Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE: Wypad na wino z Czerska do Janowca (25 maja)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Panzerpferd napisał:

Świetnie. Jak macie CB to zabierajcie - będzie komunikacja na większą odległość - na miejscu zobaczymy jak się poukładać by była komunikacja z większością :D

 mi szczególnie CB może się przydać jak mój asfaltowy forek będzie musiał na objazd odbić :mrgreen:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Panzerpferd napisał:

Oto jedno z miejsc, które zwiedzą nasze świnki :-)

https://goo.gl/maps/9iXhzQZaqjpEit7j6

frag.jpg

piękne miejsce :)

 

moje biedne 18" i profil 40 :cry:

 

ale przejdę jakoś  :dance:

jak coś to zgłaszam się do zamykania naszego stada bo nie chcę być zawalidrogą dla innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, michałMAK napisał:

jak coś to zgłaszam się do zamykania naszego stada bo nie chcę być zawalidrogą dla innych :D

Fajnie. Do czasu wyprawy pożyczę albo kupię jakieś ręczne CB by był kontakt. 

MA KTOŚ MAŁE CB NA ZBYCIU? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze w kwestiach organizacyjnych - od mojego "dilera nalepkowego" dysponuję większym zapasem Świnek w kolorze białym i czarnym - każdy, kto będzie chciał, dostanie ode mnie za darmo. :) 

 

DSC_1052.thumb.JPG.a4c1ec977ea3ba7ddb8c51985066d88a.JPG

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

To tak jeszcze w kwestiach organizacyjnych - od mojego "dilera nalepkowego" dysponuję większym zapasem Świnek w kolorze białym i czarnym - każdy, kto będzie chciał, dostanie ode mnie za darmo. :) 

 

DSC_1052.thumb.JPG.a4c1ec977ea3ba7ddb8c51985066d88a.JPG

 

poproszę dwie białe :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Infra Z tego co rozumiem jedziesz z nami całą trasę? Znając Twe zamiłowanie fotograficzne, można by cię prosić o zrobienie fotorelacji z wyprawy?
Mógłbyś jechać tuż za mną, jako druga załoga, i gdybyś uznał, że warto się gdzieś ekstra zatrzymać - dasz znać :D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 14:33, Dj Brabus napisał:

To tak jeszcze w kwestiach organizacyjnych - od mojego "dilera nalepkowego" dysponuję większym zapasem Świnek w kolorze białym i czarnym - każdy, kto będzie chciał, dostanie ode mnie za darmo. :) 

 

DSC_1052.thumb.JPG.a4c1ec977ea3ba7ddb8c51985066d88a.JPG

To i ja będę prosił o jedną białą

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 19:23, Panzerpferd napisał:

@Infra Z tego co rozumiem jedziesz z nami całą trasę? Znając Twe zamiłowanie fotograficzne, można by cię prosić o zrobienie fotorelacji z wyprawy?
Mógłbyś jechać tuż za mną, jako druga załoga, i gdybyś uznał, że warto się gdzieś ekstra zatrzymać - dasz znać :D

Z przyjemnością tylko uprzedzam, że jak ja będę o plenerach decydował to postoje mogą być dość częste :D

Oraz walczę o tą sobotę bo robią co mogą, żeby mnie na event wepchnąć - póki co twardo się nie daję... i jak najbardziej piszę się na jazdę całą drogę.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas śledzę temat i rozkminiam czy uda mi się z Wami wybrać. Pomysł, formuła, trasa wygląda bardzo ciekawie, fajnie.

W niedzielę rano muszę jednak być w domu ze względu na zaplanowane sprawy zawodowe więc musiałbym w sobotę spadać zarywjąc wieczorną integrację...

 

 

Pytanie:

Czy w czasie tego całodniowego spacerku ze świnkami są przewidziane jakieś posiadówki / piknikowanie na łące, czy raczej preferowana będzie cywilizacja, bary?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdamMarshall napisał:

Czy w czasie tego całodniowego spacerku ze świnkami są przewidziane jakieś posiadówki / piknikowanie na łące, czy raczej preferowana będzie cywilizacja, bary?

Fajnie, że poruszyłeś ten temat.

Po drodze jest kilka ładnych spokojnych plenerów. Myślę, że forma pikniku byłaby idealna. Załogo, co o tym myślicie? Szykujemy kocyki? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2019 o 13:08, Panzerpferd napisał:

Pytanie do inżyniera:
Czy jak ryj przez szyberdach wystawię i mój tubalny głos połączę z PMR to wyjdzie CB? :biglol:

Nie, ale jak będziesz głośno krzyczał, to jest szansa, że wszyscy Cię będą słyszeć. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...