Skocz do zawartości

OBK 2015 z systemem EyeSight- ubezpieczenie


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Nie umieszczam tego temtu w wątku o OBK 2015 z bardzo prostej przyczyny - celem jest dostępność informacji ( a tam zapewne szybko zaginęłaby w czeluściach OT  :) ).

 

Otóż w dniu dzisiejszym odbyłem kolejne spotkanie z Wartą.

 

Warta w pełni docenia zarówno funkcjonowanie programu Bezpieczny Kierowca, jak i potencjal systemu EyeSight (zasady funkcjonowanie syatemu jak i jego prezentacja zostaly już wcześniej dokonane ).

 

To docenienie odbywa się zarówno w kategoriach pryncypialnych - wspólna z naszą polityką chęć zmniejszania ilości zdarzeń drogowych i ich konsekwencji - jak i tych bardziej merkantylnych.

 

To w właśnie odnośnie tej drugiej kategorii mam przyjemność zakomunikować, że juz wkrótce zostaną wprowadzone nowe, niższe stawki ubezpieczeń dla Outbacków z systemem EyeSight.

 

Konkretnie stawka pakietowa będzie się ksztaltowała na poziomie   2,3%

 

W przypadku ubezpieczenia samochodu w ramach programu Bezpieczny Kierowca stawka wyniesie tylko 1,99%

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie stawka pakietowa będzie się ksztaltowała na poziomie 2,3% W przypadku ubezpieczenia samochodu w ramach programu Bezpieczny Kierowca stawka wyniesie tylko 1,99%

Super informacja, będzie kolejny argument by utrzymanć małżonkę przy Subaru :)

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze SIP stara sie aby ceny ubezpieczenia w salonie byly konkurencyjne. Jak ja kupowałem XV w 2014 r pakiet ac/oc/nnw proponowany w aso w warcie byl najdrozszym jaki mi zaoferowano. ( poniewaz boje sie firm takich jak link4 i podobne w gre wchodzily warta, alianz, pzu) pierwszy lepszy agent pzu zaoferowal mi taki sam pakiet jak w aso tzn wariant serwisowy ( tylko na oryginalnych czesciach), ubezpiecznie od wartosci auta z faktury ( nie wartosci rynkowej) + opcja zagranica w lepszych $$. Byc moze teraz z cenami ubezpieczen w aso jest juz korzystniej dla klienta a byc moze wroclawskie aso nie chciało zejsc z marzy - nie wiem nie wnikam. Dlatego warto zorientowac sie jak wygladaja ceny w roznych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Aktualnie oferta Warty w ramach programu Bezpieczny kierowca jest trudna do przebicia.

Nawet jeżeli w ramach jakiejś akcji oferowane jest ubezpieczenie tańsze, to zazwyczaj kosztem jakości i / lub zwyżki w drugim roku.

Ponadto zaletą ubezpieczenia w Warcie jest także to, że jeżeli przyjdzie nam do głowy np. Pojechać na Subariadę 2016 istotnie do Turcji wschodniej, czy ponownie do Gruzji lub Armenii, to nie ma w Warcie ( dla nas = użytkowników Subaru ) problemu; wiedzą, że miewamy takie fabnaberie :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Opcji jeszcze nie ma w systemie, lecz już de facto jest dostępna.

Sugeruję kontakt z Panskim dealerem Subaru i powołanie się na powyższy wpis.

 

Gdyby wystąpiły problemy osoba odpowiedzialna za ubezpieczenia w delaerstwie powinna się skontaktować z SIP - my w taki wypadku przekażemy sprawę bezpośrednio do Warty.

 

Pozdrowienia 

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji jeszcze nie ma w systemie, lecz już de facto jest dostępna.

Sugeruję kontakt z Panskim dealerem Subaru i powołanie się na powyższy wpis.

 

Gdyby wystąpiły problemy osoba odpowiedzialna za ubezpieczenia w delaerstwie powinna się skontaktować z SIP - my w taki wypadku przekażemy sprawę bezpośrednio do Warty.

 

Pozdrowienia

Dziękuję.

Będę drążyć.

Edytowane przez kdebski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aktualnie oferta Warty w ramach programu Bezpieczny kierowca jest trudna do przebicia.
 

Czy informacja o warunkach ubezpieczenia dostępna jest bezpośrednio u dealerów czy również poprzez agentów ubezpieczeniowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

dostałem jeszcze tańszą propozycję od innego ubezpieczyciela

W życiu wszystko jest możliwe.

Ubezpieczalnie starają się aktualnie zwiększać swoje portfolio, więc może znaleźć się ktoś "przebijający" konkurencyjna ofertę.

 

W tej sytuacji sugeruję dokładne porównanie warunków.   ( w tym wysokość odszkodowania, także w wypadku utraty całkowitej, samochód zastępczy, naprawy uszkodzeń w ASO itp.).

Kolejnym elmentem jest to, że ubezpieczalnie niejednokrotnie starają się "złapać" klienta nowego samochodu, a po roku koszt ubezpieczenia ( pomimo braku szkód !) ... rośnie.

W Warcie mamy ustalone, że takie przypadki nie mogą mieć miejsca.

 

 

 

Czy informacja o warunkach ubezpieczenia dostępna jest bezpośrednio u dealerów czy również poprzez agentów ubezpieczeniowych?

U dealerów - tak. Natomiast co do agentów, trudno mi ocenić. Jest to ogromna sieć, więc nie jestm pewny, czy istotnie wszyscy czytają wszystkie komunikaty centrali ( hmmm, patrząc na to, ilu p.t. Forumowiczów pamięta o regulaminie Forum .... wnioski byłyby sceptyczne :) )

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki będą "w systemie" w przeciągu 2 tygodni natomiast pracownicy WARTY w każdym przypadku udzielą zniżki tak, aby obniżyć obecną stawkę ubezpieczenia do proponowanych poziomów 2,3% lub 1,99%.

 

 

Aktualnie oferta Warty w ramach programu Bezpieczny kierowca jest trudna do przebicia.
 

Czy informacja o warunkach ubezpieczenia dostępna jest bezpośrednio u dealerów czy również poprzez agentów ubezpieczeniowych? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@RobertEm, tylko w Forku niestety nie załapałem się na EyeSight, więc stawki 1,99% nie uświadczę ;) Dopytuję się o ten pakiet "Bezpieczny Kierowca", bo też mam ubezpieczenie w Warcie - ale przez brokera/agenta i zastanawiam się, czy już uwzględnił wszystkie możliwości wynikające z tych ustaleń z SIP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@@RobertEm, tylko w Forku niestety nie załapałem się na EyeSight, więc stawki 1,99% nie uświadczę ;) Dopytuję się o ten pakiet "Bezpieczny Kierowca", bo też mam ubezpieczenie w Warcie - ale przez brokera/agenta i zastanawiam się, czy już uwzględnił wszystkie możliwości wynikające z tych ustaleń z SIP.

Z tym bezpiecznym kierowcą to się zastanów. Czytałeś OWU?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...