Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE: Wypad na wino z Czerska do Janowca (25 maja)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

WYPRAWOWA BANDO, JUTRO RUSZAMY!  :yahoo:

Bardzo proszę wszystkich o punktualne zjawienie się na rynku w Czersku (godz. 10 rano). Chciałbym dość sprawnie się zorganizować i ruszyć.

Jakby ktoś miał obsówę proszę o telefon lub SMS.

 

Koło rynku znajdują się dwa typowe wiejskie sklepy z mydłem i powidłem, można tam na ostatnią chwilę dokupić sprawunki. Chwilę wcześniej, na krzyżówce z trasą (uwaga przebudowa trasy!) znajduje się stacja benzynowa i Biedronka. Jest również bankomat (na trasę, święto wina i nocleg lepiej wziąć gotówkę).

 

Wielką wodą się nie przejmujemy. Będziemy jechać na czele kolumny, ja jako pilot a moja niezrównoważona jako kierownica. :biglol: Ona nie ma strzałów adrenalinowych, nie pozwoli nam wjechać tak, by nie wyjechać. W niektórych miejscach, przy wałach możemy spotkać strażaków i ludzi poprawiających stan wałów. Proszę wtedy o dużą dozę zrozumienia dla nich, a jak wyjdzie dziwna sytuacja - wołajcie mnie na radiu.

 

Obiecuję wszystkich dowieść całych, zdrowych, brudnych i uśmiechniętych! :D


DO ZOBACZENIA!

PS. Radzę przed trasą sprawdzić poziom oleju oraz dolać płynu do spryskiwaczy.

CZERSK.jpg

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY "ŚWINIOPAS" ZAKOŃCZONY!
Chciałbym podziękować niesamowitym załogom, z którymi zrobiliśmy wczoraj trasę z Czerska do Janowca. Ludzie, jesteście mistrzami wariacji, wirtuozami kierownicy i świetnymi kompanami. Dziękuję za wspólnie spędzony czas.
PLANUJĘ JUŻ KOLEJNY ŚWINIOPAS 1f603.png:-D
 

ps1. Film autorstwa Patrycji i Pawła
ps2. MEGAFOTY, dzięki :-)

ps3. Zgadzam się na wszystko :-D

p

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Infra napisał:

Matko boska jak mi smutno, że tam nie dotarłem. Wspaniali ludzi, wspaniała trasa, wspaniałe Forki (i Legacy). Wszystko wspaniałe. To jest właśnie Sześć Gwiazd, Jedna Miłość <3

Będą kolejne :) już od wczoraj obmyślamy z Pancerem, jakie kierunek obrać jako następny:D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRYGADO CZOŁGÓW ŚREDNICH :-)
Mając gdzieś z tyłu głowy ewentualny jesienny, dwudniowy rajd Zamość - Gorajec - Rzeszów, zastanawiam się, czy w podobnej do tej wałowej konwencji nie zrobić kolejnej wycieczki. Ale tym razem pojechać wschodnim brzegiem Wisły na północ i gdzieś w okolicach Zegrza ruszyć dalej - wzdłuż Bugu czy Narwi... 

Taki rajd jest dość prosty w organizacji, niekosztowy i jednodniowy. By go opracować potrzebuję około miesiąca z groszami. Co byście powiedzieli na Świniopas na północ w drugiej połowie lipca lub pierwszej sierpnia?
 

pig-lipstick.jpg
ŚWINIOPAS ausf. 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Panzerpferd napisał:

BRYGADO CZOŁGÓW ŚREDNICH :-)
Mając gdzieś z tyłu głowy ewentualny jesienny, dwudniowy rajd Zamość - Gorajec - Rzeszów, zastanawiam się, czy w podobnej do tej wałowej konwencji nie zrobić kolejnej wycieczki. Ale tym razem pojechać wschodnim brzegiem Wisły na północ i gdzieś w okolicach Zegrza ruszyć dalej - wzdłuż Bugu czy Narwi... 

Taki rajd jest dość prosty w organizacji, niekosztowy i jednodniowy. By go opracować potrzebuję około miesiąca z groszami. Co byście powiedzieli na Świniopas na północ w drugiej połowie lipca lub pierwszej sierpnia?
 

pig-lipstick.jpg
ŚWINIOPAS ausf. 1.2

Oczywiście się melduję, tym bardziej, że mieszkam niedaleko Zegrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ile miał lat najmłodszy uczestnik świnopaszenia ? 
Mój młody ma 2 lata i nie wiem czy to ma dla niego sens .... 

Ale póki co jestem też na tak - jak co przyjadę sam a młodego z moją piękną połówką zostawię w domu...

Piękna zabawa !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...