Skocz do zawartości

24 marzec - Ułęż - II puchar toru


vert

Rekomendowane odpowiedzi

carfit juz ktorys raz straszy, ze nastepnym razem to na bank nie przyjezdza dzien wczesniej :lol: .

wg mnie powinien zastanowic sie tylko na jedna kwestia :idea: (byc moze nie taka oczywista :razz: )...

czy bez kaca tez jest taki szybki :!: :twisted::mrgreen:

 

:wink:

 

[EDIT]

 

tak, daniel ma racje. brawo dawid :!: - tuz tuz za podium (o ile dobrze pamietam).

mnie carfit wklepal kolo 35 sekund na 3 przejazdach :neutral: - wyniki zostaly zsumowane jak juz wiekszosci nie bylo :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość blue_eustoma
Dzięki wszystkim za wspaniała zabawe, było grubo, szczególnie w piątek :!: :mrgreen:
oj było było :mrgreen: dziękuję za miłe towarzystwo i Carfit za bogatą część artystyczną :grin:

 

Daniel & Edyta :mrgreen: jak Wam obiecałem że jak wygram to zaśpiewam Wam piosenke z mojego bogatego repertuaru, bede musiał dotrzymac słowa, więc nieuchronnie czekam na nastepny termin Ułęża, i tam dam swój przedpremierowy koncert. :mrgreen:
No mam nadzieję że dotrzymasz słowa :mrgreen: bo prosiłam i prosiłam i się nie doczekałam :sad:

Guma podziękuj ode mnie swojej kobiecie za pomoc przy filmowaniu i "gruszkowe" towarzystwo :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel & Edyta jak Wam obiecałem że jak wygram to zaśpiewam Wam piosenke z mojego bogatego repertuaru, bede musiał dotrzymac słowa, więc nieuchronnie czekam na nastepny termin Ułęża, i tam dam swój przedpremierowy koncert.

 

..... pamietam i czekam na piosenke o "pociągu" i o "misiu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma
dziewczyna siedzi kolo mnie a ja zaraz sie klade spac ;) a nie powiem dzisiaj sobie pofolgowalem ale juz mi przeszlo :sad:
Dziewczyna ... ta o wyjątkowym imieniu? :wink: :smile: Pozdrawiam cieplutko :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję numer startowy - 3. Dziękuję organizatorom za imprezę, wszystkim starym i nowo poznanym uczestnikom za miłe towarzystwo, a w szczególności przemiłej pilotce, która przy "przestrzeleniu" przeze mnie wjazdu w pachołkową uliczkę i zabraniu pachołka nawet nie mrugnęła okiem :mrgreen: , uznanie dla Wróbla - trasa genialna, po prostu brak słów, a szczególnie wjazd pełnym ogniem w wąską partię z szerokiego placu- to było jak strzelanie śrutem do wróbla ze 100 m :wink: -odjazd! Przyznam, że troszkę peszyła mnie nadmierna popularność mojej skromnei osoby i wspominki "pogodynkagate", ale mimo moich szczerych chęci do zadnej "solówy" nie doszło, a RGPPanc, który miałem na wsiaki słuczaj w bagażniku, nie był uzyty :mrgreen: Do następnego! Aha, vercik - vertolot 1 klasa, a i wkładka między kierą a pedałami też daje niezłe rokowania przed mazowieckim. Powodzonka! PS. Gratki dla Carfita za zwycięstwa zarówno w piątek :mrgreen: , jak i w sobotę! Jak widać, chłopaki z NS mają charakter :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie żałuję ze nie mogłem przyjechac. nosi mnie juz strasznie zeby gdzies poganiać. Gratulacje dla Carfita :!: :!: :!: . Czekam z ciekawoscia na wyniki zeby zobaczyc czy jakies mniejsze potworki miały podejscie do tych duuuuzych. :mrgreen: Podobno Dawid wrxem był wysoko?

 

 

czy wszystkie opony wyglądają tak po ułęzu jak te Niuńka i Azraela :?: :shock: Czy one poprostu były na dobiciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było milutko. Próba super ustawiona.

Podziękowania dla Adama za pokaz co może seryjne saxo, dla Bartka za awaryjny wyjazd po... - Ty juz wiesz po co, a dla Verta podpadziocha bo miał mnie przewieźć na prawym, poszedł coś się napić i.... już nie wrócił :wink:

 

Aha proponuje przed 3 Ułężem wprowadzić obowiązkowe badania antydopingowe... alkomatem. Moze w końcu Carfit nie wygra :mrgreen: Gratulacje!

 

Aha. Mój nr 2

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i do zobaczenia

 

Kiedy bąda zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wszystkie opony wyglądają tak po ułęzu jak te Niuńka i Azraela :?: :shock:

to jedne i te same opony :wink:

Czy one poprostu były na dobiciu

przed ulezem wygladaly bardzo przyzwoicie, ale chlopaki chyba upalali

jakies nielegale na boku... i wrocili na drutach :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Jestem drugi! :D

 

18 to prawdopodobnie tomo, który jechał EVO. Gdyby nie jego wizyta poza torem to były przede mną.

 

Dawid jestem pod wrażeniem :!: :shock: wielkie gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wygląda to tak :

 

1. 11.56,41 NR. 40 - carfit

2. 12.04,46 NR 22 - Dawid

3. 12.04,50 NR 18 - Tomek evo9 ( chyba )

4 12.13.78 NR 16 -

5 12.30.43 NR 4 - ABT

6 12.31.86 NR 14 - ALEX

7 12.32,97 NR 23 -

8 12,39,33 NR 13 - DANIEL

9 12.40.44 NR 5 -

10 13.01.86 NR 2 - GAZIK

11 13.15.08 NR 3 - RALLYMEN

12 13.29.00 NR 9

13 13.42.42 NR 17 - PAPA

14 13,56,66 NR 21

15 14,04,88 NR 7

 

 

 

Dopisywac do listy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój numer 16, wizyta poza torem nie miała wpływu na czas, tył trochę zwiedzał krzaki, pieniek też tam był ale wszystkie koła proste.

Zapomniało mi się że trzeba skręcić z dużego placu w uliczkę a sekundy uciekały, to bankowo sprawka Carfita, zaczarował jakoś.

 

Te czasy które kręciłeś WRX-em są imponujące, gratsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. Dwa sprostowania do listy:

 

18 to mój numer (gdyby nie 4 wizyty poza torem to byłoby 'troszke' lepiej :wink:)

 

Druga sprawa to to, ze z tego co widze to jednak Carfit chyba nie wygrał bo mój znajomy (nr 19, w ogole go nie ma na liscie :?: ) miał lepszy sumaryczny czas, co jest zresztą dla mnie wyjątkowo smutne bo z powodu awarii swojego samochodu zaraz na początku imprezy, na czas jezdzil moim (drugi raz w zyciu w Subaru ehhh :roll: ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...