Skocz do zawartości

Stożek K&N do Wrx


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

Owoc dlaczego mam taka wielka ochote poslac ci plaskiego?

 

Michal, moje Si jest dosyc mocno wygluszone i ludzie mowia, ze gdy normalnie jade to w ogole nie slychac , ze to Honda :( Na biegu jałowym silnika nie slyszysz nic a nic. Wstawiac 'szportowego' wydechu......... nie chce zeby ciagle cos mi wylo a dolot to dobre rozwiazanie. Przy normalnej jezdzie praktycznie go nie slychac a po przekroczeniu pewnej granicy... to co tygryski lubia najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja Wam napiszę, że kiedyś zainstaluję sobie stożek

... chociażby dlatego, żeby sprawdzić ile prawdy jest w tych wszystkich opiniach.

 

W Antykach jest IC jest "mokry", więc kwestia grzania mnie nie przeraża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikki, sam zwykly stozek kupiony w sklepie na rogu na pewno nic nie da a nawet pogorszy. Dobry dolot z wyjsciami na czujniki, weze itp dopiero cos moze dodac poza odglosem ale takze nie koniecznie i zapewne tego nie odczujesz. No moze poza nieco lepszym wkrecaniem sie na obroty. Jak juz decydowac sie na dolot to tylko na cos dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dolot

 

Mówimy tu tylko o takim, dedykowanym do danego auto, testowanym, łącznie rzecz biorąc renomowanej firmy. Przykładowo stożek można kupić za 150zł, a można także za 1300zł, więc czymś się musi to różnic. tak jak z wydechem, można kupić firmy jakieś tam za 300zł, a można H&S za 2150zł :roll: :cool:

 

Tak jak Mati napisał seria starcza do 300-320KM, ale powyżej raczej wymaga się aby ten dolot był, pytanie po co skoro nic nie daję i jest z tej samej półki co magnetyzer :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...