Skocz do zawartości

Subaru Forester 2.5 XT 07 By Sickness


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj u Dr Exhoust w Olsztynie. Okazało się, że właściel sam śmiga forkiem stylizacja STI, pogadalim, robotę zrobilim. Puszka leży tak jak powinna, w sumie wyciągnięta o 14 cm. Jutro wrzucę foto i może nagram coś w weekend jak brzmi przelocik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, zderzak i tak planuje wymienić w przyszłości, ten nie dość, że jest chałupniczo wykrojony jeszcze pod poprzedni tłumik to jeszcze jest pofalowany od temperatury. Z tym defektem go kupiłem już. Jak coś dam dłuższe gumy OEMowe, spadnie wtedy w dół o 2 centy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja z dziś. Mam nadzieję, że zobaczę jeszcze w tym aucie 333333, 444444 i 555555

20190221_141355.jpg

 

 

 

 

 

 

Panowie, zrobiłem przelot, ale jestem na dotarciu i bez remapu póki co, tutaj nagrałem delikatne dotknięcie pedału gazu i mam pytanie, co tak świszczy ? :)

 

 

 

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już są u mnie, używane laczki ... Felgi oz OZ Titan 18" 5x100 ET35 na oponach Continental ContiSportContact 3 225/35. Tylko aury nie ma żeby je założyć, a świerzbi oj świerzbi

52609143_2514135975325393_2725518007601201152_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zawierucha z gradobiciem zmusiła mnie do podjęcia radykalnych kroków. Na pogodową agresję odpowiedziałem twardym manifestem. Albo wiosna albo nic. Letni kapeć mówi hello :)

20190327_123822.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

w szaleńczym amoku wyprułem całą dup... forestera. Wszystkie plastiki poszły na strych, jestem lżejszy o kilka kg, przód kokpitu też poszło aut radio koło 1 kg albo i więcej oraz podłokietnik cholernie cięzki, w jego miejscu trzymam teraz gaśnicę. Wydaje mi się, że auto odchudzone o jakieś 20 kg. Jeszcze zapas bym dał lżejszy, mniejszy ... niestety nadal w bagażniku coś mi trzeszczy, wibruje. Ale to już chyba tylko same szyby i blacha

20190512_174622.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi znajomo:P

dywanu niema co wywalać, waży naprawdę nie wiele (przynajmniej w imprezie) a sprzątania jest więcej. Co do wibracji to może napęd przekazuje drgania na budę. 

Możesz też zamienić gumowe dywaniki na welurowe- zestaw welurowych (z pasażerami tył) waży tyle co jeden dywanik gumowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adi660r napisał:

Mam dojazdowke jakbyś chciał;)

 

Czemu nie, PW

 

2 filmiki w miarę świeże:

 

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zmieniłem klocki przód bo już ostatni moment przed blaszką a za tydzień czeka mnie wymiana osłon na przegubach. Pierdoły, ale zrobić trzeba

20190525_082434.jpg

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś słoneczko grzeje, tak samo rozpalił się zapał do pracy, dłubiemy dzisiaj trochę, przegląd pacjenta plus wymiana osłon przegubu zewnętrznego. A na parkingu przed warsztatem:

20190530_114826.jpg

20190530_115623.jpg

20190530_121224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrzuciłem kubełki od STI teraz szukam jakiś dobrych szelek, lekko cywilnych. Różnica między fotelem z fabryki w forysiu a tymi od STI kolosalna. Generalnie w środku to już niewiele z forestera zostało20190625_203430.thumb.jpg.c82457699ca02da0afa2b390c686edc3.jpg

20190625_185041.jpg

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...