Jump to content

Bartosz Drabczyński

Nowy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

2 Followers

About Bartosz Drabczyński

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 06/06/1984

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rawa
 • Auto
  Impreza WRX '02

Recent Profile Visitors

456 profile views
 1. Doszedłeś może już do różnicy pomiędzy amorkami Ultra SR do STIka z lat 01-02 a 03-04? Jest różnica w cenie ok 150pln, więc lepsze muszą być... tylko pod jakim względem? :-)
 2. Jakiś czas temu, na innej niż moja trasie były kajaki. To była próba na zaliczenie, więc jak Dyrekcja napisała nie mogła być hardcorowa ;-) PS Patrząc na Wasze filmiki na kolejnym zadaniu na zaliczenie może nie być tak softcorowo ;-)
 3. No jest lista ;-) właśnie - możecie dopisać 104. Bambosz i Kris do szosowej i wcześniaków
 4. Jakby co to mam rezerwację w Pałacu Cieleśnica :-) a teraz jeszcze 13,8 dnia i mam nadzieję, że się załapiemy na Szosową Dzięki Bogu zakończenie roku szkolnego jest w piątek po Bożym Ciele. Więc wybór trasy MEN mi ułatwił :-)
 5. A czy możesz powiedzieć jakie masz ciśnienie na głowicy? Nie chcąc mieć zakłamanej temperatury przez rozgrzewanie się głowicy, zamieściłem tam czujnik cisnienia, a temperatury od góry w bloku. Jednak ciśnienie oleju mam ok 3 barów przy temp 95st C. A przy 110st C na wolnych obrotach spada do 1.5-1.8. I zastanawia mnie teraz po co mi takie wskazanie które nic nie daje ;-p
 6. To ja mam oryginał i po 3 latach i ok 50k km wyglada równie słabo jak inne :-(
 7. Hejka mam takie pytanie, czy ktoś kto jutro wybiera się na plejady ma możesz zbyciu lewy kierunkowskaz do Buga ten wkładany w przedni błotnik - co nie świeci ;-) biały na zdjęciu i chciałby go odsprzedać? ;-)
 8. Ja z Rawy jadę kole południa... jakby co ;p
 9. Ja dzisiaj odpaliłem swojego ;p mam 2 tygodnie na dotarcie i dostrojenie :-) wyjdzie że jestem mega zorganizowany... albo w ciągu tych dwóch tygodni rozwalę ją i wyjdzie, jak zawsze ;-)
 10. 8. Bambosz z Bratem (o ile Żyleta nas puści ;p )
 11. odsypiają wczorajszego grila ;p Ale Ciiii nie budź ich
 12. https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiNyr6CncbXAhUE-aQKHZwUBJIQFghIMAM&url=http%3A%2F%2Fwww.inter-team.com.pl%2Finformacje-techniczne%3Ffile%3Dfiles%2FDo%20pobrania%2FInformacje%20montazowe%2FPIERBURG_Informacja%20montazowa_Nieprawidlowe%20cisnienie%20w%20kolektorze%20dolotowym.pdf&usg=AOvVaw3kczOzY-UfBcMwFJoiYDxj
 13. Tutaj wyniki :-) jak na pierwszy raz na torze i ze zwykłymi hamulcami to jestem zadowolony :-)
 14. No dobra a rusza ktoś z Łodzkiego? Ja jadę z Rawy rano i chętnie bym gdzieś się dokopsował :-)
×
×
 • Create New...