Skocz do zawartości

TDO5H-16G 49178-06310 14412AA092


mik

Rekomendowane odpowiedzi

No tak tak - znam te firmy:) Chodzi mi o coś bardziej lightowego na początek np. większy IC od Sti + większy wlot, wkład skrzyni RA, i coś zamiast TD04 żeby to ładnie hulało bez większych inwestycji typu kute tłoki itp. Na razie preferuję tańsze rozwiązania typu to od tego auta będzie dobre a to od tamtego :smile:

Chodzi mi o coś w rodzaju wypróbowanej recepty typu: turbina taka i taka,do tego to i tamto,wydech,dolot zrobiony u tego no i strojenie u tego i tamtego - oczekiwana moc 280-300KM na w miarę możliwości dobrym firmowym sprzęcie z drugiej ręki (no wiecie o co chodzi :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z drugiej ręki w sensie takim że dana część była montowana seryjnie w np. WRX STi powiedzmy turbina a ja chcę ją włożyć do np.GT-ka, lub że np.ktoś ma zrobione auto powiedzmy na 300KM i mu się znudziło i chce 450KM a ja mam tylko 218KM więc kupuję od niego to co miał i wkładam do siebie.Chodzi głównie o sprawdzone rozwiązania z naszej polskiej areny tuningowej.Nie stać mnie i na pewno wielu innych użytkowników forum na zakupienie kitu na 600KM w Japonii,sprowadzenie i zamontowanie sobie w wypasionej firmie za 100tyś. zł więc nazwałem to z "drugiej ręki" czyli że ktoś już to robił i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VF34/35 + TMIC STi + pompa + wydech 2,5 cala + dolotu możesz nie ruszać + remap + zacznij odkładać na sprzęgło szybko + w dalszej perspektywie na kuty silnik.

Marcin!Pomijając inny wątek, który nie był kierowany do Ciebie :!: :!: :!: ....czemu nie wspominasz o skrzyni?Dla mnie RA czy skrzynia z STI to priorytet przed tymi modami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W STI 2.5 jest VF-39.

No własnie myślę,żeby to mojego auto zaszczepić turbo z STI 2.5. Ci kórzy nie wiedzę to GT MY99 + short block STI 2.5 i strojenie Maptec(które po wymianie Turbo pójdzie się je...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, a rozwiązałeś problem skrzyni? Bo czy wsadzisz VF-34 czy VF-39 to i tak połamiesz....

Tak jak napisałem innym ....chyba niefortunnym wątku(Marcin...do nie było do Ciebie, tylko do firmy od półosiek) mój GT hula zdrowo. Mój guru, MG mówił mi,że skrzynia wytrzyma pod warunkiem,że autem będę jeździł ja! W każdym razie myślę o RAub o skrzyni z STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, nie ma możliwości zeby wadliwa półośka, złej długości, uszkodzona czy cokolwiek uszkodziła wałek sprzęgłowy albo 2 bieg, zniszczenie dyfra przedniego potrafię sobie wyobrazić chcoiaż uważam je za skrajnie nieprawdopodobne. Każdy guru który mówi inaczej dla mnie jest dość zabawny.

 

Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, a rozwiązałeś problem skrzyni? Bo czy wsadzisz VF-34 czy VF-39 to i tak połamiesz....

Tak jak napisałem innym ....chyba niefortunnym wątku(Marcin...do nie było do Ciebie, tylko do firmy od półosiek) mój GT hula zdrowo. Mój guru, MG mówił mi,że skrzynia wytrzyma pod warunkiem,że autem będę jeździł ja! W każdym razie myślę o RAub o skrzyni z STI

 

ALEX zadzwon do Jurka P to Ci powie czy seria wytrzyma 2,5l dobrze zestrojone w GTku - bo ja watpie - RA tez mysle ze tylko przedluzy agonie - Jurek mial u siebie 304 KM i 470 Nm :!: i tylko ppg to przenosila

 

a co do polosi - Az ma w tym doswiadczenie (no offense Kuba) bo zmielil pare i nie mialo to wplywu na prace skrzyni

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VF34/35 + TMIC STi + pompa + wydech 2,5 cala + dolotu możesz nie ruszać + remap + zacznij odkładać na sprzęgło szybko + w dalszej perspektywie na kuty silnik.

O to chodziło?

 

Tak,właśnie o taką informację mi chodziło - dzięki Marcin :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...