Skocz do zawartości

śnią mi się po nocach subaraki


kubas

Rekomendowane odpowiedzi

..... na placu szczepanskim gdzie mialem okazje go zlapac, byla masa ludzi, glownie turystow (japonskich :roll: ) ktorzy robili sobie zdjecia z tym czysciutkim bartowym sti :D 8) .....

 

pozdr. mk.si

 

Chyba trzeba jakąś opłate pobierać, wkońcu w dzisiejszych czasach dobra informacja jest bardziej wartościowa aniżeli co innego :roll:

A o fotografowaniu to już nie wspomne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma w szwajcari fajna strone z subaru kogo spotka na drodze namawia zeby sie u niego zapisal i wstawil pare zdjec z auta co w nim zrobil itp juz ich jest chyba 30tu jak ktos chce moge podac linka na priv 8)

 

i napisal cos o sobie

 

No pewnie, podawaj, zawsze chętnie się zobaczy nowe strony z Subarakami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... napisalem "kolezanka ?!" gdyz nie przypuszczalem ze przedstawicielka plci pieknej moze zaczynac swoja dzialalnosc na forum od "ataku" i tekstow w stylu "zal dupe sciska" pomijajac kwestie przywitania sie :roll: ...... no szkoda :? ..... co do mojej plci, to sam nie wiem :oops: , moze bart, lukazzz, rafal, welniacz, moja mama, moze ciocia albo ktos inny Ci pomoze 8) ........ to tyle z mojej strony i nie reaguje na kolejne posty osy (kolezanki w 100% :!: ) ..... po co zasmiecac forum, prawda :?: :?: :D .....

 

serdecznie pozdrawiam mk.si :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie ale to jest foum subaru czy coś pomyliłem???

dla mnie to ten temat brzmi tak:

- wooow śniło mi się subaru

- jeej, naprawdę?? ale sam prowadziłeś ???

- nie, siedziałem na fotelu pasażera, ale już się kładę do łóżka to może tym razem będę za kierownicą 8)

 

ludzie ile Wy macie lat???

sorki za atak ale śledzę tematy na tym forum od jakiegoś czasu i wreszcie postanowiłem się zalogować

bardzo sobie cenię markę 'subaru' i dla tego ten temat mnie rozwalił

z tego co widzę to większość użytkowników tego forum marzy o subaru, niektórzy już zaczeli zierać kasę a część jeszcze nie ma prawa jazdy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...