Skocz do zawartości

Co wolno wojewodzie...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

 

Od wielkiego powrotu Mamusi na Forum dało się zauważyć wyraźne rozluźnienie atmosfery w zakresie używania słów powszechnie uznanych ze niecenzuralne :twisted: .

 

Niniejszym oświadczam, że każde używanie takich słów będzie nadal karane paskami i nic się tu nie zmieniło. I proszę mi tu nie mówić "Dlaczego Mamusia może, a ja nie". Mamusia może, bo tak, a inni Forumowicze, w tym ja sam, będą za takie rzeczy karani paskami.

 

To zgodnie ze starą zasadą: "Sprawiedliwie to nie znaczy równo".

 

I wszystkich tych, którzy teraz wystosują płomienne przemowy na temat równości, równego traktowania itp. itd. od razu informuję, że mogą je sobie darować, bo one niczego nie dadzą :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nic dodać, nic ująć. Dla zainteresowanych polecam profil mamusi i przeglądnięcie jej postów. Dla jeszcze ciekawszych polecam tegoroczną wyprawę na zlot plejad, może mamcia przyjedzie to się o swoje dzieci zatroszczy :)

Ewentualnie można jeszcze felietony mamusine ze starszych numerów plejad powyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak czytam, czytam i myślę... że walka z wulgaryzmami na forum ostatecznie stała się walką z wiatrakami. Będzie coraz bardziej, "w pizdu, zajebiście..."*

To znaczy, kto uważa, że taki język jest kul - będzie go używał. Kto nie uważa, nie będzie. I okej, i żadne paski od modów tego nie zmienią. Ludzie są różni, kwadratowi i podłużni, a że cokolwiek kanciaści coraz częściej wsiadają w Subaru - to Dyrekcyjno-modowa dbałość o kulturę słowa jest o kant d... potłuc. :roll: :oops:

A ja co najwyżej kiedyś przestanę czytać... żeby nie schamieć nadmiernie. Nie tylko od bluzgów, ale także od błędów ortograficznych w co drugim wyrazie, od stylistycznej nieporadności na poziomie ucznia podstawówki...

 

Przepraszam niniejszym Owoca za niedawne zakablowanie go do moderatorni. Już nie będę. Bawta się same, dobre ludzie, w pilnowanie tzw. wulgaryzmów.

 

Pozdrawiam - BMW&Toyota drajwer :cool:

 

 

 

* świadomie cytuję zwroty, za które paski najwyraźniej nie przysługują. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdupowłaz :P

 

Mało Ci pasków? :roll:

 

:mrgreen:

Prawdę mówi, to co się go czepiasz? :twisted:

 

WiSiu, tam wyżej, się o prawdę otarł, ale nie wyartykułował do końca; Mamcia kurwami rzucała, ale te jeby stanowiły immanentny składnik tekstu. Tworzyły całość w której "przerywnik" był niezbędny.

Powszechność obecna, to używanie "zajebiście" w zastępstwie jakiegokolwiek innego "pozytywnego" przysłówka.

No i to jest nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówi, to co się go czepiasz?

Prawda jest niebezpieczna - mawiał taki jeden, nieduży, co zrobił niezłą karierę. A skoro zrobił, to musiał mieć rację, wedle współczesnych kryteriów.

 

WiSiu, tam wyżej, się o "Prawdę" otarł,

:cool: :wink:

 

nie wyartykułował do końca

Bo artykułowałem do końca już wiele razy, i nic. To żem se przeszedł od razu do wniosków finalnych... taki, wisz Pan, "skrót myślowy". :razz:

 

używanie "zajebiście" w zastępstwie jakiegokolwiek innego "pozytywnego" przysłówka.

Pan nie wymagasz za dużo? Znać DWA przysłówki...??? :shock: To można jakimś za przeproszeniem dornem zostać od takiego nadmiaru... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używanie "zajebiście" w zastępstwie jakiegokolwiek innego "pozytywnego" przysłówka.

Pan nie wymagasz za dużo? Znać DWA przysłówki...??? :shock: To można jakimś za przeproszeniem dornem zostać od takiego nadmiaru... :roll:

 

Ee, a co ja mam z tym wspolnego? Wydaje mi sie, ze jednak znam ze... dwa przysłowki... :roll:

 

 

Czy:

w pizdu (...)"*
to przysłówek? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...