Skocz do zawartości

17 marzec - Ułęż - Nielegalka :)


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wojczek, ja i Dowolny jedziemy z Wilanowa, wie mozemy sie zlapac w Gorze na jakiejs stacji, co Ty na to?

 

o ktorej Ty ruszasz?

 

Bardzo chętnie tylko że ja swoim padalcem nie nadążę za Evą i eSTIajem :wink:

W Górze jest chyba jedna stacja (Orlen z dwoma dystrybutorami) z tego co się orientuje, wiec może obok niej okolo 7:45?

Aha i ja nie jadę trasą na Lublin tylko obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn przez garwolin?

Nie - Garwolin omijamy jedziemy wzdluż Wisły droga 801 przez Dęblin.

wojczek, Ty mowisz o stacji ktora jest w centrum miasta? czy tej za rondem kolo salonu z motorami czy z czyms tam?

Chodzi mi o tą w centrum miasta - Orlen.

 

Ja sie zastrzelę właśnie przyjechały opony :roll:

Tak na marginesie ładne są i takie mięciutkie..dobrze będą trzymały :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiał bym proponować 100 km podróży na tylnym siedzeniu, ale na przednie prawe mogę kogoś z Wawy przygarnąć.

 

Mam już letnie oponki.

Przemeq – tych opon (RE070) chyba nie da się oderwać od suchego asfaltu. Jestem w szoku jak dobrze się trzymają. Wprawdzie samochód jest jakby bardziej nerwowy, koleiny bardziej wyczuwalne, układ kierowniczy wydaje się być jeszcze bardziej wrażliwy. Są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna lista na jutro:

 

Sobota 17.03.2007

 

1. Wojczek

2. Mati

3. Siela

4. Gracowy

5. Ken Taczdis

6. chayenne

7. Rallymen

8. abt

9. Łosiu

10. Dowolny

 

Rozmawiałem z Wróblem, Łosiu chyba nie przyjedzie. Poza tym powiedział, że może być więcej osób, nawet do 15 - chętni mile widziani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieram sie za jakies pol godziny. troche mam mieszane uczucia, bo ma padac.

to chyba nie sa optymalne warunki na moje opony, no ale trudno sie mowi :???: .

dobrze, ze chociaz lyse dalem do srodka :lol:mati doniosl, ze zaczynamy o 10.

losiu - nie rob jaj, tylko wpadaj koniecznie :!: :cool: do zobaczenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie.

Nie ma to jak jeździć bez bieżnika w mróz i po śniegu.

Jest też dobra strona – gumy się nie ścierają a bokami można pojeździć.

 

pogoda.wp.pl twierdzi, że będzie około 9 stopni w tamtych okolicach i może deszcz niewielki.

pogoda.onet.pl – 5 - 8 stopni i bez opadów

pogoda.interia.pl – nawet powyżej 10 stopni i opady

 

Uśredniając – będzie około 8 stopni i pewnie popada… ale z tym śniegiem i mrozem to przesadziłeś Chayenne… :) wiem, wiem… „odczuwalna”…

 

Chayenne – do zobaczenia 7:20

Jakiś Statoil po drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowolny, a chcesz zjesc hotdoga czy zatankowac?

ja dzis do pelna VPower'a 100 wlalem :)

 

po drodze jakis sklep trzeba zachaczyc, zeby prowiant kupic :)

 

ja tez mam wolne miejsce na miejscu pasazera jak by ktos chcial...

 

chetnych prosze na priv. jutro 7:20 w wilanowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

losiu - nie rob jaj, tylko wpadaj koniecznie :!: :cool: do zobaczenia :smile:

 

spoko, spoko - mam 2 komplety nowych opon (deszcz+slick) i nowe heble

zapraszam wszystkich na jutro - będzie rzeź niewiniątek

żal, ze nie dalem rady wpasc dzisiaj - podobno czarne Evo 9 zabiło wszystkich ... ale z mistrzem Ułęża rzadko się wygrywa :mrgreen:

 

do zobaczyska o 10 w Ułężu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej rajdowcy :!: :!: :!: :!: jeździcie jeszcze :shock: :?: czemu nic nie piszecie jak było, jakie wyniki itd. co jest z Wami :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, krol nie zostal zrzucony z tronu. gratulacje dla losia :!: :smile: bylo mokro, bardzo mokro, a momentami zaje....... mokro :lol::lol: . jezdzilismy jedna probe (ok 4min, bez nawrotow, dosc szybka - po raz pierwszy zapialem 4 na ulezu :twisted: , bylo duzo ciec w blotko :mrgreen: ). dla oszczedzania napedow zrobilismy start lotny z ok 20km/h, bardzo ok poza faktem ze byl on z 2 biegu :roll: . z ciekawosci (glownie ze wzgledu na moje opony, ktore wczoraj nazywalem wodolotami :razz: ) poprosilem wroobla o koleczko w jego wykonaniu. no coz... dzialo sie :mrgreen: . raz nas mocno postawilo, przestrzelone 2 slupki na plycie i jedna krotka wizyta na wprost w trawe (krzaki glosno wolaly zapraszamy :lol: ). po tym kolku troche sie podbudowalem, ze nie tylko ja mam trudnosci. wroobel klasykiem 3:59 + 2 slupki. wreszcie mialem okazje przejezdzki na prawym w evokilerze :grin: . oj oj oj, RBR wymieka :twisted::mrgreen: takich dzwiekow jak ma mati u siebie, to nie maja chyba nawet w erze :cool: niestety w efekcie koncowym nie zalapalem sie na rundke (po probie, bo z matim przejechalismy sie kawalek poza odcinkiem) w evo :neutral: . nastepnym razem :!: :mrgreen: . reasumujac wnosze o przeniesienie uleza w polowe drogi miedzy krakowem a wawa, coby bylo sprawiedliwie :razz: . na kolejne spotkanie plastiki ida w odstawke... nie ma lekko :smile:

 

pozdro dla wszystkim swiezo poznanych, jak i starych wyjadaczy. do nastepnego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

dzień rozpoczął się cudownie najpierw panowe na myjni nie zabardzo widzeli dlaczego Mati chce wlewać wodę do bagażnika :mrgreen::mrgreen: ( dla niewtajemnczonych zbiornik wody natrysku na intercooler ! ) szkoda , że nie mam foty ich min jak podjechaliśmy :wink:

Potem już było tylko lepiej :wink:

Piekna próba!

Szybko,technicznie,mokro=ślisko zwłaszcza na moich zimówkach :!: :mrgreen:

Miło było poznać nowych ziomów, wszyskim dziękuje i pozdrawiam.

Losiu 3:42 ze tak powiem na prawym boku bardzo przyjemnie - szybki kierowca, szybkie

auto = megaFUN :mrgreen:

Wróbel dzieki za cenne uwagi !

Do zobaczenia za tydzień !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies mam nawet kartke z wynikami, poprzerabiam tylko troche (odejme sobie pare sekund, ale zeby bylo uczciwie to innym dodam! :wink: ) to przeklepie. Łosiu oczywiscie poza zasięgiem :roll:, Evokiller tez chyba zaczął troche jeździć :twisted: - ogolnie im glosniejsze tym szybsze - dziwne nie? :lol: Wszystkie GT'eki kręciły podejrzanie dobre czasy (pewnie cos ze stoperem bylo nie tak :wink: ), no i wreszcie przejechalem się na torze w Evo :twisted:

 

Ogólnie pogoda wymarzona do zabawy (znacznie mniej do stania i pogaduszek, ale oczywiscie tylko nieliczni uzywali niemęskich parasoli :wink: :cool: ). Cały czas padało, ale dopiero na samym koncu kiedy spadl grad zaczela stac woda na trasie. Twarde letnie pol-slicki (seryjne Potenzy z STI) zapewnily moc wrazen i już podczas okrażenia zapoznawczego zapoznalem się z krajobrazem :lol: co pozniej wielkokrotnie zresztą powtarzalem :mrgreen:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzien :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...