Skocz do zawartości

24 marzec - Ułęż - II puchar toru


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 922
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. 11.56,41 NR. 40 - carfit

2. 12.04,46 NR 22 - Dawid

3. 12.04,50 NR 18 - kolega z seata ktory latal autem ken taczdysa !

4 .KEN taczdys (zamieszanie powstalo poniewaz kolega z seata nie mial numeru.ale czasy zostaly potwierdzone a i sam ken potwierdzil czasy kolegi.tak wiec puchar idzie do kolegi a nie do kena)

ken dostaje nagrode fair play !

 

 

 

 

4 12.13.78 NR 16 - Tomek

5 12.30.43 NR 4 - ABT

6 12.31.86 NR 14 - ALEX

7 12.32,97 NR 23 -

8 12,39,33 NR 13 - DANIEL

9 12.40.44 NR 5 - wojczek

10 13.01.86 NR 2 - GAZIK

11 13.15.08 NR 3 - RALLYMEN

12 13.29.00 NR 9 lolek ( clio 16v)

13 13.42.42 NR 17 - PAPA

14 13,56,66 NR 21

15 14,04,88 NR 7 guma

 

wygląda na to że jestem pierwszy w ośce ? :shock: jadąc w trzy osoby i na zimowych oponach z przodu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 11.56,41 NR. 40 - carfit

2. 12.04,46 NR 22 - Dawid

3. 12.04,50 NR 18 - kolega z seata ktory latal autem ken taczdysa !

4 .KEN taczdys (zamieszanie powstalo poniewaz kolega z seata nie mial numeru.ale czasy zostaly potwierdzone a i sam ken potwierdzil czasy kolegi.tak wiec puchar idzie do kolegi a nie do kena)

ken dostaje nagrode fair play !

4 12.13.78 NR 16 - Tomek

5 12.30.43 NR 4 - ABT

6 12.31.86 NR 14 - ALEX

7 12.32,97 NR 23 - Zimowy Gracowy

8 12,39,33 NR 13 - DANIEL

9 12.40.44 NR 5 - wojczek

10 13.01.86 NR 2 - GAZIK

11 13.15.08 NR 3 - RALLYMEN

12 13.29.00 NR 9

13 13.42.42 NR 17 - PAPA

14 13,56,66 NR 21

15 14,04,88 NR 7 guma

 

Ja za zimówki powinienym dostać nagrode za głupotę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super!!

Dzieki wszystkim za miłe towarzystwo, cytrynóweczka pychotka :cool:

Wprawdzie nie pojeździłam ale pogaduchy były pierwsza klasa :wink:

Michale i Zofijo dzieki za spanko, melodyjna ekipo dzieki za imprezke :cool:

Moni chyba jeszcze musze przyjechać do ciebie bo plan wziął w łeb

Niuniek dzięki za transport i miłe towarzystwo :cool: nie wiem tylko co miałam wytrzymać :mrgreen:

Depi słoneczko kochane uratowałaś mi życie tabletką od bólu głowy

Nie ma sprawy :grin: zawsze mozesz liczyć na środek dopingujący :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną sugestie na następny raz, ustawcie próbę żeby miała ok. 2 minut. Z jednej strony będzie krótszy czas oczekiwania, a z drugiej samochody będą się mniej męczyć, bo cztery minuty pełnym żarem daje się we znaki seryjnemu WRX/GT.

 

Jak dla mnie (i chyba mojego auta ;) ) próba o tej długości była OK :)

 

U mnie o dziwo hamulce nie traciły na skuteczności, ale to też zależy od konfiguracji trasy. Gdyby było więcej hamowań z dużych prędkości do zera to z pewnością byłoby gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, tylko 15 aut startowało :shock: :?: , czy tylko do 15 miejsca podałeś...

 

mati nieklasyfikowany

gosc z celiki tyz nie

maciek subry tyz nie

azrael to samo

durbos to samo

ja tez nie

czwartek tez nie itp itp... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 11.56,41 NR. 40 - carfit

2. 12.04,46 NR 22 - Dawid

3. 12.04,50 NR 18 - kolega z seata ktory latal autem ken taczdysa !

4 .KEN taczdys (zamieszanie powstalo poniewaz kolega z seata nie mial numeru.ale czasy zostaly potwierdzone a i sam ken potwierdzil czasy kolegi.tak wiec puchar idzie do kolegi a nie do kena)

ken dostaje nagrode fair play !

4 12.13.78 NR 16 - Tomek

5 12.30.43 NR 4 - ABT

6 12.31.86 NR 14 - ALEX

 

 

:!: :!: :!:

Mam pytanie, bo dziwią mnie duże rozbieżności w czasach. Próby były kręte ?! Bo jak tak to Carfit musi być nad człowiekiem :) . Czy może ścigaliście się po 3 km pasie startowym po prostej i kto miał najmocniejsze auto to wygrał.

 

P.S. Carfit jest dobry to wiem, ale przeraża mnie myśl, że może aż tak być mocny :P Dlatego proszę o uświadomienie mnie jak to było i dlaczego tak wyszło ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie w kwestii wyników...

Moja sugestia jest taka, żeby były one trochę bardziej uporządkowane. Czy nie da się zrobić porządnej tabelki w której będą osobno wpisane czasy poszczególnych kółek oraz suma?? Nawet na najprostszych KJS wygląda to w ten sposób.

 

Intak, też nie wiem skąd taka przewaga :roll: Tomo jadąc ze mną zrobił ok. 3:56 więc teoretycznie powinien deptać Carfitowi po piętach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 11.56,41 NR. 40 - carfit

2. 12.04,46 NR 22 - Dawid

3. 12.04,50 NR 18 - kolega z seata ktory latal autem ken taczdysa !

4 .KEN taczdys (zamieszanie powstalo poniewaz kolega z seata nie mial numeru.ale czasy zostaly potwierdzone a i sam ken potwierdzil czasy kolegi.tak wiec puchar idzie do kolegi a nie do kena)

ken dostaje nagrode fair play !

4 12.13.78 NR 16 - Tomek

5 12.30.43 NR 4 - ABT

6 12.31.86 NR 14 - ALEX

 

 

:!: :!: :!:

Mam pytanie, bo dziwią mnie duże rozbieżności w czasach. Próby były kręte ?! Bo jak tak to Carfit musi być nad człowiekiem :) . Czy może ścigaliście się po 3 km pasie startowym po prostej i kto miał najmocniejsze auto to wygrał.

 

P.S. Carfit jest dobry to wiem, ale przeraża mnie myśl, że może aż tak być mocny :P Dlatego proszę o uświadomienie mnie jak to było i dlaczego tak wyszło ?!

 

Intak - juz pisałem - rzeczywiste czasy przejazdu w sobote nie mają znaczenia :evil::mrgreen: - sprawę "załatwia się" z organizatorem w piatek "przy zielonym stoliku" :evil::mrgreen: - ta lista to tak dla picu - coś muszą wpisywać no nie :mrgreen: - dlatego nie było fotokomórki :mrgreen: - a to, że carfit miał najmocniejsze auto i jest dobry to jeszcze "im" sie udaje wszystkich zmylić :mrgreen::mrgreen: - taki mały "układ" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 11.56,41 NR. 40 - carfit

2. 12.04,46 NR 22 - Dawid

3. 12.04,50 NR 18 - kolega z seata ktory latal autem ken taczdysa !

4 .KEN taczdys (zamieszanie powstalo poniewaz kolega z seata nie mial numeru.ale czasy zostaly potwierdzone a i sam ken potwierdzil czasy kolegi.tak wiec puchar idzie do kolegi a nie do kena)

ken dostaje nagrode fair play !

4 12.13.78 NR 16 - Tomek

5 12.30.43 NR 4 - ABT

6 12.31.86 NR 14 - ALEX

 

 

:!: :!: :!:

Mam pytanie, bo dziwią mnie duże rozbieżności w czasach. Próby były kręte ?! Bo jak tak to Carfit musi być nad człowiekiem :) . Czy może ścigaliście się po 3 km pasie startowym po prostej i kto miał najmocniejsze auto to wygrał.

 

P.S. Carfit jest dobry to wiem, ale przeraża mnie myśl, że może aż tak być mocny :P Dlatego proszę o uświadomienie mnie jak to było i dlaczego tak wyszło ?!

 

 

Próby były jak najbardziej kręte i techniczne, poraz pierwszy na Ułęzu nie wkładałem IV biegu :!: Faktem jest że Tomo bardzo mi po piętach deptał, bo cieliśmy się na sekundy, tylko Tomek gdzieś walnął w trawe i bardzo duzo stracił chyba z 20sek.

A co do nadczłowieka w mojej postaci , to masz 100% rację :mrgreen: po piątkowej imprezie naprawde tak wyglądałem :mrgreen: Przejazdu zapoznawczego prawie nie pamiętam :twisted: .Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest to że samochód jest naprawde szybki.

Czasy z tego co pamiętam to miałem najpierw 4.00. potem 3,56 + 5 sek. słupek, i 3.55 ( z wyjazdem na trawe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dlatego nie było fotokomórki

 

fotokomórka była ale nasi stoperowi co sie znają bo w pucharze PZM obsługują chronometry i inne maszyny startowe jak wszystko podłączyli to okazało się że fotokomórka łapie tylko starty a mety nie chciała - walczyli z nią dzielnie ale w końcu się poddali gdyż nie można było namierzyć przyczyny takiego działania tego urządzenia za które z vertem zapłaciliśmy żeby było profi i okazało sie że wyrzuciliśmy kasę w błoto :(

Nic to nastepnym razem przywieziemy sprzęt od kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próby były jak najbardziej kręte i techniczne, poraz pierwszy na Ułęzu nie wkładałem IV biegu :!: Faktem jest że Tomo bardzo mi po piętach deptał, bo cieliśmy się na sekundy, tylko Tomek gdzieś walnął w trawe i bardzo duzo stracił chyba z 20sek.

A co do nadczłowieka w mojej postaci , to masz 100% rację :mrgreen: po piątkowej imprezie naprawde tak wyglądałem :mrgreen: Przejazdu zapoznawczego prawie nie pamiętam :twisted: .Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest to że samochód jest naprawde szybki.

Czasy z tego co pamiętam to miałem najpierw 4.00. potem 3,56 + 5 sek. słupek, i 3.55 ( z wyjazdem na trawe :evil:

 

jako ze ja bylem na wyzszym stanie swiadomosci (jak carfit w piatek) to uslyszalem tylko ze Tomek N. (evo) najlepsiejszy czas mial 3,54 cos tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze ja bylem na wyzszym stanie swiadomosci (jak carfit w piatek) to uslyszalem tylko ze Tomek N. (evo) najlepsiejszy czas mial 3,54 cos tam ;)

 

ale liczyła sie suma wszystkich przejazdów

 

oki doki - ale widziales w jakis stanie bylem, wiec tylko to zapamietalem i chcialem sie pochwalic ze nie na caly czas recording mi sie skonczyl :mrgreen:

 

poza tym tak jak ktos juz wyzej napomknal mozna by podzielic tez na poszsczegolne przejazdy i potem zrobic total ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz ale..w kolejności przypadkowej wielkie dzięki dla:

Barta (Niuńka?- nadal was myle), Zofiji,depi, matiego i Aza za wspólny przelot i atrakcje z tym związane :cool:

Adamus- za dbałość o moją szklaneczke :mrgreen:

KeBabuDaniela...jak ja Cie nie znosze :mrgreen:

Blue Eustoma- "Grucha" pierwsza klasa, mam nadzieje ze niebawem będzie okazja do kolejnej degustacji

dla reszty krakowskiej ekipy:carfit (cos mi sie zdaje ze nawet gdybyś smigał na drzwiach od stodoły to puchar i tak by trafił do Sącza), Alex, lolek, gumka i Oski..fajnie było was zobaczyc

dla tych co sie zakopywali celem uatrakcyjnienia spotkania :mrgreen: wiem wiem..Kijowy Van nie nadaje sie na Dakar :mrgreen:

 

 

no i dla Verta..ponownie za chciejstwo, starania by każdy kolejny raz był fajniejszy..dziś przyszlo mi kilka pomysłów co mozna by jeszcze..ale wywołały one uśmiech u pewnej istoty nie wiem czemu.. :roll: ....................... :twisted:

 

 

p.s. zapomniałabym...dzieki za wieczorne "pląsy" :mrgreen::twisted::mrgreen:

 

depi..MASZ BYC....byle szybko :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam chłopaki i dziewczyny, w tym Ułężu, bo tak czytam te Wasze posty i sam już nie wiem czy były mierzone czasy, czy tylko na starcie? Puchary były wręczane czy mają być wysłane pocztą?? Był tam ktoś trzeźwy, czy nie?? :mrgreen:

Pytam, bo dysponuje profesjonalnie przygotowanym GieTekiem i nie chcę tracić czasu na jakieś "amatorki" :mrgreen:

 

PS. Podono gdyby nie Wróbel to cała ta impreza poszłaby się ... :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdro

Raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam chłopaki i dziewczyny, w tym Ułężu, bo tak czytam te Wasze posty i sam już nie wiem czy były mierzone czasy, czy tylko na starcie? Puchary były wręczane czy mają być wysłane pocztą?? Był tam ktoś trzeźwy, czy nie?? :mrgreen:

Pytam, bo dysponuje profesjonalnie przygotowanym GieTekiem i nie chcę tracić czasu na jakieś "amatorki" :mrgreen:

 

PS. Podono gdyby nie Wróbel to cała ta impreza poszłaby się ... :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdro

Raju

 

Trza przyjechac i na własne oczy zobaczyć :cool: , a starzy wyjadacze co jeżdzą GT-kami pokażą Ci Twoje miejsce w szeregu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poraz pierwszy na Ułęzu nie wkładałem IV biegu

Ja wkładałem :wink:

Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest to że samochód jest naprawde szybki.

Już nam ciemnoty nie wciskaj! Świetnie pojechałeś i tyle. Twoim autem wycisnąłem jedynie 4:00 :cry: Moge się tylko pocieszać, że dzień wcześniej dłużej trenowałem :mrgreen:

Nastepnym razem jedziemy w sobotę!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...