Skocz do zawartości

TDO5H-16G 49178-06310 14412AA092


mik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Laickie pytanie...co to jest ppg ? :) Super skrzynia? Wkład? RA to to ,co maja w ofercie na nie-ASO za 7600 do skrzyni 5 biegowej ? Turbina z tego tematu pasuje do WRX 01 ? Ile mozna wycisnac z silnika przy tej turbinie bez zmiany IC i wtrysków? (Pompa , wydech i remap to oczywiste)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ulicznym aucie będziesz cały czas tak jechał aby je maksować? Nawet jeśli często to nie ma problemu, wiele mocnych aut Hondy (w tym ITR) jest fabrycznie tak strojona, że wtryski bardzo często oscylują przy 100% i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na jak dlugo one wystarcza, kiedy beda pracowaly na 100%.

 

U mnie działają od kilku lat, przy mocy ok. 300 koni, przy ciśnieniu paliwa 3.5 bara 440 powiny dać radę do 340 koni. Ja mam mniej wiecej taki setup jak opisał marcin@ i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działają od kilku lat, przy mocy ok. 300 koni, przy ciśnieniu paliwa 3.5 bara 440 powiny dać radę do 340 koni.

 

Chyba optymistycznie, ale jednak prawdopodobne :) W takim jak moje 1.8T 480-tki po wymaksowaniu i starannym strojeniu dały 360 kuni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i założona. Wywalony katalizator i założony stożek (wszystko by Pan Wiktor z Żółwina). Pompuje do końca 1.1 , 1.2 bara. Przy 3000 obrotów jest już 0.7 bara to lepiej niż miałem.

Przy 5100 - 200 km/h na gpsie i jeszcze w cholere miejsca pod stopą.

A to wszystko na gazie (dzięki Jako).

 

Bardzo przyjemnie

 

Pozdrawiam

MiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...