Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

a tu jakby ktoś sie jeszcze nie przygotował to zestaw podstawowy trasy:

 

Setlista Black Ice Tour

 

1. Rock N’ Roll Train

2. Hell Ain’t a Bad Place to Be

3. Back in Black

4. Big Jack

5. Dirty Deeds Done Dirt Cheap

6. Shot Down in Flames

7. Thunderstruck

8. Black Ice

9. The Jack

10. Hells Bells

11. Shoot to Thrill

12. War Machine

13. High Voltage

14. You Shook Me All Night Long

15. T.N.T.

16. Whole Lotta Rosie

17. Let There Be Rock

 

18. Highway to Hell

19. For Those About to Rock (We Salute You)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nie ma więcej chętnych :(

 

Ja bede, tylko slucham od strony lotniska. 8)

 

Mnie na playliscie brakuje Stiff upper lip :mrgreen:

 

(Stiff'owi pewnie tez) :mrgreen:

 

A Dzem przed Ac/Dc pasuje jak dla mnie, przed Claptonem w Gdyni dali rade to i tu dadza, badzcie spokojni, rozbujacie sie, dobry blues z rockowym pazurem zrobi swoje :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dzieki Adamusowi nie musialem sie jednak przedzierac przez plyte! Adas, raz jeszcze dzieki, wodka przy najblizszej okazji trafia do Ciebie 8)

 

Kuncert super, AC piorun DC daje rade! Strasznie mi sie podobalo, mimo, ze trybuny nieruchawe i mialem wrazenie, ze przyszli tylko robic zdjecia... Nikt nie wrzeszczal, sie nie gibal etc (oczywiscie oprocz mnie :P)

 

For those about to Rock, we salute you!! Fire!

 

 

:twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dzieki Adamusowi nie musialem sie jednak przedzierac przez plyte! Adas, raz jeszcze dzieki, wodka przy najblizszej okazji trafia do Ciebie 8)

 

Kuncert super, AC piorun DC daje rade! Strasznie mi sie podobalo, mimo, ze trybuny nieruchawe i mialem wrazenie, ze przyszli tylko robic zdjecia... Nikt nie wrzeszczal, sie nie gibal etc (oczywiscie oprocz mnie :P)

 

For those about to Rock, we salute you!! Fire!

 

 

:twisted::twisted:

 

No właśnie...Siedziałeś na trybunie B!!! Tak mi się wydawało..jakbyś popatrzył czasem kilka rzędów w góre to bym była pewna! :mrgreen:

I stanowczo chcę zdementować..nasza ekipa była ruchawa..efekt gibań- jedna naciągnięta kostka..efekt wrzasków- "Moni..co Ty dziś tak skrzypisz" :mrgreen:

 

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuncert super, AC piorun DC daje rade! Strasznie mi sie podobalo,

 

 

było super dwie godziny ostrej muzy :mrgreen: a solówka Angusa pod koniec koncertu ponad 10 minut to klękajcie narody :!:

 

ze trybuny nieruchawe i mialem wrazenie, ze przyszli tylko robic zdjecia

 

trzeba było na płycie być tam było gorąco 8) 8) , na trybuny to na Karową się chodzi a nie na koncert AC/DC :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę bo mówić nie mogę - zdarłem gardło, ledwo chodzę, zakwasy mam wszędzie - 2 godziny skakania i machania łapskami z czego pierwsze 3 kawałki to młyn z małolatami pod samymi barierkami 2 strefy - potem się zmiksowaliśmy 15-20 metrów do tyło gdzie było "spokojniej" - generalnie było takie konkret pie...cie że jeszcze mi w uszach dzwoni.

Thunderstack czy For those about to rock - mega power a to co pod koniec odstawił Angus to nie mam pytań.

Genialne nagłośnienie - dodatkowe maszty wysunięte w pole z głośnikami robiły swoje - stałem w polu rażenia i obrywałem z każdej strony.

W teakcie dostałem kilka raportów - słychac było na Hożej w centrum, na Woli, na Tarchominie.

Żal mi tylko tych kilku spotkanych po drodze śpiących w krzakach, którzy nie dotrzymali do koncerty - znużyła ich podróż z daleka - część sie pewnie obudziła ale jeden spał jak wracaliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było za... faaaantastycznie! mam lekką chrypkę, ale to nic :-)

Staliśmy na pierwszej płycie i to było świetne - raz, że dość blisko sceny, a dwa - przy tym miałam pełną swobodę ruchów do kiwania, gibania, machania łapkami :-) ...ślę stosowne pozdrowienia współtowarzyszom...

Szow... piorunujące! Pomysł z pociągiem... odjazdowy. Wszechogarniający, przenikajacy dźwięk gitarowych rifów, smród siarki (jakby z piekła)

Co do Angusa zaś - wielu życzę takiej formy w jego wieku, a zwłaszcza sobie ;-) No i te gustowne majtki heheh :-)

To był taki koncert, po którym nie czułam ani przesytu, ani niedosytu... Było w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ostatniego ich koncertu w Chorzowie minęło 19 lat, a mam wrażenie, że ta lokomotywa nadal idzie pełną parą :)

AC/DC... we salute you :))

 

Przy okazji pozdrowienia dla Tilki, Rolanda, Śmiecha :)

 

(jedyny minus - kompletny chaos jesli chodzi o mozliwosc wyjechania po koncercie samochodem, na ktory receptą wg policji było... zamknięcie większości okolicznych ulic 23.00-3.00 :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus - kompletny chaos jesli chodzi o mozliwosc wyjechania po koncercie samochodem, na ktory receptą wg policji było... zamknięcie większości okolicznych ulic 23.00-3.00 )

 

trzeba wiedzieć gdzie stanąć 8) ja od bramy do auta miałem 3 minuty i po kolejnych 3 byłem już na Trasie Toruńskiej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...