Skocz do zawartości

FXT MY15 - Prosiak


Czarne_Koronkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się umówiłem na 20.03. Zaczynam przebąkiwać w domu, ze coś zaczyna burczec w wydechu przy odpalaniu auta :biglol:

@K0 MAR pamiętasz może ile długości miał najdłuższy element oryginalnego układu? Muszę zorganizować jakieś pudło.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nagrania ale nie jest specjalnie głośno. Wyraźnie słychać przy przyspieszaniu. W pozostałych przypadkach wewnątrz jest przyjemnie. No ale każdy ma inny "próg bólu" ;)

 

Długość coś około 1,8 m. Oryginalny układ to jedna rura (od kata do rozejścia na tłumiki końcowe - midpipe) oraz puszki tłumików. MG konstrukcyjnie jest taki sam.

Przy złożonej tylnej kanapie i postawionym do pionu fotelu pasażera mieści się po skosie na styk. Chłopaki w MG owiną Ci stary w strecz i nie potrzebne są żadne pudła.

 

 

midpipe XT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prosiak (dla niektórych Świniak) dorobił się nowych płuc i w końcu ma czym oddychać :yahoo:.

Dźwięk jest dokładnie taki jakiego oczekiwałem: na wolnych obrotach i przy przyspieszaniu go słychać, ale na autostradzie kompletnie nie przeszkadza - słychać go dopiero przy przyspieszaniu. Przy stałej prędkości 120-150km/h kompletnie nie ma różnicy w porównaniu do serii. Szybciej nie jechałem. Wygląda zacnie. Jedyna rzecz, o której teraz myślę to chyba jednak wolałbym, żeby końcówki były bardziej schowane. W chwili obecnej wydaje mi się, że pierwsze lepsze najechanie przez kogoś na mój zderzak skończy się ich uszkodzeniem. Ale co tam. Niech się sprawca martwi ;)

 

FXT_!.jpg

FXT_2.jpg

FXT_3.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 3.04.2020 o 21:13, Herostrates napisał:

Jak po takim czasie życie z takimi wydechami? Wszystko z nimi OK?

My swojego nie mamy juz ponad 3 lata ale auto u mojego kumpla i problemów z wydechem nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...