Skocz do zawartości

17 marzec - Ułęż - Nielegalka :)


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest seryjne?

Jeśli tak,to :shock: :!:

 

Według moich informacji to seria, jedynie ze zmodyfikowanym wydechem (co akurat może mieć znaczenie na "słupkolandii", gdzie dość regularnie trzeba się wkręcać z niskich obrotów).

 

Tuning łosiowego samochodu polega więc na tym, że on regularnie jeździ u Wroobla na Bemowie :twisted:. Co tylko potwierdza, że podstawą tuningu jest - przynajmniej na naszym, w pełni amatorskim poziomie - tuning kierowcy.

 

Niestety tuning kierowcy również kosztuje - głównie mówię tu o zużywanych oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za wspolna pojezdzawke, jak zwykle bylo baaardzo zacnie.

Pogoda dopisala i mozna bylo potrenowac poslizgi "kontrolowane", co czesto konczylo sie zwiedzaniem plenerow :smile:

Oczywiscie Łosiu to inna klasa :wink:

Mati evokiller zbiera sie jak szalony.

Szczegolne gratki dla Abt ktory przyjechal na totalnych slickach i zajebiste czasy krecil :smile: Nawet jak padal grad :wink:

Moj najlepszy czas to chyba zasluga opon (Adamusowych) na deszcz - Uniroyal RS1-nawet Wroobel byl zaskoczony ze tak trzymaja.A mowi sie ze to takie siano :roll:

Zreszta to byl wypadek przy pracy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Łosia, najszybszy przejazd miał ze mną na prawym, i to ja mierzyłem czas :wink:

 

chayenne, dzięki za udostępnienie Evo, bardzo fajnie się prowadzi.

 

Ale największe wrażenie zrobił na mnie GT Abt'a, dawno nie widziałem GT w tak idealnym stanie, wstyd mi było potem za stan mojego szrota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Łosia, najszybszy przejazd miał ze mną na prawym, i to ja mierzyłem czas

to wiele wyjasnia :wink: :razz:

Ale największe wrażenie zrobił na mnie GT Abt'a, dawno nie widziałem GT w tak idealnym stanie, wstyd mi było potem za stan mojego szrota.

to fakt..glupio bylo mi wsiasc do jego auta w mokrej kurtce i butach :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....A Łosiu to generalnie słabo pojechał,tak?

ALEX, miałem kiedyś okazję jechać z Łosiem, jest cholernie szybki i te nawroty w jego wykonaniu. Ja patrzyłem na GT, GT wojtka to prawie seria, a 2 sek do matiego to niewiele patrząc na różnice w zawiasie, hamulcach, mocy

PS. Z tego co ja wiem to łosiu ma własnie seryjnego STi My06......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...