Skocz do zawartości

OC gdzie najlepiej?


Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, jak w temacie. Najlepiej znaczy najtaniej :wink: :?:

Do tej pory ubezpieczałem auta tylko w pakiecie w PZU. Teraz potrzebuje tylko OC i nie wiem, czy udać się do PZU, czy poszukać jakiejś tańszej alternatywy? Wykupując samo OC nie ma chyba znaczenia renoma ubezpieczyciela. Acha zniżek już nie posiadam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisałem dużo zależy od miejsca gdzie jest zarejestrowane auto. Ja za GT płace około 600zł w PZU (dzięki zniżkom). Jeśli chodzi o AC, to każdy ubezpiecyciel ma swoje widzimisie, w Alianzie, AXA, Linku chcieli za ubezpieczenie GT na 40tys około 10tys, na pytanie dlaczego taka cena padała odpowiedź że to jest mocny samochód, w rękach zwykłego kierowcy jest niebezpieczny i jestem w podwyższonym stopniu zagrożenia na drodze, chore...., w PZU mi wyszło przy zniżkach niecałe 3tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wyniki wychodza podobno bodajze w AXA. Na pl.misc.samochody byl kiedys taki watek, w ktorym podawano przyklady samochodow kilku i kilkunastoletnich, na ktore skladka wychodzila po kilkanascie tysiecy zl =)

 

Ja, bedac zameldowanym i majac zarejestrowane auto we Wroclawiu, ubezpieczylem w filii PZU w jakims malym miasteczku i wyszla mi skladka 40% prawie nizsza, niz we Wroclawskim oddziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...