Skocz do zawartości

Wyłączenie dźwięku niezapiętych pasów w Legacy MY04


ML

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem szukać, ale nie znalazłem, więc pytam: jak wyłączyć urządzenie sygnalizujące, że pasy są nie zapięte?

 

Żeby wszystko było jasne: jeżdżę w pasach, ale akta wożę na siedzeniu pasażera, często trzymam tam torbę, żeby nawet w czasie jazdy mieć do niej dobry dostęp - i wówczas często włącza mi się sygnał.

 

Poza tym często włącza się to g.... nawet przy manewrowaniu w pobliżu garażu.

 

Pasy zapinam, ale nie chcę bezsensownego przypominacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie podziękuję.

 

Wiem, że powtarzające się pytania są zmorą forów internetowych, więc wysiliłem się i przez kilka minut wklepywałem różne kombinacje słów dźwięk, pas, sygnał, ale nie wklepałem słowa brzęczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Pogadali chopy, a brzęczyk 8) nadal wyje?

 

 

Ano... ;)

 

I ja bym go raczej wkurwiaczem nazwał :mrgreen:.

 

 

Co nie dziala ? Link, czy odpiecie kostki pod fotelem ?

 

Odpięcie kostki pod fotelem może skutkować wyłączeniem napinaczy.

 

To... Chyba gra nie warta świeczki, nie..? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale akta wożę na siedzeniu pasażera, często trzymam tam torbę, żeby nawet w czasie jazdy mieć do niej dobry dostęp - i wówczas często włącza mi się sygnał.

 

Jak jeżdzisz z torbą na siedzeniu pasażera to brzęczyk ostrzega, że zaraz wybiją ci szybę i ukradną torbę (w każdym razie w W-wie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie ten brzeczyk wku$#..ia niemilosiernie. Jak juz kiedys mnie tak wkurzy maksymalnie to znajde, wydlube i komisyjnie "zamlotkuje" na plasko! Swoja droga to nie rozumiem intencji tworcy. Najpierw wymyslaja super samochod, robia wszystko co sie da zeby sie ludziom podobalo, a potem wkladaja taki maly "myk" co ich doprowadza do szalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję znaka. Patrz mi na usta:

1) Turn key to ON position-don't start.

2) IMMEDIATELY after first set of chimes start

 

 

Chcesz mi powiedzieć, że Ci się udało..?

 

:roll:

Daję znaka nr 2. Patrz mi dokładnie na usta:

Pytanie brzmi: Czy masz kogoś, kto Cię popchnie do 26km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję znaka nr 2. Patrz mi dokładnie na usta:

Pytanie brzmi: Czy masz kogoś, kto Cię popchnie do 26km/h?

 

 

Jakiś "czerwony nos" się znajdzie... :mrgreen:

 

Widzę, że dzisiaj nic z tego nie będzie.

 

Owoc!

 

Ten "przepis", w tej wersji, nie ma prawa działać, bo jest wewnętrznie sprzeczny.

1. Masz włączyć zapłon - ale nie zapalić silnika!

2. NATYCHMIAST po tym jak się zacznie pierwszy brzęczyk, masz wsadzać i wyjmować itd...

 

Żadnego brzęczyka nie będzie dopóty, dopóki samochód nie osiągnie prędkości 26km/h, więc nie możesz zacząć tego wsadzanie po dżwięku brzęczyka bez włączonego silnika.

Albo ktoś sobie jaja robi, albo znowu coś pokręcił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję znaka nr 2. Patrz mi dokładnie na usta:

Pytanie brzmi: Czy masz kogoś, kto Cię popchnie do 26km/h?

 

 

Jakiś "czerwony nos" się znajdzie... :mrgreen:

 

2. NATYCHMIAST po tym jak się zacznie pierwszy brzęczyk, masz wsadzać i wyjmować itd...

 

 

Dajcie spokój, od takiego wsadzania i wyjmowania na sygnał brzęczyka to się nerwic można nabawić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal ma oczywiście rację i ja wiedziałem o tym, ale sądziłem, że mimo innego software'u u Amerykanów uda mi się poradzić.

 

Więc zawiadamiam wszem i wobec, że kicha. Wyje jak wyło pomimo zastosowania wszelkiej wiedzy tajemnej z netu uzyskanej :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o jego wyłączenie przy okazji pierwszego przeglądu w ASO i już nie sprawia kłopotu.

 

?!

 

zdaje się, że podpięli auto do komputera. wyłączyli funkcję brzęczyka i lampki sygnalizującej niezapięte pasy (pewnie jest to połączone). zajęło to 2 minuty i - uwaga!!! zrobili ten zabieg bez opłaty :mrgreen: Acha, serwis w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zdaje się, że podpięli auto do komputera. wyłączyli funkcję brzęczyka i lampki sygnalizującej niezapięte pasy (pewnie jest to połączone). zajęło to 2 minuty i - uwaga!!! zrobili ten zabieg bez opłaty :mrgreen: Acha, serwis w Krakowie.

 

 

Który..?

 

 

To się wkurzyłem, bo pytałem! :evil:

 

Chyba, że w Foreście jest inaczej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...