Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE: Wypad na wino z Czerska do Janowca (25 maja)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Nargond napisał:

Mój młody ma 2 lata

Młodzian miał niecały roczek i tę przewagę, że spał prawie całą drogę :thumbup:

Sam mam 3-latkę i nie pisałbym się z nią na ten wypad, ale pewnie dlatego, że moja @niezrównowaŻona przez cały czas zajęta była prowadzeniem auta a ja nawigowaniem i łącznością z kolumną. Gdybyśmy jechali nie jako piloci - to kto wie?
Sam musisz się zastanowić jak młodzian się sprawuje, czy wytrzyma dłuższe przejazdy czy postoje na których ciężko wyjść a czekać trzeba bo coś się na drodze wydarzyło... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nargond napisał:

Tak z ciekawości ile miał lat najmłodszy uczestnik świnopaszenia ? 
Mój młody ma 2 lata i nie wiem czy to ma dla niego sens .... 

Ale póki co jestem też na tak - jak co przyjadę sam a młodego z moją piękną połówką zostawię w domu...

Piękna zabawa !! 

Ja będę brał swojego 7-latka. Mam jeszcze 1,5 letnią córkę ale jej nie chcę targać :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Panzerpferd napisał:

BRYGADO CZOŁGÓW ŚREDNICH :-)
Mając gdzieś z tyłu głowy ewentualny jesienny, dwudniowy rajd Zamość - Gorajec - Rzeszów, zastanawiam się, czy w podobnej do tej wałowej konwencji nie zrobić kolejnej wycieczki. Ale tym razem pojechać wschodnim brzegiem Wisły na północ i gdzieś w okolicach Zegrza ruszyć dalej - wzdłuż Bugu czy Narwi... 

Taki rajd jest dość prosty w organizacji, niekosztowy i jednodniowy. By go opracować potrzebuję około miesiąca z groszami. Co byście powiedzieli na Świniopas na północ w drugiej połowie lipca lub pierwszej sierpnia?
 

pig-lipstick.jpg
ŚWINIOPAS ausf. 1.2

Będziemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłeś ! 
Teraz jeszcze muszę przekonać żonę że przejazd przez bajoro i błoto nie zabije naszej świnki :-) 
Zawsze była na tak a ostatnio stwierdziła że jest to nasz główny samochód a nie zabawka i mam o niego dbać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Nargond napisał:

To mnie pocieszyłeś ! 
Teraz jeszcze muszę przekonać żonę że przejazd przez bajoro i błoto nie zabije naszej świnki :-) 
Zawsze była na tak a ostatnio stwierdziła że jest to nasz główny samochód a nie zabawka i mam o niego dbać...

 

Widzę, że masz SH - podeślę parę filmów co mój robi w błotku i działa to się żona uspokoi :D A mój to też daily.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nargond napisał:

To mnie pocieszyłeś ! 
Teraz jeszcze muszę przekonać żonę że przejazd przez bajoro i błoto nie zabije naszej świnki :-) 
Zawsze była na tak a ostatnio stwierdziła że jest to nasz główny samochód a nie zabawka i mam o niego dbać...

 

Powiedz żonie że bajoro czy błoto to jego naturalne środowisko. Z naturą się nie dyskutuje;-) my z żoną pojechaliśmy forkiem ( naszym głównym/jedynym) samochodem i przetrwał :-) jesteśmy zachwyceni a banan nie znikał z twarzy :-D ubłocony forek wyglądał radośniej :-)

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszyliście mnie - czekam na @Infra czekam na filmiki :-) niech zobaczy jak to fajnie.
Sam w terenie nie jeździłem - nie licząc lasów...ale co to za teren jak tylko dookoła są gałęzie i zero błota ;-) 
A tak jak piszesz 

1 godzinę temu, mattipk napisał:

bajoro czy błoto to jego naturalne środowisko

z dzikiej świni trudno zrobić domowe stworzenie ;-) 

Oby do zobaczenia na następnej eskapadzie ! W końcu muszę dojechać i poznać ludzi ze świńskiego świata ;-) 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...