Jump to content

Urodziny :)

nemo

Recommended Posts

No to już dziś jest dzień w którym jeden z forumowiczów ukończył 18 lat mowa tu oczywiście o zawodniku pod tytułem "nemo". Z tejże okazji chciałbym doznać czegoś cudownego a w Lesznie nie ma żadnego Subaru i widze ze niestety ten czszególny dzień bedzie dla mnie dniem bez Subaru. Może ktoś z co milszych sprawił by mi tą przyjemność i w ten szczególny dzień przewiuzł mnie tym cudownym autem. No a jak nie dziś to kiedykolwiek bo nie moge sie doczekać aby przeżyć coś tak wspaniałego. Mam nadzieje również zę zobaczymy sie na Imprezie Klubowej 22 maja. Nie wiem co jeszcze moge napisać bo z tego podniecenia juz zgłupiałem. Przy okazji chciałbym pozdrowić założycieli forum oraz wszystkich forumowiczów a w szczególności pana z żółtą kartką czyli Waldka Biele którego wpisy dostarczają mojej osobie dużo radości. No to by było na tyle gdyby jednak ktoś pokusił sie o sprawienie mi przyjemności proszę o kontakt po nr. tel.(0-65) 526 62 64 z góry dziekuję i jeszcze raz gorąco pozdrawiam !!!

..rybka zwana nemo...

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkiego Najlepszego Nemo :) Niestety nie przewioze Cie bo nie mam Subaru :( ale wiem ze bylby to super prezent gdyby ktos Cie przewiozl bo sam tej przyjemnosci dostapilem pare razy i przezycie jest niesamowite (podziekowania dla forumowicza, który był pod M1 w Krakowie STI ;) )

... wszystkiego naj, zdrowia, subarki no i zdania maturki w przyszlym roku czego Tobie i sobie zycze 8) ja dopiero za 3 miechy i 1 tydzien wejde w dorosle zycie, "a tam same obowiazki i problemy" 8) ........

pozdr. mk.si

Nie wiem co jeszcze moge napisać bo z tego podniecenia juz zgłupiałem.

Macie kolego racje żeście zgupieli, bo najbespieczni to tera w wariatkowie przeczekać do emerytury. Oszczędzicie se dużo kłopotów jak zarabianie na życie czy też małżeństwo ( jak byś sie kiedy żenił, to pamientej ...........nigdy z kobietą) Wszedłeś w niebezpieczny wiek, tera abo sie zabijesz autem, abo sie gupio ożenisz, abo sie rospijesz (te dwie ostatnie opcje so modułowe ). Tera już odpowiadasz za swoje czyny sam ......czyli jezdeś nieodpowiedzialny. Za chwile stare cie wypierdzielo do teściów, a od tego miodu to sie można ino zerzygać. Przyłanczam sie do kondolencji.

JA CHCE DO PRZEDSZKOLA

Matka chrzesna frasobliwa

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i pomyślności na starej drodze życia. :D

A co do subaru to zmiłą chęcią jeśli będziesz w Krakowie to daj znać a nad prezentem pomyślimy :wink:

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje

Nemo wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!

A przy okazji jutro ja kończe 21 wiosenke;)

wrx32 napisał: "Przewiózłbym Cię" - to może ja będę mógł skorzystać z tej przyjemności?? Będę niezmiernie wdzięczny i szczęśliwy jak małe dziecko, a później skoczymy na browarka. ;)

Pzdr M;)

Nemo wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!

A przy okazji jutro ja kończe 21 wiosenke;)

wrx32 napisał: "Przewiózłbym Cię" - to może ja będę mógł skorzystać z tej przyjemności?? Będę niezmiernie wdzięczny i szczęśliwy jak małe dziecko, a później skoczymy na browarka. ;)

Pzdr M;)

Jasne! Urodziny to wielki dzień, tylko musisz zabrać jakieś fajne koleżanki.

Powtarzam: FAJNE!!!

wszystkim dziekuje za zyczenia mam nadzieje ze były szczere no co do życzeń pana waldka nie mam wątpliwości napewno są. Spoko jak bede gdzies we wrocku to dam znać nie zawiedzecie sie na mnie.

Posdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze spodkamy sie na Majowej Imprezie (tylko kto mnie tam zawiezie?)

oj tak to trudny wiek jeśli nie najtrudniejszy, tak więc życzę ażeby ta trudność nie była aż tak trudna.

p.s. no i oczywiście subaru powinno być(oczywiście oprócz tortu)

pozdrawiam - najlepszego

Azrael, Ford juz na chodzie ?? jak wrazenia ?? moze zrobisz upload jakis fotek ??

Ford wypluł uszczelke pod głowicą, ale toczy się. Wrażenia takie że nie mam pomysłu kiedy się to skończy.

fotki -> foto.luftbrandzlung.org/jzn

Azrael jak to skąd oczywiście z Leszna a dokładnie jakbyś miał ochote mnie zabrać to na drodze do Wrocka t.j. ul.Konstytucji 3 Maj stacja Shell to z tamtąd można mnie zabrać.

Pozdro dla mojej miśki z Polkowic :*

Bardzo mi sie podoba komentarz do jednego ze zdjec Coswortha:

"Niezła bryka.. ameryka. To kółeczko w zderzaku tylnim to jest od LPG? Ale tak się dziwie, robili Ci tą blacharke całą wieczność, wytoczyli to truchło z warsztatu i już błotnik z przodu odłazi. "

:lol::lol: Spoko gostek :lol: :lol:

Azrael nie obraz sie ze dolewam oliwy do ognia, czy tez, przepelniam czare goryczy... ale czy zauwazyles ze czesci... delikatnie mowiac sa nie najlepiej spasowane ??

Masz na mysli lewy przód czy coś innego?