Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE: Wypad na wino z Czerska do Janowca (25 maja)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, jadę.

 

Dopiszcie mnie do listy. Marshall Alone.  :)

 

Komunikacja
Na stałe mam w Śwince CB-Radio, do tego wezmę też zestaw PMR, więc jedną PMRkę pożyczę którejś załodze za uśmiech i ciepłe słowo.

 

Piknik

Optowałbym za piknikiem na łączce w jakimś fajnym miejscu. Posiadówka, kawka, herbatka, żarcie.
Jeśli będą chętni mogę zabrać graty leśnej kuchni i serwować dobrą kawkę, herbatkę (weźcie kubki). Będzie też na czym zagrzać żarcie - jakieś fasolki po bretońsku, grochówki, czy nawet jakieś zupki chińskie  :)

 

 

BTW1: Na kresce ktoś z Was dawał znać o tym spacerku?
BTW2: Może ktoś grilla ma jakiegokolwiek i by zabrał na tę posiadówkę z popasem?

Edytowane przez AdamMarshall
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamMarshall Jesteś Mistrzem Świata i Okolic :D
 

Mniej więcej w połowie trasy mamy coś takiego:

https://www.google.com/maps/place/Kępeczki+punkt+widokowy/@51.587737,21.6496366,1014m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471890f9330009bb:0xfc358bbaffd67c42!8m2!3d51.5886029!4d21.6490357

Tam jest infrastruktura, wiaty, ławeczki i bez problemu wjedzie tu nasz zglebiony Forek :)

Uwentualnie większa dzicz czeka nas później, ale będzie to blisko mety i nie wiem, czy wszyscy damy radę dojechać.

 

KOMUNIKACJA:

Cudo! Ja pożyczę od kumpla ręczne dwuzakresowe radio, dostroję się na częstotliwość PMR i będę miał większą moc nadawania oraz każda załoga będzie mieć PMR. Ciebie widziałbym jako trzeciego w kolumnie. Mając CB będziesz miał awaryjny kontakt z @michałMAK, który będzie w ariergardzie.

 

PIKNIK:

Chyba gdzieś miałem dwa grille jednorazowe :blink: Poszukam

 

4 godziny temu, AdamMarshall napisał:

Na kresce ktoś z Was dawał znać o tym spacerku?

Ja być nie rozumić :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Panzerpferd said:

(...)

Mniej więcej w połowie trasy mamy coś takiego:

https://www.google.com/maps/place/Kępeczki+punkt+widokowy/@51.587737,21.6496366,1014m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471890f9330009bb:0xfc358bbaffd67c42!8m2!3d51.5886029!4d21.6490357

Tam jest infrastruktura, wiaty, ławeczki i bez problemu wjedzie tu nasz zglebiony Forek :)

Uwentualnie większa dzicz czeka nas później, ale będzie to blisko mety i nie wiem, czy wszyscy damy radę dojechać.

(...)

PIKNIK:

Chyba gdzieś miałem dwa grille jednorazowe :blink: Poszukam

(...)

 

Pięknie!

Więc w tym miejscu można by sobie zrobić dłuższą posiadówkę i obiadek w plenerze. Żeby była pełna integracja niech każdy weźmie se sobą prowiant (obiadek).

Coś szybkiego do ogarnięcia, np. fasolka po bretoński, bigos, flaczki ze słoika i tym podobne delicje, co kto lubi. Ja wezmę szpej i będzie na czym przygrzać.

Ogarnę też dla Towarzystwa dobrą kawę i herbatę. Weźcie kubki.

 

Bierz ten grill! Grill mile widziany, też zrobi dobrą robotę!

 

Warto zabrać też jakieś krzesełka żeby się nie rozpraszać po całym terenie albo mieć na czym posadzić dupy jak będzie część ławeczek zajęta.

 

 

27 minutes ago, Panzerpferd said:

(...)

KOMUNIKACJA:

Cudo! Ja pożyczę od kumpla ręczne dwuzakresowe radio, dostroję się na częstotliwość PMR i będę miał większą moc nadawania oraz każda załoga będzie mieć PMR. Ciebie widziałbym jako trzeciego w kolumnie. Mając CB będziesz miał awaryjny kontakt z @michałMAK, który będzie w ariergardzie.

(...)

 

Elegancko!

 

 

29 minutes ago, Panzerpferd said:

(...)

Ja być nie rozumić :biglol:

 

No czy ktoś z Was puszczał info / zaproszenie na kresce, no na tym drugim świńskim forum...

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, AdamMarshall napisał:

na kresce, no na tym drugim świńskim forum...

A to takie istnieje? Ok, jam nowy w chlewie, dopiero się ogarniam :-)

Info puściłem na FB na grupach forumowej i klubu Subaru. Posypały się lajki, pytania i jęki ale nic końkretnego :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=29449]AdamMarshall[/mention] Jesteś Mistrzem Świata i Okolic 

 

 

Tam jest infrastruktura, wiaty, ławeczki i bez problemu wjedzie tu nasz zglebiony Forek 

 

 

Załoga asfaltowej terenófffffki (vel. Karawan) dziękuje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Panzerpferd said:

A to takie istnieje? Ok, jam nowy w chlewie, dopiero się ogarniam :-)

Info puściłem na FB na grupach forumowej i klubu Subaru. Posypały się lajki, pytania i jęki ale nic końkretnego :biglol:

@Panzerpferd, puścić tam info, na tej kresce? Większość ludzi bada oba fora ale część siedzi tylko na jednym.
A tam też sporo miłośników trzody...  :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panzerpferd napisał:

A to takie istnieje? Ok, jam nowy w chlewie, dopiero się ogarniam :-)

 

2 godziny temu, Panzerpferd napisał:

 

Ja być nie rozumić :biglol:

Zamienić Ty pierwsza kropka na kreska w adresie naszego forum i Ty być w drugim matrixie:

http://forum.subaru.pl

 

Rozumić? :D 

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nasza trzoda spotka bydło? :huh:
To wcale nie takie głupie pytanie. 

Krowie zdjęcie pochodzi z dojazdu do finałowego, terenowego etapu naszej podróży (6,5 km). Po ostatnich opadach za cholerę nie wiem co nas tam czeka. Na pewno będzie ciekawie. :thumbup:

 

Ostatni postój tuż przed metą to zarazem najbardziej przyrodniczo urokliwe miejsce na naszej trasie (stamtąd pochodzi pierwsza lotnicza fota tego tematu). 
Wydaje mi się, że najniżej zawieszony MAKowóz nie ma co próbować dostać się tam od naszej strony. Proponuję więc rozstać się w Nasiłowie.

@michałMAK, mógłbyś pojechać objazdem asfaltowym przez Janowiec, zjechać ulicą Młynarską na dół, i obok dojazdu do Oblasówki i pensjonatu Kazimierski Zdrój dojechać do nas od drugiej strony, a w najgorszym wypadku po prostu zostawić tam auto i z buta uderzyć te max. 500 metrów.

 

Po odpoczynku zbilibyśmy się znów w karawanę by wspólnie wjechać do Janowca i pod zamek. :yahoo:
I tu kolejna zagadka - gdzie zaparkować :blink:


 

krowa.jpg

FINAL.jpg

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Panzerpferd napisał:

 

 

Ostatni postój tuż przed metą to zarazem najbardziej przyrodniczo urokliwe miejsce na naszej trasie (stamtąd pochodzi pierwsza lotnicza fota tego tematu). 
Wydaje mi się, że najniżej zawieszony MAKowóz nie ma co próbować dostać się tam od naszej strony. Proponuję więc rozstać się w Nasiłowie.

@michałMAK, mógłbyś pojechać objazdem asfaltowym przez Janowiec, zjechać ulicą Młynarską na dół, i obok dojazdu do Oblasówki i pensjonatu Kazimierski Zdrój dojechać do nas od drugiej strony, a w najgorszym wypadku po prostu zostawić tam auto i z buta uderzyć te max. 500 metrów.

 

 

 

Oki ogarnie się ;)

W najgorszym przypadku podejdziemy z buciora tak jak mówisz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dj Brabus napisał:

@michałMAK jak masz szczelne drzwi i progi, to w razie czego mam solidną, elastyczną linę holowniczą (pozostałość po Jeepie) - pójdziesz za nami na sznurku jak motorówka! :D 

 

 

Pomysł zacny ale chyba nie będę ryzykował :D Podłoga na pewno szczelna ale co do drzwi to nigdy nie można mieć pewności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...