Skocz do zawartości

Montaż haka


DANIO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

montaż haka w gorzowie wlkp to koszt ok 200zł + cena haka

haki ze słupska od 600 do 800 albo coś na na bogato thule 1200-1500

ja wybrałem tańszą opcje do samodzielnego montażu


witam

muszę zamontować hak do mojego leśnika MY07, może ktoś wie czy jest w aucie kostka do podłączenia wiązki a jak jest to gdzie?

 

w bagażniku pod tapicerką, o ile pamiętam w prawej tylnej części pod styropianowymi formatkami

jeżeli chodzi o kostkę to nie ma w niej wstecznego, więc żeby podłączyć 13 pin to trzeba podpiąć się pod żółto-brązowy przewód idący do lewej lampy, a reszta do kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

montaż haka w gorzowie wlkp

 

OT, miło powitać krajana :) .

 

Pozdrawiam,

 

witam ura_bus

w gorzowie subaryn brak 2 może 3 forki jakiś outback się trafi ale ogólnie pustynia

a przecież to super auta

pozdrawiam

Allegro i szukajcie fabryki do demontażu w okolicy dolnegośląska montaż 100zł, pod warunkiem że macie kostki fabryczne :) Polecam w moim rejonie Podgórzyn mają wsio :)

też szukałem używanego ale nie polecam chociaż jak kto woli

wczoraj zamontowałem hak ze słupska wypinana końcówka tzw. automat (bez zdejmowania zderzaka) wszystko idealnie pasowało śruby podkładki wszystko w komplecie nawet jakiś kątownik mi został po wszystkim

(okazało się że to był uchwyt zderzaka na środku, oginalny uchwyt przeszkadzał) wszystko zajeło jakieś 3h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w gorzowie subaryn brak 2 może 3 forki jakiś outback się trafi ale ogólnie pustynia a przecież to super auta pozdrawiam

Cześć

Jest ciut więcej :) ale rzeczywiście szału nie ma. Dla mnie większy problem to brak w pobliżu godnego zaufania i znjącego "tajniki" marki, serwisu (nie koniecznie autoryzowanego). Z poważniejszymi tematami (chociażby regulacja zaworów w DOHC czy UPG, co mi się ostatnio niestety przytrafiło) to najbliżej chyba Poznań (ASO Kocar - jeszcze nie miałem "przyjemności"). Szczecina (też ASO) raczej nikt jakoś specjalnie nie chwali a przynajmniej ja nie słyszałem a sam widziałem Imprezę STI ze Szczecina w MTS-ie (Dzierżoniów, 400 km  :)) gdzie jak dotychczas odstawiałem forka we wspomnianych przypadkach.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...