Skocz do zawartości

Urodziny :)


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

Przód jest niedobrze i na to się nie da za wiele poradzić. Wzmocnienie czołowe jest skrzywione a lewy błotnik źle wstawiony. Tak zrobił poprzedni właściciel a ja tego nie poprawiałem, koszty byłyby ogromne a nie wpływa to na własności jezdne. Tylna klapa tez nie pasuje idealnie i będzie to jutro poprawiane. Natomaist co do drzwi - cóż spójrzmy prawdzie w oczy, cześci przychodzące z Forda sa wykonane z precyzją w zasadzie żadną, jest najlepiej jak się dało. Ważne żeby buda była w miarę ładna z zewnątrz i stanowiła dobra platwormę dla mocowań zawieszenia i przeniesienia napędu. A jak to na dłuższą metę będzie to nie wiem.. dziś zrobiłem autku kuku i wyrwałem srubę mocująca przdni błotnik od dołu wjeżdżając w dziurę. Nigdy na żadne auto tak nie uważałem i taki kwiatek... Cóż chyba po prostu nie dane jest mi się autkiem cieszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yeah, w koncu tak jakos wyszlo, ze jestesmy Polakami...

 

Poza tym, zlosliwosc losu w sprawach zwiazanych z (nie)opijaniem auta zostala juz udwodniona.

 

Tutaj Moniko masz calkowita racje. Po swoich przejsciach smiem twierdzic ze opic to nie wszytsko. ( Autko bylo opite ale chyba nie dostatecznie skutecznie :( ) Trzeba je POZADNIE opic, oblac i odczynic jakis rytual coby wszytsko bylo COOL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz o nic nie można zapytać bez krytyki. Jak jeździcie w fotelikach to macie problem bo tam nie ma przyjemności z jazdy zadnym samochodem nawet SUBARU no ale poczekacie pare lat i juz bedzie dobrze nie ma strachu mamusia przytuli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A propo urodzin to ja chciałem sie nieskromnie pochwalić, że dzisiaj dokładnie mija rok odkąd jestem na zacnym forum SIP :D

 

Pozdrowienia dla Szanownych Forumowiczów z Wrocławia przesyła Mariusz 8)

 

Pawełku przewieziesz mnie swoim WRX z tej okazji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...