Jump to content

matthew164

Nowy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About matthew164

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  LU/WS/LPA
 • Auto
  Legacy IV wagon, EJ202

Recent Profile Visitors

174 profile views
 1. matthew164

  LPG w Subaru

  @Michał Górski, komputer pokazuje spalanie benzyny na podstawie czasu otwarcia wtrysków. Prostą matematyką dolicz sobie do tego 15% i masz spalanie gazu. Mam inne pytanie. Byłem przed chwilą u swojego gazownika i zauważyliśmy różnicę w czasie otwarcia wtrysków benzyny dla jednej i drugiej głowicy. Jedna strona miała powiedzmy po 2,4 druga po 2,8. To normalne? Z czego może wynikać?
 2. Poczekaj chwile, bo to nie jest już Wiliams Martini Racing, tylko wiliams Orlen Racing :P
 3. Trochę odkopię, bo mam podobny temat. Też mi się pojawia p0171 i telepie się silnik na wolnych obrotach. Wymieniłem wczoraj świece i wyregulowałem zawory, silnik dalej się trzęsie ale zdecydowanie mniej. Nieszczelności brak. Podejrzane wartości za to wskazuje czujnik temperatury powietrza w dolocie. Ma ktoś dostęp do jakiejś autodaty i mógłby się podzielić wykresem rezystancji dla tego czujnika? Z góry dziękuję.
 4. matthew164

  Kubica w F1

  To co, od jutra tankujemy na orlenie?
 5. matthew164

  EJ20 w GH

  A chcesz to kiedyś sprzedać? Bo jak auto ma u ciebie dożywocie, to kombinuj z tymi wiązkami i starym silnikiem. Ale nikt ci później takiej rzeźby nie kupi. Ale jak będziesz chciał to kiedyś sprzedać, to ja bym poszukał benzyniaka który jednak występował w tym modelu, w tym roczniku.
 6. Bo i widzieć nie musiał. Mam to samo. Rozwulkanizowana poduszka skrzyni biegów, ta z tyłu skrzyni. Wygląda na całą, ale jest miękka jak budyń czekoladowy. Przy okazji podpytam się o poduszki przednie, one są hydrocośtam? W sensie mają w sobie płyn? Bo coś mi z pod prawej wyciekło i nie wygląda to jak płyn silnikowy...
 7. U mnie to wygląda tak jak na zdjęciu. Chłodnica to się chyba tylko na wężach trzyma... Muszę to koniecznie ogarnąć. Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka
 8. Soczewkowe lusterko z autobusu na środkowym zagłówku?
 9. Twoja to jest jeszcze w dobrym stanie, przynajmniej śruby od osłony ci się udało odkręcić... U mnie wyszły razem z belką. Ja też już się za to zabieram od kiedy kupiłem i zebrać się nie mogę... Ale chyba teraz jest ostatni moment przed zimą.
 10. matthew164

  Gokarty

  Kierunek jazdy to, jak się nic nie zmieniło, patrząc na długa prostą: z dołu na górę. Fajny tor, kiedyś tam byłem. Ale zaznaczony zakręt cały czas uwalony w piachu i za każdym razem waliłem bączka albo boka.
 11. Wybór jest taki, że łeb urywa... Nie wiem dalej czy wybrałem ok. Do czyszczenia szczotki druciane na szlifierce i wiertarce + doraźnie pistolet do piaskowania na jakieś uparte wżery. Z chemii: Na wżery/ogniska rdzy: APP r-stop na podkład całość: jeszcze nie wiem, jakiś epoksyd. (Korci mnie APP zink spray, ale to się chyba nie nadaje jako podkład) Masa: APP u200 Profile zamknięte: APP f400 Nie wiem czy to dobry wybór, to mój wybór.
 12. Ja we wtorek ruszam z samodzielną konserwacją swojego... Ciekaw jestem ile mi to wytrzyma bo auto zostaje ze mną na dłużej.
 13. @chudy__ , dłuższy czas to orientacyjnie ile? rok? dwa? pięć?
 14. Ja się na Plejady na bank nie załapię, ale jak szukacie wiatraków to prosz... Farmy wiatrowe Swój typ mam
 15. Witajcie, w końcu mam możliwość spełnić swoje dziecięce marzenie o posiadaniu subaru. Trafiłem więc tutaj w poszukiwaniu informacji o Imprezie GD II/III lift lub Legasiu III/IV. Szerokości i do zobaczenia na trasie.
×
×
 • Create New...