Skocz do zawartości

WRX STI po raz drugi


Tommi1

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Tommi1 napisał:

Zależy które, dla mnie M1155 nie piszczą

Nie tak do końca. @kowal i ja mamy takie same klocki (M1155) i jak jedziemy razem, to dźwięki z obydwu aut są zgoła inne - u mnie totalna cisza a u @kowala jakby pociąg towarowy hamował :). Także wszystko zależy od zestawu a nie samych klocków.

Najlepsze efekty dźwiękowe wspominam z RC6 na tarczach AP Racing - tam seryjny klakson można było zdemontować :biglol:.

  

W dniu 27.05.2020 o 07:50, MaciekK napisał:

 Super. Ja się w nich zakochałem jak zobaczyłem kolor. To jest monkblok, więc zacisk nie pracuje. Do wyczyszczenia i jazda. Cały komplet dorwałeś z tarczami (340mm)? Jak założysz do nich trochę mocniejszy klocek, niż seria, to będzie stawał w miejscu!!!

Jak oglądałem Twoje STI, to też wydawało mi się, że ten kolor z niebieskim robi mega robotę.

Po doświadczeniach na ostatnim Modlinie też ciągle chodzą mi po głowie hamulce... Dam im jeszcze szansę na Kielcach, jak będzie źle to się poważnie zastanowię, choć z drugiej strony w zeszłym roku seria wystarczyła żeby kilka razy wygrać klasę street z naprawdę mocnymi autami. Rozmawiałem w międzyczasie z WRK i już wszystko wiem, wystarczy jeden telefon i za 6-7tyg montaż :). Co do koloru, to kuszą żółte, ale ja chyba poszedłbym jednak w czarne - to ma być dostojny sedan nie rzucający się w oczy a nie wyścigówka ;). Jednak rozmiar 355 jest chyba najlepszy - tarcze jak w AP są szeroko dostępne i klocki takie same, więc nie trzeba kombinować.

 

@Tommi1, zdradź co tam rozważasz...

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, FilipeK napisał:

Dzieki Pany za odpowiedz. Hawk Hp+ mnie zmęczyły piszczeniem

Pizza Brakes wczoraj zaprezentowali uniwersalne podkładki pod klocki (docinasz pod wymiar), które niwelują wibracje, a co za tym idzie piski (obczaj FB albo Insta).

Jeśli masz jeszcze mięsko na klocku, to może warto założyć?

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MDsuperstar napisał:

Pizza Brakes wczoraj zaprezentowali uniwersalne podkładki pod klocki (docinasz pod wymiar), które niwelują wibracje, a co za tym idzie piski (obczaj FB albo Insta).

Jeśli masz jeszcze mięsko na klocku, to może warto założyć?

Mnie zmęczył tak, że je wyrzuciłem :D I teraz mam hawk hps 5.0, które nie piszczą, ale hamują też bez rewelacji. Jak mi się skończą to będe patrzył te mintexy co polecacie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gaceq napisał:

 

To te od Katamarana-Łódź? Deal raczej dobry ;)

Tak.

No wg. mnie dobry deal.

A jak sie układ nie spodoba to niedługo będą na sprzedaż :P 

 

TEż byłeś zainteresowany nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wstępnie wygląda to tak... jeszcze nie na kołach ale duży serwis sie robi więc trochę czasu postoi na podnośniku ;)

 

 

IMG-20200610-WA0016.jpg 

IMG-20200610-WA0017.jpg

 

Tak, przednie są trochę porysowane i mają mniej farby :P ale tu chodzi o efektywność a nie efektowność...

Edytowane przez Tommi1
  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te jak narazie wygladaja nieźle ale muszę:

- zobaczyć na żywca bo jak narazie to tak jak Wy widzę tylko na fotkach....

- trochę na nich pośmigać to wyrobię sobie o nich jakieś zdanie szczególnie po jakimś ostrzejszym traktowaniu

 

Ale główny projekt dalej się tworzy... jeszcze brakuje tylko jednego pomiaru i mam nadzieje że projekt pojdzie do realizacji jeśli tylko wszystko będzie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadymy...

 

Juz jest nie najgorzej i tarcza nie taka mala się wydaje... :P

IMG-20200612-WA0004.jpg

I pomarańczowa strzała się załapała na fote ;)

IMG-20200612-WA0020.jpg

 

IMG-20200612-WA0021.jpg

 

IMG-20200612-WA0022.jpg

 

Wizualnie wyszło wydaje mi się zacnie... a użytkowanie pokaże jak jest z performance...

Edytowane przez Tommi1
  • Super! 9
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza przednia jest trochę większa 340mm vs 326mm średnicy, tył też większy 326mm vs 316mm. Robotę robią poprawione zaciski: 6tłok monoblok przód i większy zacisk tył. Kolor rozwala system :-) Klocek masz lepszy niż seryjny, jeżeli płyn będzie ok, całość poprawi performance znacznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommi1 napisał:

No to jadymy...

 

Juz jest nie najgorzej i tarcza nie taka mala się wydaje... :P

IMG-20200612-WA0004.jpg

I pomarańczowa strzała się załapała na fote ;)

IMG-20200612-WA0020.jpg

 

IMG-20200612-WA0021.jpg

 

IMG-20200612-WA0022.jpg

 

Wizualnie wyszło wydaje mi się zacnie... a użytkowanie pokaże jak jest z performance...

Kozacko to wygląda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda boomba :) swego czasu chciałem swoje brembo przemalować na taki kolor.
Ciekawe czy będą dymić jak moje mintexy na BP , @Oktan miał zgrać film , ale nie mogę się doczekać :/

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, badyl napisał:

Wygląda boomba :) swego czasu chciałem swoje brembo przemalować na taki kolor.
Ciekawe czy będą dymić jak moje mintexy na BP emoji16.png, @Oktan miał zgrać film , ale nie mogę się doczekać :/

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
 

Oj tam kiedyś go znajdę :P

 

 

a hebel sztos @Tommi1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Simon WRC napisał:

Noooo, to teraz nie będzie tłumaczenia, że hamulce nie dają rady :).

Świetnie to wygląda, żółty z niebieskim pięknie się komponuje. Gud dżob :thumbup:. Mam nadzieję, że będzie skutecznie co najmniej tak jak się prezentuje.

No właśnie nie będzie, a zawsze brak umiejętności w powożeniu kurde mogłem zrzucić na hamulce ;).

 

Fakt jakoś te dwa kolory mają magię przyciągania wzroku :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...