Skocz do zawartości

Stożek K&N do Wrx


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem wkład Kingdragona, zmieniłem na seryjny z obawy przed przepływką.

Przy tej mocy nie odczujesz 5 KM (chyba nie więcej :wink: )

Stożek miałem w poprzednim aucie . Dźwięk był trochę inny przy wolnossaku. (minimalnie)

Teraz w turbo nie zuwazyłem różnicy chociaż nie miałem stożka tylko wkład.

BOVa niczym nie zastąpisz- syk jest zupełnie inny niż ze stożka. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, a powiedzcie mi jedna rzecz - jak stozek jest zamontowany przy silniku to w lato bedzie zaciagal sporo cieplego powietrza, nie wplywa to na osiagi uturbionego autka?

No włąsnie, ja coś myśle o tym krótkim

 

Jak masz kupowac to kup długi - bedziesz mial mozliwosc zamontowac go normalnie albo w wersji skroconej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie z tymi przeplywomierzami. Przeplywka moze lekko pasc jezeli po umyciu stozka zbyt mocno ja spryskasz preparatem olejowym. Jezeli nie przesadzisz to nic nie bedzie a jezeli mimo wszystko sie boisz to kup suchego AEMa. Injen nie produkuje chyba suchych filtrow a jest to podobno najlepsza firma zajmujaca sie tymi sprawami (przynajmniej tak twierdzi cala masa ludzi)

I bierz koniecznie CAI. Nie ma moze tego lansu pod maska ale masz zupelnie rozwiazany problem zasysania goracego powietrza latem z komory silnika. Co prawda nie wiem jak to sie sprawuje w Imprezie ale w Hondzie dzwiek z dolotu powyzej 6000obr wrecz miazdzy. Osobiscie bardziej mi sie podoba niz bulgot boxera. Niedlugo bede zakladal Injena CAI do siebie i nie dla powiekszenia mocy a po prostu dla dzwieku (chociaz moc i moment chcac nie chcac i tak lekko wzrosnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue, mysle ze trafiles w sedno sprawy. Do Hondy doslownie kazdy wrecz nalega na montaz firmowego dobrego dolotu ale czy do Imprezy turbo to dobre rozwiazanie? Nie wiem ale raczej nie zaszkodzi.

Faza, ja kupowalem Injena w US a wyglada dokladnie tak:

dolotinjenan2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What! ma racje. Ewentualnie moze warto zainwestowac w podwietlane spryskiwacze.

 

 

Ale Honda Milka, dzięki stożkowi - to najszybszy hot-hatch na rynku ogólnoświatowym!

 

Masz zle info. Ja slyszalem, ze we wszechswiecie :mrgreen:

 

P.S.

 

Honda VTEC ze stozkiem ryczy jak stara ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...