Skocz do zawartości

Baza Subaru


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy chciałbym poznać Waszą opinię na pewien temat.

 

Obecnie uczęszczam na szkolenie projektowanie baz danych i zarządzanie bazami danych. Końca nie widać, ale jest ciekawie. Pytanie jak widzicie ideę stworzenia bazy danych oczywiście w temacie Subaru? Wiem że w dobie RODO/SRODO ciężko wszystko przykładnie tworzyć, przechowywać czy przetwarzać. Nie wiem może ewentualnie baza "uwaga mina" z opisami danymi np. ogłoszeń? Ewentualnie jakaś "ewidencja" naszych cacek za tzw. przyzwoleniem? Jak widzicie coś takiego jakieś pomysły, sugestie? Fajnie byłoby zliczyć wszystkie Subaraki w PL nie uważacie?

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi również te krytyczne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zawartość tylko jednego folderu dokumentacji do modeli Subaru jak już chcesz się licytować :biglol:

 

image.thumb.png.d80d19e05d4a6026bbdf0fd90e07d8f7.png

 

Edytowane przez kriskristoffers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzucam linka do opisu jednego z nowszych orzeczeń WSA nt tablic rejestracyjnych (wyrok z października 2018)

https://www.prawo.pl/prawo/numer-rejestracyjny-pojazdu-to-dane-osobowe-wyrok-wsa,352140.html

 

czytałem oryginalne uzasadnienie, i wg mnie jeżeli baza danych oparta jest na pasji (bo jest) - to nie widzę przeszkód

ważne co byś chciał w tej bazie umieścić, pod kątem opisanej przez WSA zasady proporcjonalności 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Tu masz zawartość tylko jednego folderu dokumentacji do modeli Subaru jak już chcesz się licytować

Ale ja nie mówię o modelach, tylko o prawdziwych samochodach na ulicach w Polsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...