Skocz do zawartości

Sonda Lambda do XV 2.0i MY14


bombelllooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś wymieniał z was sonde Lambde za katalizatorem (ta z żółtym przewodem). Moja ma numery 22690AA960 na allegro jedna sztuka i 900zł.. Znalazłem niby zamienniki bosha które opisane są jako pasujące do tego modelu. Czy ktoś z was ma doświadczenie jeśli chodzi o to czy to zadziała? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co  prawda nie w XV ale sondę musiałem wymieniać w civicu :)

Po tych doświadczeniach szukałbym na twoim miejscu sprawnej używki  lub dedykowanej NGK/NTK, denso (są plug &play wypinasz starą wpinasz nową) Sprawdz też sklepy zajmujące się sprzedażą oryginalnych części do Subaru - nie wymieniam bo na forum można polecać tylko ASO ale jak coś na privie

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo kolego. Znalezienie używki graniczy z cudem. Niby po numerze katalogowym sonda pasuje tez do Forestera 2.5L.. Nie wiem czy pasuje też inny numer katalogowy - wg katalogu 2012 i 2013 mialy inny numer sondy niz 2014 2015 2016 jesli chodzi o XV.. Może ktoś zna jakies inne numery sondy która podejdzie. Ogólnie Denso robi do wielu samochodów.. tylko jak znaleźć pasującą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przepraszam za pytanie :) 

 

Około miesiąc temu zapalił się błąd i po podłączeniu mam komunikat P0134 Sonda lambda 1 (czujnik O2), rząd 1 - brak aktywności. Kupiłem nową sondę wymieniłem i dalej wyskakiwał błąd. Otworzyłem skrzynkę bezpieczników pod komora silnika a następnie wyciągałem i wkładałem losowo przekaźniki. Który przekaźnik odpowiada za pracę sondy ? ponieważ błąd nie wyskakuje a silnik pracuje już ok.

 

IMG_E1565.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...