjonalnie przygotowaną rajdówką. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, ja rowniez dziekuje za wyjazd, bylo super, jarmaj, dzieki za pokaz jak sie powinno prawidlowo prowadzic Subaraka.

 

pozdrowka dla wszytkich spotowiczow, piknik wsrod krowich plackow rzadzi :twisted:

 

co do samego rajdu to... jestem w glebokim szoku po jakim wyrypie sie kierowcy scigaja, wizyta w strefie serwisowej tylko potwierdzila moje obawy o to jak cierpi sprzet :???: wyczynowe felgi pogiete w chinskie 8 walaly sie w namiotach wielu teamow :sad:

 

PS. bylismy swiadkami superszybkiej wymiany tylnego dyfra wraz z polosiami w EVO,, nie wiem tylko dlaczego serwis wymienial uszkodzony element kiedy juz bylo po rajdzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ja dobrze widzę, że nie-ASO ma felgi od WRX-a 03-05? Zawsze mówiłem, że to najładniejsze felgi z seryjnych...

 

Gratuluje wyniku samochodowi Kajtka, byl bardzo szybki.

 

Marcin, nie lubie niedopowiedzen. Jak cos wiesz i masz to sprawdzone, to moze napisz cos wiecej. A jezeli bazujesz na plotkach i domniemaniach to lepiej nie pisz wcale. :)

 

A Tobie co się stało, że zacząłeś tak rozsądnie gadać...? :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarmaj, dzieki za pokaz jak sie powinno prawidlowo prowadzic Subaraka.

 

Eeeeee..... no bo ja sam to bym się chciał nauczyć jak prawidłowo prowadzić... :oops:

 

 

bylismy swiadkami superszybkiej wymiany tylnego dyfra wraz z polosiami w EVO,, nie wiem tylko dlaczego serwis wymienial uszkodzony element kiedy juz bylo po rajdzie

 

Po tym serwisie załogi jeszcze musiały pojechać na oficjalną metę w centrum Świdnicy, a potem na badanie techniczne. Być może uznali, że elementy były na tyle zmęczone, ze mogły wyzionąć ducha po drodze i na wszelki wypadek lepiej je zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym serwisie załogi jeszcze musiały pojechać na oficjalną metę w centrum Świdnicy, a potem na badanie techniczne.

 

dzieki za wyjasnienie :oops:

 

 

Być może uznali, że elementy były na tyle zmęczone, ze mogły wyzionąć ducha po drodze i na wszelki wypadek lepiej je zmienić.

 

dyfer mial dziure wielkosci 5 zlotowki a caly tyl samochodu byl uwalony od oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy wszystkich spotkanych na Elmocie forumowiczow:

jarmaj, WRX33, Tomek, Dembol - milo bylo Was poznac :)

Lucuś, Intak, Chojny milo bylo Was zobaczyc :)

Kolumna Subaru dawala rade i wzbudzala powszechny 'repect', zwlaszcza na łące z krowimi plackami :mrgreen:

Agnieszka i Szymon

Pare fotek :)

 

b0a5b6b8aafa3b39.jpg

 

d3335ace2034f9e1.jpg

 

 

Łąka - krowie placki :)

f62ff352a4aca21f.jpg

 

Niektorzy mieli ladne kocyki :mrgreen:

3ff81cbc90871782.jpg

 

Relax wsrod niebieskich :mrgreen:

1c0f482b3f7a8248.jpg

jarmaj zblokowany (na chwile) przez jakiegos yarka ;)

 

4c8be5fe089490bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałbym podziękować Intakowi za możliwość przyłączenia się do wypadu oraz chojnemu, który mimo słusznego wzrostu odstąpił mi miejsce "na prawym" w niebieskim bolidzie :) oraz całej ekipie w wiadomym składzie za super atmosferę na rajdzie !

 

Pierwszy mój rajd RSMP, pierwszy wypad w okolice Srebrnej Góry (które są naprawdę piękne i mam nadzieje kiedyś tam poupalać moim białasem) więc wyjazd napewno zaliczyć mogę do udanych. Miłe przyjęcie przez gospodarza, pyszny tatar (który bez Lucka pozostałby tylko legendą), opowieści dziwnej treści przy wieczornym piwku lub nocne piłowanie chojnego to tylko fragmentaryczne "smaczki" tego wyjazdu :grin:

 

O samym rajdzie chyba już wszystko zostało napisane. Ja po prostu nie wyobrażam sobie jak można iść pełną łychą po Michałkowej :shock:

 

PS. Pablo - dzięki za możliwość przejechania się STI, jarmaj - zapraszam kiedyś do Poznania na SuperOES (coby utrzeć nosa tym cffaniakom z Wolsztyna :cool: )

 

PS2. A Krebelke i pumexa zapraszam kiedyś do Piwnicy Rajdowej w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyniku samochodowi Kajtka, byl bardzo szybki.

Marcin, nie lubie niedopowiedzen. Jak cos wiesz i masz to sprawdzone, to moze napisz cos wiecej. A jezeli bazujesz na plotkach i domniemaniach to lepiej nie pisz wcale. :)

A Tobie co się stało, że zacząłeś tak rozsądnie gadać...? :roll:

:mrgreen:

 

Nie spalem duzo ostatnio - moze dlatego. I dawno Jacka nie pilem. Wlasnie moze bysmy cos w ramach swieta ludzi pracy zrobili?

A tak serio to nie lubie tego typu tekstow. Szczegolnie, ze znam i Kajtka i Wislaka, wiec tym bardziej mnie to dotyka. Na Leszka tez nic zlego powiedziec nie dam. Nie rozumiem, co kierowalo Marcinem, ze cos takiego napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie spalem duzo ostatnio - moze dlatego. I dawno Jacka nie pilem. Wlasnie moze bysmy cos w ramach swieta ludzi pracy zrobili?

A tak serio to nie lubie tego typu tekstow. Szczegolnie, ze znam i Kajtka i Wislaka, wiec tym bardziej mnie to dotyka. Na Leszka tez nic zlego powiedziec nie dam. Nie rozumiem, co kierowalo Marcinem, ze cos takiego napisal.

 

 

michal, przerażasz mnie.

 

Faktycznie - chyba bardzo dawno Jacka nie piłeś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenada, jak to czytam, poprostu zenada i nic więcej :evil:

 

jak mozecie mówić o jakim kolwiek przypadku w czasach Kajtka, ludzie czy wyście zwariowali :?:

 

popatrzcie na czasy jakie kręcił na wszystkich odcinkach :!:

Byłem, widziałem jak jechał on, jak jechali inni i tak jak na paru odcinakch Kajtek bombą poszedł, to L.K. w porównaniu do niego, to był na wycieczce krajoznawczej :mrgreen:

 

a poza tym, to wielkie brawa dla Grzyba :!: w pierwszy dzień zmiażdżył czołówkę :!:

i dla Sołka za drugi przejazd na kostce walimskiej :!: :!: :!: - cos pieknego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...